2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Emzirirken sigara içmenin doğru olmadığını biliyorum ama tam etkisini bilmiyorum açıkçası. Bağımlılık yapma ihtimali olmasa, yak gitsin bir tane derdim ama bir taneyle kalmama olasılığı çok yüksek.

Ben yedi sekiz yıldır içmiyorum, normalde içki falan içince canım çekerdi bazen ama ne hikmetse benim de hamilelikte çok canım çekti, vallahi birinden alıp içecektim ama o kadar içki sofralarında tuttum kendimi, hamileyken de içmeyeyim bir zahmet dedim

Zaten bir taneyle kalmama işi beni durduran. Hamileyken kahve içemedim sırf sigara yok diye. Sonrada kahveden soğudum. Hala anlamı yok sigarasız içki de öyle

Zaten bir taneyle kalmama işi beni durduran. Hamileyken kahve içemedim sırf sigara yok diye. Sonrada kahveden soğudum. Hala anlamı yok sigarasız içki de öyle

Ben sigarayı bırakırken ilk önce kahve ile bağdaştırmayı kesmiştim çünkü kahvesiz yapamam. Ama bunun için kahveyi çikolata ile bağdaştırmam gerekti galiba, önceden böyle bir huyum yoktu

İçkiyle bağdaştırmayı kesmek daha zor oldu tabii, o yüzden içki içerken hep yanında yiyecek bir şeyler arar oldum, önceden bu da adetim değildi (yemekte içilenler dışındaki içkilerden bahsediyorum)

Gece düşündüm bende. Grubun adını değiştirme şansı varsa değişsin diye 3 kişi debelenip duruyoruz şurda üstüne bide tatlılar, içkiler, sigaralar havada
Üç kişi kaldık cidden
Ben de sosyal içiciydim. Sosyal ortamlarda seviyordum açıkçası hele şu patlatmalı sigaralar var ya onları
Hamile kalmadan önce tamamen bıraktım ama bu ara benim de çook istiyor. Evde de patlatmalı sigara var cidden zor duruyorum. Bu arada bir tane içip sonra içmeyeceksen sıkıntı olacağını sanmıyorum. Sadece üstünü değiştirip el yü yıkamak lazım

O patlatmalılar hala var mı ya? Bir arkadaşım buzluğa koydurup içiriyordu onları bize

Ben ilk bırakma denememde kendimi sosyal içicilikle sınırlamıştım. Yalnızca içki ortamında içiyordum ama sonra bir baktım, canım istiyor her gece her gece bir ara her gece çıkmaya başlamıştım o yüzden, sonra anladım ki böyle olmayacak, kökten kestim. Yaşlanana kadar dönmem daha herhalde.

Sosyal içicicilik de bir tür bağımlılık zaten nerden bildiğimi sorma
Patlamalıları büyük tekeller satıyor sadece sormak gerekiyor özel bölmelerinden çıkarıyorlar
Sizin oralarda kesin var biz hep caddeden alıyoruz çünkü.
Of gruba bak be

Bi biz okuyoruz zaten takılma

Senelerdir bianca slim rose kullanıyordum. Kokmaz etmez, üstüne sinmez 1 senede piyasadan kalkmamıştır umarım 3 pkt var evde,

Benim asıl sigara içtiğim dönemler (asosyal içicilik dönemim) taş çağında kaldığı için, kısa paket camel ve kırmızı paket winston falan içiyordum. Kutu değil bir de, özellikle paket alınırdı. Hey gidi. Zift içeymişim. Yani şimdi düşününce ikisi de bayağı zift gibiydi, o anlamda

Son dönemlerde ne içtiğimi hatırlamıyorum, arada bir parliament ve bir takım ince sigaralar aldığımı hatırlıyorum ama LadybirdDA nın dediği sigarayı bilmiyorum bile

Günaydın,

Aha grup düşmüş

Ya tartı gününü neden pazar demiştik biz? cumartesi yiyip içtikten sonra pazar tartısı pek şık olmuyor, ondan belimizi doğrultamadık bence

Neyse ben tartıldım yine de, 77.2. Geçenki pazarı hatırlamıyorum ama haftaiçi 77.7 yi gördüğüm için aslansın, kaplansın diyorum kendime. Şimdi muhlama yaptım oğlana, bakayım nasıl olmuş

Geçen haftayı ben de hatırlamıyorum ama 57.2yim. Sanki geçen haftada aynı kilodaydım, emin değilim neyse siz benim motivasyonumsunuz

Bana bildirimler bile gelmemiş

Şimdi dedim ki ben.. Dikkat ettim olmadı. Bide salayım gitsin aşı dönüşü pastaneye uğrayan babamız sağolsun.. Haftaya bol karbonhidratla başladım bakalım dün akşam yemeği saat 5 gibi tavuk suyu çorbaydı. Ayarım yok yaa

Lifalif bulamadım. Nesfit inde varmış bitterlisi soyasosu

Ben beğendiğim şeyi o sanıp almıştım, sevmedim. Lifaliften şaşmam gerçi dün en sevdiğim şeylerden birinde indirim vardı macroda, bugün 50 gram ondan gömdüm.

Bu arada günü akşam beş - altı gibi yediğin akşam yemeğiyle kapatıyorsan, gün içinde ne yersen ye (çok abartmadığın sürece tabii) kilo almazsın, hatta verirsin gibime geliyor.

Ben de öyle işliyor en azından.

Bi nebze aralıklı oruç çünkü. Aralıklı oruç yapıp da kilo vermeyen görmedim. Üstelik sağlıklı olduğunu düşünüyorum

Bi nebze aralıklı oruç çünkü. Aralıklı oruç yapıp da kilo vermeyen görmedim. Üstelik sağlıklı olduğunu düşünüyorum

Aralıklı oruç her bünyeye uygun değil diye biliyorum. Gerçi ben sabahları pek acıkmıyorum aslında ama ailecek sofraya oturmaya önem verdiğim için erkenden kahvaltı ediyorum. Ama düşüneyim cidden bunu bir, geceyi erken kapatamam ama güne geç başlayabilirim aslında

Bu arada ben hem içki hem sigara içtiğim zamanlarda çok daha fittim galiba, içkinin yanında oturup bir paket cips veya cips yemeyeyim diye yarım kilo kuruyemiş yemiyordum, bademli, çedarlı, kuru etli tabaklar hazırlanıyordum, veya içki içmeyeyim diye meyveler tatlılar yemiyordum, içkim sigaram takılıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…