2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Herşeye tamam diyebilirim ama ekmeksiz kahvaltıya diyemiyorum 😂 1 dilm bile olsa olacak 😊 diğer öğünlerde aramaya bilirim ama kahvaltının yeri ayrı.

Ben de homini gırtlak yemek yemekten vakit bulduğu zamanlarda diyet yapmaya çalışan müzmin bir kilolu birey olarak, mercimek veya karabuğday ekmeği yapmanı önerebilirim🤣 veya fırında felafel falan.

Ben de düz ekmek pek sevmem ama çeşnili olunca bayılırım.

Ben de homini gırtlak yemek yemekten vakit bulduğu zamanlarda diyet yapmaya çalışan müzmin bir kilolu birey olarak, mercimek veya karabuğday ekmeği yapmanı önerebilirim🤣 veya fırında felafel falan.

Ben de düz ekmek pek sevmem ama çeşnili olunca bayılırım.
Zamanında kendi ekşi mayamı üretip çok çeşitli ekmekler yaptım. Şimdi o hevesim ve vaktim yok açıkçası 😊 yiyeceğim max 2 dilim tam buğday 😂

Zamanında kendi ekşi mayamı üretip çok çeşitli ekmekler yaptım. Şimdi o hevesim ve vaktim yok açıkçası 😊 yiyeceğim max 2 dilim tam buğday 😂

Ekşi mayaya ben de niyetlenmiştim aslında ama sonra o kadar uzun bir ilişkiye hazır olmadığıma karar verdim🤣 çocuk beslemekten zor geldi beslemesi.

Ben hazır mayayla yapıyorum, kuru meyveli ve sarımsaklı baharatlı olarak iki tür yapıyorum, çok uğraştırmıyor. Hem oğlumla etkinlik yapmış oluyoruz hem de ev mis gibi kokuyor çünkü evde en sevdiğim koku kahve ve fırında pişmiş ekmek kokusu❤️
Kahvaltı dışında yenmez bizde de ekmek zaten.

Bir de en son yılbaşı ekmeği diye 150 tlye sattıkları ekmeğin içine palm yağı ve bir sürü koruyucu kattıklarını fark ettim, kalbime sancı girdi🤣

Kızlar yeme işini 19.00 itibariyle sonlandırdım ben. Sadece bir kaç saat sonra bi bitki çayı içerim o kadar🎃
Salı günleri bana yardımcı abla geliyor. En büyük keyfimiz onun gelirken fırından aldığı karbonhidratlarla(😂) kahvaltı etmek ve o sırada eski apartmanın dedikodusunu yapmak. Sabah 11 gibi yaparız ama ilk öğünümde karbonhidrat almış olurum. Akşam eşim olmayacak köfte salatayla kapatırım günü.

Yerli somon, kinoa pilavı, fırında parmesanlı yer elması, azıcık rus salatası (az mayonez ve ekşi kremalı), mor salata. Yalnız bir haftadır mandalina yemiyorum, bu akşam için almıştım, o yüzden on gibi kapatacağım herhalde bu akşamı. Yarın en az on iki saat dayanmaya çalışacağım.

Bende bugün söyle bir salata yaptım kızlar acayip doyurucu bitiremedim 🥰

Eklentiler

• 9FD19497-4F34-48BD-A9C2-EB1AE6345049.jpeg
    9FD19497-4F34-48BD-A9C2-EB1AE6345049.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar yeme işini 19.00 itibariyle sonlandırdım ben. Sadece bir kaç saat sonra bi bitki çayı içerim o kadar🎃
Salı günleri bana yardımcı abla geliyor. En büyük keyfimiz onun gelirken fırından aldığı karbonhidratlarla(😂) kahvaltı etmek ve o sırada eski apartmanın dedikodusunu yapmak. Sabah 11 gibi yaparız ama ilk öğünümde karbonhidrat almış olurum. Akşam eşim olmayacak köfte salatayla kapatırım günü.
Bende genelde 19, da bırakıyorum yemeyi ama acaba sütü etkiliyor mu diye biraz düşünüyorum çünkü kahvaltım ne kadar erken de kalksam anca 11 12 buluyor

Gece çeyrek paket bitter dışında bişey yemedim. Uyumamama rağmen. Kahvaltı ettim gibi. Doymadım ama masada oturmak bile yoruyor 🙁

Ben dün 19.00 dan sonra bir şey yemedim su dışında bir şey içmedim. Şimdi kendime bir kahve yapacağım eğerki kuşum kucağımdan inince uyunmazsa😅

Ben de 22.00 de mandalinamı yiyip kapanışı yaptım. şimdi sabırla en az bir on iki saat dolsun diye bekliyorum, ama benden maximum 13 saat çıkar bugün🤣
soyasosu soyasosu

Ben de 22.00 de mandalinamı yiyip kapanışı yaptım. şimdi sabırla en az bir on iki saat dolsun diye bekliyorum, ama benden maximum 13 saat çıkar bugün🤣
soyasosu soyasosu
Bünye zamanla alışıyor zaten.
Ben akşamları çok fena çay yanı şeylerine düştüğüm için bana iyi gelecek yaralarımı saracak bu düzen ve sizin de bana eşlik etmeniz 🤪

13,5 saat oldu benim, kıymalı peynirli yumurta yapıyorum. Yanına humus. İki dilim de ekmek. Hunharca yiyeceğim, çok acıktım ben🙈

10.30 gibi yaptım kahvaltımı. Tatlı yemedim. Fırın ürününden yedim ancak akşam yemem.
Az sonra tatlı niyetine kırmızı meyveli kefir yiyececeğim. ( kendim yaptığım için koyu kıvamlı oluyor ve kaşıkla yiyorum)

X