2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ya acaba kas kütlem arttı da ondan mı kilo aldım 8-10 bin adım baya iyi ama sen önceden alışkınsın, benim max 5 bin oluyor.
Kuzum ben kanguru ile yürüyemem kiOğluş 5 kilo zorlanıyorum valla Biz bebek arabası ile gidiyoruz parka bir de Lucky ile koşup oynuyorum zaten
Bu arada reformer pilatese de başladım salı günü 7.derse gidicem bakalım

Senin boyun kaç cm kuzum sende zayıfsın
Bana göre 165 doktoruma göre 163
Ben haşlama şeklinde ekmeksiz yiyemiyorum ama şöyle yapıyordum bir dönem yulafı biraz tavada kızartıp üstüne 2 yumurta kaşar pişirip yiyorum olur dimi
Olur olur. Yağı abartmadığımız sürece kısmaya gerek yok. Zeytinyağı ve tereyağı serbest. Çünkü onlar sağlıklı yağlar

Selam kızlar, 72 ile hamile kaldım, 85 ile doğuma gittim, doğum sonrası 75 idim ne güzel Allah im hiç bisi yokmuş hemen göbüş bile gider derkeennn hop dün tartildim 80 !!!!! ben çok abur cubur a tatlıya düştüm.. az önce iki halley gömdüm de geldim..

Süt azalmadan sağlıklı beslenerek nasıl kilo vericezz?

Tatlı ihtiyacınızı neyle koreltiyorsunuz?

Ben yürüyemiyorum bacım bi gün eve geldim cıddı anlamda tansıyonum dustu kustum ıkı saat yattım
Yaa sınıyorlar bizi bu bebişler
Ben de daha iki kere çıktım kanguruyla, geneli araba. Reformer iyi olur ya ben de haftasonu eşim bakarken bir şeyler ayarlamaya çalışıcam bir iki saat idare etsin.

Ben haşlama şeklinde ekmeksiz yiyemiyorum ama şöyle yapıyordum bir dönem yulafı biraz tavada kızartıp üstüne 2 yumurta kaşar pişirip yiyorum olur dimi
Bi kaç kahvaltı fotısı atayım
En cok doyuranlardan yulaf yoğurt yumurta peynır dereotu
Diğeri kızarmış ekmek avokado yumurta

Ben uno denge ekmeklerinden alıyorum

Eklentiler

• 8264B9AD-9590-43A7-8413-9E30123C9286.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 31
  • 6C5492DA-BE15-49EB-9589-51FB35EBBE84.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 35
Ben de daha iki kere çıktım kanguruyla, geneli araba. Reformer iyi olur ya ben de haftasonu eşim bakarken bir şeyler ayarlamaya çalışıcam bir iki saat idare etsin.
Kuzum bende sırt bölgesinde skolyoz var gebelikte emzirmeydi bel ve sırt ağrılarım arttı; kilo verme amacıyla değilde kasları rahatlatma, esneme amacıyla gidiyorum ağrılarım azaldı işte sıkılaşırsam bu da bonusu olacak
Kesinlikle imkan olursa gitmelisin hem fiziken hem ruhen iyi geliyor

Ben tatlı yiyerek köreltiyorum o yüzden buradayım

Evde kv ile bunları yapmak zor olur ama muhteşem valla helal sana
Bende artık sağlıklı beslenmeye başlıyorum dedim bugün bakalım her gün katılırım

Evet her hafta 2 ayrı takım kuruluyor yarış oluyor
Bu hafta için en cok kılo veren bendim kaptan secıldım ama annemlerde oldugum ıcın izin aldım
Maşallah böyle devam

Kızlar yarın kahvaltıyı güzel yapıyoruz. Yumurta sevenler 2 yumurta yesinler, bol dereotu, zeytin, avokado olabilir. Peyniri kısmaya gerek yok. Ekmek kısabiliriz ama

Ah ben her gün böyle kahvaltı ediyorum da sofradan kalktıktan yaklaşık yarım saat sonra acıkınca ne yapıyorduk asıl, o mühim

Henüz köreltmeye başlamadık yarın hurma ve yulaf ile tatlı yapıp körelteceğim inşallah

Mük tabaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…