2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben dün akşamdan sonra tartılayım dedim, tartılmaz olaydım. Mönü italyan mutfağı olunca kaloriyi de döviz üzerinden yazmışlar

Sabah omletli peynirli az ekmekli kahvaltı
Öğlen bir dilim kıymalı börek, az yoğurt.
Ara öğün çiğ fındık, sütlü müsli.

Kahve yanına üç beş şey…

Akşam kereviz ve tatlı patates yatağında dana incik, az patates, mor lahana salatası.

Bir de on bin adım ama iki parça halinde atıldı.

Standart kahvaltı
Yulaflı çıtır
Kıymalı makarna, yoğurt
1 paket şey (duygusal açlığın dibiydi)
Kereviz yemeği, yoğurt i, 1 dilim tb ekmeği

Standart kahvaltı
Yulaflı çıtır
Kıymalı makarna, yoğurt
1 paket şey (duygusal açlığın dibiydi)
Kereviz yemeği, yoğurt i, 1 dilim tb ekmeği

Yulaflı çıtır kıymalı makarna değil di mi yemeğin adı? Şu an kafamda çok fena fanteziler dönmek istiyor uzakdoğu mutfağı falan gibi ama kıyma işi bozuyor

Son düzenleme:
Yulaflı çıtır kıymalı makarna değil di mi yemeğin adı? Şu an kafamda çok fena fanteziler dönmek istiyor uzakdoğu mutfağı falan gibi ama kıyma işi bozuyor
Geçen spagetti bolonezden kalan kıymalı sos ve şu aşağıdaki

Eklentiler

• 1000012290.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 21
Çok ıssız kalmış buralar yiyen yiyene mi acebaa ben sadece kahvaltı ettim. En masumundan. Başka bişey yok daha

Çok ıssız kalmış buralar yiyen yiyene mi acebaa ben sadece kahvaltı ettim. En masumundan. Başka bişey yok daha

Bence ciddi ciddi diyet yapanlar kapıyı üstümüze kapatıp başka gruplara gittiler soyasosu nun da babası daha gitmedi herhalde

Sabah kahvaltıda bir buçuk haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, bir iki parça mısır ekmeği.

Evde yemek olmadığı için öğlen de salçalı beyaz peynirli mısırlı yumurta, bir parça mısır ekmeği, bir avuç çiğ fındık.

Arada da kahve yanı şeyler…

Ya bizim bu şeyleri de mi kesmemiz gerekiyordu acaba

O şey, bu şey zaten bizi engelleyen birde hareketsizlik bendeki olay. Pilates diyordum. Mesela bugün gidecek olsam imkansızdı. Sabahtan beri bensiz durmuyor yine. Oturup kalıyorum öyle

O şey, bu şey zaten bizi engelleyen birde hareketsizlik bendeki olay. Pilates diyordum. Mesela bugün gidecek olsam imkansızdı. Sabahtan beri bensiz durmuyor yine. Oturup kalıyorum öyle

Bu satırları yazarken ikinci şey paketini yarılamış olmam

Ben de kendim evde yapmaya başladım ufaktan. Bir yere gitmem zor benim bırakacak kimse olmadığından ama eşim fiziksel olarak evde olsaydı bırakır kaçardım vallahi, hiçbir güç tutamazdı beni istediği kadar ağlasın arkamdan annesi seni istiyor diye

Eşe ver on kaplan gücünde her işi yapsın. Yeterki çocukla yalnız kalmasın. Lafa gelince bakarım ederim. İcraat yok ama. Peşinden gelirkesin, bırakıp çıksam

Akşam yemeği kereviz saplı et suyuna domatesli şehriye çorbası, somon balığı, fırında kış sebzeleri (küp küp kesilmiş pancar, balkabağı, tatlı patates, normal patates) mor lahana salatası.

Yedi bin adım.

Gece de meyve yerim.

Selam kızlar ben 1 Mart ta diyete başlamak için online destek almaya karar verdim, çünkü anlamadığım bir şekilde 2 kilo verdim ve böyle kaldım yaza fit girebilmek adına bunu yapmak zorundayım

Evde yürüme bandı mı var

Kahvaltı sonrası sadece yoğurt ve yarım tabak üzerine kaşar rendelenmiş makarna. Ara öğün falan yok. Akşam çökertme kebabı. Sonrası 1pk %74lük malum şey

Selam kızlar ben 1 Mart ta diyete başlamak için online destek almaya karar verdim, çünkü anlamadığım bir şekilde 2 kilo verdim ve böyle kaldım yaza fit girebilmek adına bunu yapmak zorundayım

Yaa, ne güzel hedef belirlemek başarmaya giden ilk adımdır.

Benim yaza kadarki tek hedefim sağ çıkmak şu an

Sabah kahvaltı, ara öğün biraz kakaolu kek. Öğlen yemeği yemedim. Akşama salata ve balık var.

Ve reformer pilates için kayıt oldum bugün. Haftada 2 gideceğim şimdilik. Pazartesi başlayacağım bakalım.

sabah omlet, yumurta, vir dilim ekmek, zeytin.
Öğlen mor lahana salatası, ton balığı.
Ara öğün fındık fıstık.
Yarım paket bitter şey.
Akşam fırında ciğer ve kış sebzeleri, siyez bulguru, mor lahana.

6 bin adım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…