2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Kızlar verdiniz mi kiloları ben ümidi kesip hiç bakmıyordum buraya. Bu sabah eşim dedi ki galiba işe yaramış göbeğin daha sıkı duruyor, sen devam et buna dedi Öncesi fotoğrafını çektim işe yararsa sizde kesin gidin bence biz spor filan yapamayız yok o irade bir de bende tatlıyı azalttım ve her gün beş bin adım atmaya gayret ediyorum, sadece bir kilo etkilemiş bu yaptıklarım 61 olmuşum

Bugün kahaltı peynirli yumurta 1 dilim tam buğ. Ekmeği
Ara kahve yanına 1 dilim tb ekmeği tahin pekmez 1 tatlı kaşığı
Saat 5 ye çiğkögte yedim
Akşama zeytinyağlı taze fasülye ve sömelek köfte yapacağım

Olur arada o kadar ya dengeyı korursan bişey olmaz hangi takımdasın bu hafta

Bende maviden devam ıkı kez kırmızı takım kaptanı olmaya hak kazandım birinde izinliydim ikinciye geçti hak
Ayy çok karışık yaa bir sürü liste filan ben yapamazdım ama sen sanki bebek istediğimiz zamanlardaki bir kpnuyuda yürütüyordun aşinaydın bazı arkadaşlar var onları da merak ediyorum ama bulamadım

İnce bulgur kalmadığı için düz köfteye döndü menüm bazen yapacağım şeylerde bir şey eksik olunca sinir oluyorum ben akşama kadar kafamda o yemeği kurmuşum yani ne gerek var

Tarifleri sen versen daha iyi olurdu tabii ama sen de kabak çorbası falan diyorsun

Lavaşta sıkıntı yok bence de ya, isteyen nohut unuyla yapsın
Babam hala bizde. Kendisi bu dünyaya yemek yemeye ve yapmaya gelmiş. Şu an yapabildiğim tek şey porsiyon kontrolü

Atın beni bu gruptan acilen hiç yakışmayan işlerle meşguldüm bugün. Ama suç benim değil, ziyarete gelirken koca bir kutu tazecik ekler getiren kuzenimindir

Yarın tartılmamayı teklif ediyorum 2 3 üye hariç geri kalanımız tam fiyasko yok baba, yok kuzen, gelin, kaynana, elti
Babam vallahi bahane değil ya anlatılmaz yaşanır. Şu an mutfakta mesela kalorili bir şeyler hazırladığını tahmin edebiliyorum ama daha odadan çıkmadığım için göremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…