2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ne zamandır canım istiyordu. Eşimi beklerken ara öğün niyetine sahlep

Eklentiler

• 1000012357.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 20
Ben de sağlıklı bir kahvaltıdan sonra diyete uygun sayılabilecek keçi boynuzu unlu kekimden yaptım ama diyete pek uygun olmayacak miktarda yedim, üstüne de 90 gram şey (şimdi hesapladım da çokmuş) götürdüm. Öğle yemeği olarak bunları saydırayım vari, belki toparlarım

Kızlar sabah kahvaltı da ekmek yerine mercimekli ekmek tüketebilirsiniz. Kek gibi peynirli yapıyorum ben. Baya da güzel oluyor. İnternette tarif çok ama isteyene veririm

Ya ben de bir ara çok sarmıştım o işe, hatta mercimek, nohut makarna falan alıyordum ama beni fena halde hayattan soğuttu baklagilden makarnalar, ekmekler ve baklagilleri baklagil olarak tüketme kararı aldım, şimdi kesinlikle o şekilde yiyemiyorum

Ama bir dönem benim favorim de mercimek (kırmızı veya yeşil, maş fasülyesiyle de olur) krepti. Hatta fırında pizza gibi de yapardım, hey gidi.

Ha, bir de senin dediğin gibi mercimek kek ama muffin kaplarında pişmişini büyük oğluma yapardım küçükken, çok severdi

Evde babamın olduğu yetmezmiş gibi üst komşum da pişi yapıp getirmiş.
Pişi kırmızı çizgim sanırım ya siz adına ne diyorsunuz gerçi bilmiyorum da
Pişi diyoruz bizde of bende severim yumuşak yumuşak içi dolu olanınıda yaparız onun adına velibah diyoruz onuda çok severim içi patlıcan soslu yapıyoruz of patateslide güzel aöa patlıcanlı başka

Bugün kahvaltıda 2 kapya biber vardı közlenmiş annem dondurucu için yapmıştı onu yedim bi dilim ekmekle midemi yaktığı için bişey yemedim başka kahve ve yanına uzun bir aradan sonra normal çikolata yedim
Ara öğün olarak kefir ceviz
5 de oğlumla birlikte çorba içicem tarhana
Ama akşama ne yemek yapsam bilmiyorum oğlum makarna yap demişti giderken de ben ne yicem sizlerin menü neler belki fikir olur

Köfte salata yiyeceğim ben ama pişinin üstüne

Bu arada hayatımda hiç beslenmediğim kadar iyi besleniyorum ben tam böyle makarna pizzacı bir tiptim ev yemeği sevmezdim hamur işi 5 çayı mezeler salatalar ama o salatalar yanında tatlılar vs eşimde benim aksime haftanın 2,3 günü sebze balık et yiyen biri 7,5 senedir hiç anlaşamadıktan yeme içme konusunda şimdi benim böyle beslenmem onun işine geliyor bol bol salata yapıyorum filan geçen diyorki bak şimdi yemek zevkin oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…