Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Heyecandan heyecandan 😄 Normalde heyecandan uyuyamam bile ama gece progestanı içinci beni mışıl mışıl uyutuyor🤣

İnşallah canım hayırlısı herşeyin. Pozitifler yükselsin allahım nolurrrr hepimizie çok dua ediyorum🥰💕

Geçen iki ay gonal f ve ovitrelle kullanmama rağmen gördüğüm negatiflerden bende çok yorulmuştum. Psikolojik olarak çok kötü hissettim kendi kendime hep diyodum yani doktora gidiyorum bişeyin yok diyor rahim filmi çekildim herşey normal sebepsiz infertilite. İnsanın beynini yiyor. Sonra bir ay ara verelim dedik ben artık kendiliğinden olana kadar doktora gitmicem dedim sürekli git gel o çatala yat falan beni de çok etkilemişti. Ama sonra allah çabalamadan mükafatlandırmıyor dedim elimde olduğunca ilaçların etkisini de vücudumdan atmadan devam edicem dedim. En azından aşılamayı bir kere denemek istedim. Yorgun hissetmen çok normal kuzum. Ama biraz sabır. Hem şöyle düşün doktora git gel git gel daha çok şey hakkında bilgi sahibi oluyosun vücudunu tanımaya başlıyosun ona göre hareket etmeye başlıyosun. Sonunda mükafatını görürsün inşallah 🥰💕 Şuan bile aşılamanın 3.günündeyim ama negatifi görürsem nasıl olurum acaba diye düşünüyorum. Modumu yüksek tutmaya çalışıyorum ama içimde de hep bi korku.
Sen içiyomusun ben fitil olarak kullanıyorum

Eklentiler

• IMG_4143.jpeg
    IMG_4143.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_4145.jpeg
    IMG_4145.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 45
Kızlarımm yok gibi ama bazen görüyor gibi oluyorum bazen göremiyorummm belkide telefon yansıma vs dir bilemedim
IMG_4160.jpeg

Eklentiler

• IMG_4154.jpeg
    IMG_4154.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 44
X