2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Bir de sağlıklı beslenme düsturu yok bende. Yani sağlıklı ne yiyebilirim bulamıyorum. Karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum,protein ağırlıklı menü çıkmıyor tavuk falan haricinde. Ne yapabilirim akşam yemeği,oneriniz varsa cok mutlu olurum

Ben hamileyken hiç tüketmedim şimdi ben de sen gibiyim ama bugünden itibaren bıraktım umarım

Haftada bir gün balık, bir gün köfte. Bir gün sote gibi fiksleyebilirsin.
Tam buğday makarnayı ben içine et sebze koyarak sağlıklı bir öğün yapıyorum.

Bayılırım,bunlar benim aklima neden gelmiyo ya

Öyle bütün aileye yapılacaksa sürahili mantıklı ama hem sürahi hem ufak aparatlılar da var. Baktım da benimki üç yıllık aynısı artık üretilmiyor sanırım, yeniler belki o kadar hantal değildir
Ayy üniversitede çin salatası diye böyle bir şey çıkıyordu yemekhanede çok seviyordum 10 yıl önce evde yapmayı hiç denemedim ama güzel olur bence.

Baya baya güzel oluyor bence emzirirken sağlıklı karbonhidrat ile desteklemek şart.

Bu arada ben ara öğün bi fincan kahve yanı iki kare çikolata, muz, fındık yedim sonra oğluşla aşıya gittik yürüyüş yaptım bu bahaneyle Çok acıktım ama gidip abur cubur yemedim. Evde brokoli çorbası vardı şansıma ayranla onu içicem şimdi. Öğlen çikolatamdan vazgeçemedim bir de beni akşam atıştırmalığı zorlar

Akşamları ağlayarak gruba yazcaz ama yemicez

Kahvemin yanına sağlıklı tatlı bile yaptım ben tek zorlandığım şey kahve yanı çikolata yemem aslında onuda böyle şeylerle. Bastırcaz artık

Eklentiler

• 64820248-4268-4712-991B-E84666F2FEE9.jpeg
    100,7 KB · Görüntüleme: 32
Her zaman yanınızdayım sadece ben sizi bitiş çizgisinde bekliyor olacağım

Peki ayıptır söylemesi böyle kahvaltı ettikten sonra bağırsaklar çok hızlı çalıştı yani şey bu iyi birşey mi

Yemek işini saat kaçta kapatıyoruz malum emzirince çok erken yiyince baya acıkıyoruz

Benım yemekler gec saate kalıyor malesef o yuzden akşamları ekmek tüketmemeye calısıyorum 8 sonrasına kalırsa salata köfte salata tavuk gibi yapıyorum
Yemek sonrasıda cerez olur meyve olur dozunda yıyorum dedıgın gıbı emzırıyoruz trueliving_

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…