2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Kekten daha beter ne yapmış olabilirsin ki çayın yanına bu arada diyet grubunda o soslu kekin tarifini istesem biraz ayıp olur, di mi
Kötü olan cidden kötü oldu, bebekle böyle şeyler zor oluyormuş tarifi özelden yolladm

E sen yirmi günde altı kilo vermişsin, redpanda kotlarına giriyor. Soya desen o zaten normal insanların ideal kilosunda. Vallahi olan bana oluyor galiba
Şu cümle hep benim motivasyonumu düşüren cümle ama
Kocam zaten sürekli böyle çok güzel diyor da hadi o beni üzmemek için de der.
Annem geldiğinden beri her dk aynı güzel şeyleri söylüyor. Annemi daha ciddiye alma nedenim kendisinin şu an benden daha zayıf olması
Formu için pilates yapıp günde 5 km yürümesi

Yok ben asla mutlu değilim bu formda, olmuyor sevemiyorum kendimi. Düzene gireceğim elbet. Yavaş yavaş olacak :)

Yok canım, ben sana kilo vermene gerek yok demek istemedim, insan hissettiği kilodadır sonuçta, o kiloyla da kendini yetmiş seksen gibi hissediyor olabilirsin pek ala kendi durumumun vehametini vurgulamak istedim sadece.

Ya ben yeşil çay içiyorum neyse bitince almıyım kayısı alırım kiraz sapı ne yapıyor
Yesıl çayı da kafeın var ve ben kahve zaten tuketıyorum dıye double olmasın dedım o yuzden ıcmıyorum kıraz sapı hakkında bilgim yok cok gırmedim o işlere emzırdığim için suyuma cubuk tarçın limon atıyorum

Ben bu çayları zayıflamak için değilde normalde de çok seviyorum çok çkahve içiyorum bende çok yaa hiç vazgeçemiyorum yeşil çayı azaltayım bari dengelensin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…