2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Evde babamın olduğu yetmezmiş gibi üst komşum da pişi yapıp getirmiş.
Pişi kırmızı çizgim sanırım ya siz adına ne diyorsunuz gerçi bilmiyorum da
Hamileyken aşermiştim sonra unutmuşum. Bir gün lavaş yapmak için hamur hazırlamıştım ki aklıma geldi. Pişi yapıp yedim bi güzel eşime de dedim gelirken lavaş alıver fırından bari

Akşam sebze yemeği yanında makarna ve yoğurt yedim
Öğlenden sonra dürüm döner - ayran
Akşam tulumba tatlısı resmen adam bana komplo kuruyor. Fethiyede bir yerin ekmeğini beğeniyoruz. Ekmek diye gitti tatlıda almış. Dönüş yolunda bir kısmı eksildi
Acıkırsam yoğurt ekmek yerim

Tulumba çerez gibi gidiyor sanırım elime geçse dayanamam bende heleki çıtır çıtır tazeyse birde

Hamileyken aşermiştim sonra unutmuşum. Bir gün lavaş yapmak için hamur hazırlamıştım ki aklıma geldi. Pişi yapıp yedim bi güzel eşime de dedim gelirken lavaş alıver fırından bari

Lavaş evde yapılabilen bir şey mi ya

Şerbetli tatlılar içinde tek canımın çektiği odur. Diğerlerini 10sene yemesem aramam ben sütlü tatlıcıyımdır.

Ben de şerbetli tatlı sevmem pek, bir tek şekerpare. Ama yıllardır yemedim, daha doğrusu bir iki kez teşebbüs ettim ama öyle felaketti ki yediklerim, hazır alınmış da yapılmış gibi, hayattan soğudum resmen

Akşam yemeği sebzeli hindi but sote, biraz zeytinyağlı sarma, kuru üzümlü hoşaf.

Gece de mandalina yerim.

Gerçi eşim bira mira diyordu, cipsler falan açılırsa bilemiyorum hiç neler olur

Şerbetli tatlılar içinde tek canımın çektiği odur. Diğerlerini 10sene yemesem aramam ben sütlü tatlıcıyımdır.
Bana tatlı olsun hiç fark etmez ben tatlıya çok düşkünümdür gerçekten hamur işi filan hiçte üşenmez yaparım gece 3 olsun 5 olsun canım istediği an yaparım kahvaltılarımız hep poğaça börekle geçerdi nasıl yemiyorum ve yapmıyorum kendime şaşırıyorum

Bak şekerpare de itinayla götürülür doğru Bir tarifim var. Pastanede tutmuyor o tatlı bence. Ev yapımı olacak.

Lavaşta gayet güzel oluyor

Akşam yoğurt bile yiyemeden sızmışım. Gece yarısı uyandım. Ama aç değildim nedense kahvaltı hazır ama Defne hanım izin vermedi iki lokma yememe. Uyumasını bekliyorum

Günaydın güzel hanımlar ben evde olmadığım için diyet biraz sarktı dışarda yedim genelde ama kilomu sabit tutmayı başarmışım o yüzden pek buraya bakamadım, Pazartesi eski düzene döneceğim inşallah..
Bebem sabah 9 da uyandı kolajenli kahvemi içtim bebemi uyutuyorum şimdi

Bence buraya bakmamakla iyi etmişsin, keza grup yoldan çıktı trueliving_ ve Papatyamaviss başka gruplar sayesinde maşallahları var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…