2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Kızlar verdiniz mi kiloları😂 ben ümidi kesip hiç bakmıyordum buraya. Bu sabah eşim dedi ki galiba işe yaramış göbeğin daha sıkı duruyor, sen devam et buna dedi😂 Öncesi fotoğrafını çektim işe yararsa sizde kesin gidin bence biz spor filan yapamayız yok o irade😂 bir de bende tatlıyı azalttım ve her gün beş bin adım atmaya gayret ediyorum, sadece bir kilo etkilemiş bu yaptıklarım 61 olmuşum😂

Bugün kahaltı peynirli yumurta 1 dilim tam buğ. Ekmeği
Ara kahve yanına 1 dilim tb ekmeği tahin pekmez 1 tatlı kaşığı
Saat 5 ye çiğkögte yedim
Akşama zeytinyağlı taze fasülye ve sömelek köfte yapacağım 🫠

Öncelikle iyi’ki doğmuşsun nice huzurlu güzel yaşlara ailenle sevdiklerinle ❤️
Ben iki gün önce de bu kilodaydım iki gündür kaçamaklarım oldu çikolata kek vs ondan sanırım iki gündür 1 gram bile gitmedi 😅
Olur arada o kadar ya dengeyı korursan bişey olmaz hangi takımdasın bu hafta 😂

Bende maviden devam 😂 ıkı kez kırmızı takım kaptanı olmaya hak kazandım 😂 birinde izinliydim ikinciye geçti hak 😂
Ayy çok karışık yaa bir sürü liste filan ben yapamazdım ama sen sanki bebek istediğimiz zamanlardaki bir kpnuyuda yürütüyordun aşinaydın bazı arkadaşlar var onları da merak ediyorum ama bulamadım 🥹

Bugün kahaltı peynirli yumurta 1 dilim tam buğ. Ekmeği
Ara kahve yanına 1 dilim tb ekmeği tahin pekmez 1 tatlı kaşığı
Saat 5 ye çiğkögte yedim
Akşama zeytinyağlı taze fasülye ve sömelek köfte yapacağım 🫠
İnce bulgur kalmadığı için düz köfteye döndü menüm 😅 bazen yapacağım şeylerde bir şey eksik olunca sinir oluyorum ben akşama kadar kafamda o yemeği kurmuşum yani ne gerek var 🤣🤣

Tarifleri sen versen daha iyi olurdu tabii ama sen de kabak çorbası falan diyorsun🤣

Lavaşta sıkıntı yok bence de ya, isteyen nohut unuyla yapsın🤣
Babam hala bizde. Kendisi bu dünyaya yemek yemeye ve yapmaya gelmiş. Şu an yapabildiğim tek şey porsiyon kontrolü😂

Atın beni bu gruptan acilen😂😂 hiç yakışmayan işlerle meşguldüm bugün. Ama suç benim değil, ziyarete gelirken koca bir kutu tazecik ekler getiren kuzenimindir😂😂😂

Yarın tartılmamayı teklif ediyorum 😂 2 3 üye hariç geri kalanımız tam fiyasko😂😂 yok baba, yok kuzen, gelin, kaynana, elti 😂😂
Babam vallahi bahane değil ya😂 anlatılmaz yaşanır. Şu an mutfakta mesela kalorili bir şeyler hazırladığını tahmin edebiliyorum ama daha odadan çıkmadığım için göremiyorum 😂

X