2023 kasım transfer

İNan eşimle sok geçirdik hc birsey soramadık resmini aldık ve cıktık ama zaten hastane içinde calısıyorum sakin kafayla hersryi sorucam aman sen şok geçirip sormamazlk etme
Ya kıyamam heyecandan benimde 2 de randevum bakalım uygulama indirdim en sonnadet günüm 31 ekim ona göre 5 haftalık gözüküyor bakalım doktor ne dicek

İğne yada ilaç kullanıyomusun bna keseyi görünce bırakcaz demişti smdi de kalbi duyana kdar uzattı. Artk karnımda yer kalmadı iğnelik
Evet canım kullanıyorum proteston iğne yapıyorum her zaman ayrıca 3 tane Protestan fitil kullanıyorum onun harici ağızdan ilaçlar da alıyorum

Keseyi gördüm Çok şükür 2 hafta sonra kalp atışları için çağıracak Allahım tüm isteyenlere nasip etsin

Kızlar merhaba öncelikle hamile kalan arkadaslar hepinizin gözü aydın olsun insallah saglıkla kıcaklarınıza alırsınız bebeklerinizi bende 2 aralıkta 2. Transferimi oldum 2 adet 4. Gün embriyosu ilk günden beri kasık bel agrılarım var kasıktan kalcaya bele bacaga heryere vuruyor ben regl dönemlerinde böyle kasık agrılarım olur diye cok endiseleniyorum. Sizin belirtileriniz nelerdi?

Benimde bu tarz ağrılarm oldu hatta bel ağrılarım coktu. Adet oolcak gbi bi ağrım vardı bende cok korkmustm ama hc korkma . Kaç yasındasınız nerde yaptırdınız

Benimde bu tarz ağrılarm oldu hatta bel ağrılarım coktu. Adet oolcak gbi bi ağrım vardı bende cok korkmustm ama hc korkma . Kaç yasındasınız nerde yaptırdınız
28 yasındayım istanbulda yaptırdım bağdat caddesinde. Yani kasık krampları biraz gerdi beni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…