2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

soyasosu grubun adı bu da olabilirmiş

Benim de boyunda düzleşme falan vardı sporu bırakınca ağrılarım geri döndü Yoga bana çok iyi geliyordu ama evde hiç spor yapamıyorum, o iradeye sahip değilim Yarın bebiş beni izlerse bi denicem hadi yazdım artık yapmak zorundayım

Bende yürüyüş yapıyorum haftada 4-5 kez 8-10 bin adım oluyor ama bazen hiç hareket olmadığı da oluyor
8 kilo ağırlıkla bacak kası yaparsın kuzum sen
Bebekle bacak kası yapılıyorsa yakında bende yaparım ondan

Oy iki sene mi
Ben hamilelikte 4. Aydan sonra kısmak zorunda kalmıştım, doğumdan sonra kıtlıktan çıkmış gibi oldum
Bizim tup bebek gecmisimiz var canım, 90 kg idim. Kilo vermem ve paketli gıdaları bırakmam gerektiğini bildiğim için 2 sene çok dikkat etmiştim.. şimdi amacıma ulaşınca çok şükür fena saldım gibi

Ben tarçınlı su ıcıyorum tatlı krızını dengeliyor cok tatlı krızlerımde muz tahın , muz fıstık ezmesi , muz kakao olarak tüketiyorum
İncir de beni kesiyor
Züber var birde elimin altında hep

Bize de artık tarifler gelir dimi
Gelir geliiir
Ben kendim bile ekim annesiyim ama ağız alışkanlığı
Sen sanırım ağustos oldun hatta dimi?

Kızlar hep smoothie konuştuk iyi bi smoothie blender almak istiyorum ama sürahi olanlardan var mı bi öneriniz?
Bende mix go var vestelin. Gayet memnunum ama çoğu marka aynı görevi görüyor bence. Fiyat performans değerlendirmesi yap sadece

Kızlar şaka bir yana olmak istemediğim bir kilodayım. Süt olsun diye yedim içtim özellikle tahin helvasını çok abarttım ve doğuma girdiğim kiloya geldim 1 hafta önce diyete başladım ciddi şekilde takıntı yaptım diyebilirim bu halimden çok mutsuzum… öğünlerin porsiyonlarını azalttım, ekmeği ve tatlıyı tamamen bıraktım inşallah işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…