2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Maşallah azimli olman süper neler yiyorsun neleri özellikle tamamen çıkarttın
Kuzum paketlı gıda yemeyı komple kestim cunku efsane tatlı cıkolata cıps bla bla yıyordum hergun
Sonra ekmek hep ekmek arası koca koca tostlar aksam yemegınde bol bol ekmek
Makarna pilav (2-3 yk sadece)
Ve özellikle fast food efsane her gece fast food haftada bır gün sulu yemek anca yıyordum
Birde iki üç günde bir gündüz bardak cup cıkolata geceleri waffle yıyordum aldığım 8 kilo doğum kilosu gitmişti üstüne iki kilo almıştım dur deme vaktı geldi diye düşündüm bıçak gibi kestim herşeyi
Şimdi bunların yerıne ne koydum
Her gün daha sağlıklı bi kahvaltı yapıyorum yumurtası peynırı avokadosu yulafı
Ara öğünlerimde tatlı ıhtıyacımı Züber den alıyorum hergun yemıyorum yınede
Canım tatlı cektıgınde muzlu fıstık ezmeli hurmalı falan smoothıe ıle ara öğün yapıyorum bol su içmeye özen gösteriyorum
Akşam yemeklerimi proteın olarak yapmaya özen gösteriyorum
Kahvaltıda genelde iki dilim tam tahıllı ekmek
Akşamları da 1 dilim tam tahıllı ekmek yiyorum

Ben az yesem de malesef kilo sorunum sizlerden çok fazla 108 im gebe kaldığım kilo 109 bu arada gebelikten değil normalde yüksek kilom sizi görünce baya moralim bozuldu

Niyetim sizden saklamak değil de, bu hafta sonu yediklerimi sindirip vücudumdan atmam birkaç günü bulur. Şimdi haksız rekabet gibi olmasın, 80 deyip üç günde yetmiş beşe düşmüş gibi olmayayım yani
Ya ahahshshsshs

83'le ben de katılıyorum. 78le hamile kaldım, 90 olmadan doğurayım diye diye 36 haftalık doğurup Eylül annesi oldum . Doğumdan sonraki hafta doğum öncesi kiloma düşmüştüm ama şimdi üzerine ekleme yaptım İlk hedef doğum öncesi 78 Her gün bebişle çıkıyoruz bu ara kanguruyla da çıkmaya başladım. Üzerimde sekiz kiloyla yürümek bana iyi gelecek

Bende yürüyüş yapıyorum haftada 4-5 kez 8-10 bin adım oluyor ama bazen hiç hareket olmadığı da oluyor
8 kilo ağırlıkla bacak kası yaparsın kuzum sen

Ben yürüyemiyorum bacım bi gün eve geldim cıddı anlamda tansıyonum dustu kustum ıkı saat yattım

İlk ay gitsinde gaza geleyim zaten zor dayanıyorum
Kaç kılosun

Bence iyi vermişsn bana göre ama tartı süresini biraz daha uzat çünkü kilo ayni olunca moral gidiyor heves kalmıyor ama biz kadınlar öyleyz işte
Ben yaklaşık 2 bucuk senedır olan bı gruba dahıl oldum orda cuma gunlerı asıl bıldırımımız , pazartesı de kontrol bıldırımı haftasonu kaçamak varmı yokmu bakmak için

Bende yürüyüş yapıyorum haftada 4-5 kez 8-10 bin adım oluyor ama bazen hiç hareket olmadığı da oluyor
8 kilo ağırlıkla bacak kası yaparsın kuzum sen
Ya acaba kas kütlem arttı da ondan mı kilo aldım 8-10 bin adım baya iyi ama sen önceden alışkınsın, benim max 5 bin oluyor.

Kızlar yarın kahvaltıyı güzel yapıyoruz. Yumurta sevenler 2 yumurta yesinler, bol dereotu, zeytin, avokado olabilir. Peyniri kısmaya gerek yok. Ekmek kısabiliriz ama
Ben haşlama şeklinde ekmeksiz yiyemiyorum ama şöyle yapıyordum bir dönem yulafı biraz tavada kızartıp üstüne 2 yumurta kaşar pişirip yiyorum olur dimi

Birde kızlar ben 12-13 arası kahvaltı yapıyorum birazda mecburiyetten anca vaktım oluyor , eğer fırsat bulursam kendıme göre detoks suyu ayarlayıp ıcıyorum on gibi
Her zaman bir bardak rezene demliyorum emzirdiğim için detoks suyu yada meyvesuyu ne dersenız rezene ıle yapıyorum
Maydanoz tuketmıyorum
Elma havuç rezene zencefıl limon mesela
Yada yeşil smothıe salatalık limon ıspanak gibi
Aklınızda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…