2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Topla 6 köfte oldu ama küçüktü yani köfteler şeker yok çikolata tatlı yok ekmek makarna yok ama birşey diycem bağırsaklarım aşırı hızlı çalışıyor bu neden oluyor yahu gur gur sesler geliyor bide ben anneme çekmişim annemden biliyorum ekmek yiyince karnım şişiyor benim yemediğim gün hemen farkediyor

Ee sana doktor demedimi diyet yapma diye bana diyet yapma emziriyorsun biraz daha büyüsün sonra yaparsın yapmak istersen dedi
Hayır kuzum 4 aylık olduktan sonra baslayabılırsın dedı bı dıyetısyenle görüşmüştüm Çok katı dıyet yapmıyorum zaten emzirdiğim için zararlı seylerı çıkardım hayatımdan

Kesınlıkle ve emzırdıgıızız içinde extra kalorı gıdıyor benımde bu aksam menüm 3 köfte bir dilim uno denge kızarmış ekmek bır tabak gobek salata trueliving_ ekmek al sağlıklı olarak bır ıkı dılım tüket

Bugün çıkamadım dışarıya normal ekmek vardı evde onuda yemedim malum yedikçe yediriyor kendini yarın inşallah alırım

1 hafta sonraki tartıyı merak ediyorum kızlar herkes ona göre gaza gelsin ben şimdiden heyecan yaptım

Kızlar bende bugün
14 kahvaltı
3 dilim yumurtalı ekmek
4 kaşık sürk salatası(Hataylı olan varsa bilir çökelek baharatlı bir şey)
7 yeşil zeytin yedim.
17 ara öğün 3 incir kurusu 3 tam ceviz
19 akşam yemeği
1 kase mercimek çorbası
5-6 adet yaprak sarma
4 kaşık yoğurtlu kereviz salatası
21 gibi Türk kahvesi ve küçük bir tane cocostar yedim.
Sağlıklı yiyenleri okudukça frenleri kendimi

Süperrr

Ay maşallah herkes ne güzel gaza gelmiş
Ben akşam yemeğinde koca tabak ıspanak yanındada az şekerli ayva kompostosu ile günü kapattım derken eşimden tatlı şoku

Şu avokado ile bir benim yıldızım barışmadı. Tatsız tuzsuz yesem ne yemesem ne bişey benim için
Yav avakado nasıl yenmez limon tuz göm gitsin
Ben sadece kolajenli bir kupa kahve içtim benim kız dün gece yatmadığı için geç uyandık bugün öğle uykusuna yatırdığımda kahvaltımı yapacağım inşallah
Kolejen emzırırken Ben yasak diye biliyorum.

Ben akşam ancak pırasa yapabildim yanına bulgur pilavı. Ama sonra doymadım snsj iki avuç cips ve kabuklu fıstık maden suyu ve en son meyveyle kapanışı yaptım yatağa girdim ya bir de avokadoyu ben de çok seviyorum limonlu falan ama acayip mideme dokunuyor, sonrasında bir saat falan mide ağrısı çekiyorum, hiç kimseden de bu şikayeti duymadım aslında bende bir sorun var sjsjs

Ben bugün göbeğimi de çektim ama taytlı olduğu için belli olmuyor minik jelibon yarın yamunayı da giyiyim de bakalım işe yarayacak mı
Ben yamunayı 1.aydan sonra kullanmaya başladım s beden almıştım şimdi ikinci kanca kısmına geçtim.Genelde pantolonlarıma girmek için onu giyiyorum, yeni pantalon almadım sayesinde eski pantolonlarıma giriyorum bence etkisi var

Şu avokado ile bir benim yıldızım barışmadı. Tatsız tuzsuz yesem ne yemesem ne bişey benim için
Yaa bende çok ön yargılıydım ama çok güzelll tadı bence üf ğff canım çekti bak şimdi içine beyaz peynir zeytinyağ tuz limon koy hepsini çatalla ez kızarmış ekmek üzerine omlet üzerine çok yakışıyor etli yemeklere de yakışıyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…