Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bana da doktor ilk gün yt dinlen sonrasında normal hayatına dön ağır eğzersiz ypma ağır kaldırma bide yüksek bi yere uzanma dedi yattım ama benim koruyucu anne olduğum bir kızım var 6 yaşında onun sağlığı benım için herseyden önemli o yüzden mecburen kalktım yemek yaptım çünkü bana cok düşkün ben yatınca hastayım sanıyor onada durumu anlatmak istemedim cunku kardesı olsun istiyor umutlanıcak sonradan üzülecek yani bende yatmak isterdim ama durum böyle oldu
🧿🧿🧿 ay aramızda koruyucu anne varmış 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 çok güzel canım. Bir evladın var ♥️ Allah ikinci evladına da kavuşmayı nasip etsin, çocuğuna bir an önce kardeş gelsin inşallah

🧿🧿🧿 ay aramızda koruyucu anne varmış 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 çok güzel canım. Bir evladın var ♥️ Allah ikinci evladına da kavuşmayı nasip etsin, çocuğuna bir an önce kardeş gelsin inşallah
Evet daha evlenmeden önce kızımla yollarımız kesişti 6 aylıktı suan 6 yaşında yani pco oldugumu veya bunlarla savaşacağımı bilmeden girmiştim bu yola demekki hayatta hiç bir karşılaşma tesadüf değil 🌸 ben düşünmüyordum bebek fakat kızımın baskısına dayanamadım meğer pcomuşum sayesınde öğrendim 😊 tek dileğim kızımın duası kabul olsun öylesine üzgün öylesine ağlıyor ki kardeş için Rabbim onun yüzü suyu hürmetine nasip etsin diye dua ediyorum 🤲🏻

@hayaldunyasi92 @kuppkuppkupp bugün idrar testi yapan var mı aranızda? @kuppkuppkupp sanırım sen sonraki günler direk kan verecektin diye hatırlıyorum. @hayaldunyasi92 sen de durumlar nasıl kuzum?

Yarın da @keug0 ve Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri test yapmayı düşünüyor musunuz canlar?
Bebeğim yarın test yapıcam ama bugün erken gebelik yaptım dayanamayıp maalesef negatif.. belki erken diye düşündüm ama yine de moral bulamıyorum çok çok moralim bozuldu ben de hiç çocuk sahibi olamıcakmışım gibi düşünmeye başladım artık. Yarın kaset test yapıcam sabah yine. Oysa ne umutlarla çıkmıştık yola. Eşim benim normalde istemeyen üstelemeyen bir adam o bile heveslenmişti bu sefer. Sonuç olumsuz gibi geliyor bana canımız sağolsun ne diyim☹️

Bebeğim yarın test yapıcam ama bugün erken gebelik yaptım dayanamayıp maalesef negatif.. belki erken diye düşündüm ama yine de moral bulamıyorum çok çok moralim bozuldu ben de hiç çocuk sahibi olamıcakmışım gibi düşünmeye başladım artık. Yarın kaset test yapıcam sabah yine. Oysa ne umutlarla çıkmıştık yola. Eşim benim normalde istemeyen üstelemeyen bir adam o bile heveslenmişti bu sefer. Sonuç olumsuz gibi geliyor bana canımız sağolsun ne diyim☹️
Umutsuz olmayın sonradan pozitif görenler o kadar çok ki inşallah sizde onlardan olur hayırlısıyla güzel haberler verirsiniz🌸

İnşalah yarın beta HCG değerin kanındab idrarına geçer ve o pozitif çizgiyi görürüz kuzummm 🙏🙏🙏 sanırım hepimizde tükenmişlik var. Birbirimizden destek bulmaya çalışıyoruz. Eşlerimiz de dahil. Biz heves edip sonra hayal kırıklığı yaşayıp üzüldükçe onlar daha beter oluyor. Allah'ın bir bildiği vardır diyorum ama yorgunuzzz yorguuuunnnn ♥️🙏 Rabbim dualarımızı görsün İnşallah. Sana da yarın bi süpriz olsun ve o çizgiyi görelim. Bu haftadan çok ümitliyim. Gerçekten bu hafta en azında birinizde pozitifi görmemiz lazım 🙏🙏🙏 amin amin

Ben de baya araştırdım bu kadar ağrıyınca ama normalmiş sonuçta o kadar iğne hap kullanıyoruz yumurtalar çatlıyo ediyo. 2 tane vardı perşembe günü 16mm ve 22mm olmuşlardı. İğneyi cumartesi gecesi vuruldum o zamana kadar da büyümüşlerdir yine, zaten iğne de ekstra büyütüyormuş 🙂 senin kaç tane ve kaç mm di 🙏🏻
Canım benimde 2 taneydi biri 17 mm digeri 21 mm sabah gitmistim onun gecesinde igneyi yaptım

Ben birde çok duygusalım iğneden mi bilmiyorum yoksa sperm sonucu kötü cıktı diye mi sürekli ağlıyorum
Duygusal olman cok normal bende asılama günü istemsiz aglıyordum titriyordum allah insallah hepimize saglıklı evlatlar nasip edecek ben inanıyorum sperm degerinide dert etme ol diyen allah bir spermle oldurur emin ol .

Duygusal olman cok normal bende asılama günü istemsiz aglıyordum titriyordum allah insallah hepimize saglıklı evlatlar nasip edecek ben inanıyorum sperm degerinide dert etme ol diyen allah bir spermle oldurur emin ol .
İnşallah 🤲🏻 çok zor geçiyor zaman sanırım bu süreçte ilk olunca insan daha da geriliyor sabah aksam dua ediyorum hepimize ❤️

Umutsuz olmayın sonradan pozitif görenler o kadar çok ki inşallah sizde onlardan olur hayırlısıyla güzel haberler verirsiniz🌸

İnşalah yarın beta HCG değerin kanındab idrarına geçer ve o pozitif çizgiyi görürüz kuzummm 🙏🙏🙏 sanırım hepimizde tükenmişlik var. Birbirimizden destek bulmaya çalışıyoruz. Eşlerimiz de dahil. Biz heves edip sonra hayal kırıklığı yaşayıp üzüldükçe onlar daha beter oluyor. Allah'ın bir bildiği vardır diyorum ama yorgunuzzz yorguuuunnnn ♥️🙏 Rabbim dualarımızı görsün İnşallah. Sana da yarın bi süpriz olsun ve o çizgiyi görelim. Bu haftadan çok ümitliyim. Gerçekten bu hafta en azında birinizde pozitifi görmemiz lazım 🙏🙏🙏 amin amin
Canlarım benim gerçekten tükendik. Rabbim görüyor. Eşim bugün birsürü şey söyledi telkin etmek için negatifi gördüm diye ama olmuyor... Allah ondan razı olsun ben eşimden razıyım.. ağlamaktan içim açıldı beş yıldır bu hayalkırıklığıyla yaşamaya alıştım sanıyordum alışamamışım hamdolsun yine. Allah'ın verdiğine de vermediğine de şükürler olsun ama ben dayanamıyorum artık

Canlarım benim gerçekten tükendik. Rabbim görüyor. Eşim bugün birsürü şey söyledi telkin etmek için negatifi gördüm diye ama olmuyor... Allah ondan razı olsun ben eşimden razıyım.. ağlamaktan içim açıldı beş yıldır bu hayalkırıklığıyla yaşamaya alıştım sanıyordum alışamamışım hamdolsun yine. Allah'ın verdiğine de vermediğine de şükürler olsun ama ben dayanamıyorum artık
Dayanılmaz bir hal alıyor gerçekten gün geçtikçe ilaçlar iğneler her defasında kurulan hayallerin altında kalmak … ama ne kadar şanslısınız eşiniz size cok güzel destek oluyor ki razıyım diyorsunuz duyduğum öyle insanlar varki eşleri tarafından aşalanan şükür ki eşiniz destekçi 🌸 bizimde sınavımız bu sanırım Allah başka şeylerle sınmasın ne diyelim keske hepimiz yavrumuzu bıan once kucagımıza alsak ama nasip Allah vermiyorsa vardır bildiği bir sey yada zamanı öyle diyorum artık keske elimde bir değnek olsa hepimize dokunabilsem o güzel yüreklerinizi içimde hissediyorum ondan hep telefonda gözüm kulağım

Merhabalar herkese öncelikle bu süreci yaşamış biri olarak biraz da umut olmasi için yazıyorum daha önce iki kere başarısız ovitrelle çatlatma iğnesi deneyimim var 27 Eylül de ilk aşılamami oldum ve o kadar umutsuz bir şekilde oldum ki doktora bile zaten ilkinde olmaz demişligim var doktor ağır kaldırma demesine rağmen balkondan halı silkelemişliğim var bugün 13. Günüm ve ben çatlatma iğnesinin 10. Gününden itibaren yaptırdığım gebelik testleriyle süphelenip kan vermem üzerine bugün öğlen saatlerinde gebe oldugumu öğrendim diyeceğim o ki Rabbim ne zaman derse o zaman oluyor siz en ümidinizi kestiginiz zaman o beklediğiniz güzel haberleri alıcaksınız. Dilerim isteyen herkese bu duygu nasip olsun kimseden mahrum etmesin hamilelerde hayırlı huzurlu sağlıklı şekilde çocuklarını evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin beni de içinden ayırmasın Rabbim Hayırlı geceler kafanızı sisirdim kusura bakmayın 🤲💙 Duayı hayatınızdan eksik etmeyin

Merhabalar herkese öncelikle bu süreci yaşamış biri olarak biraz da umut olmasi için yazıyorum daha önce iki kere başarısız ovitrelle çatlatma iğnesi deneyimim var 27 Eylül de ilk aşılamami oldum ve o kadar umutsuz bir şekilde oldum ki doktora bile zaten ilkinde olmaz demişligim var doktor ağır kaldırma demesine rağmen balkondan halı silkelemişliğim var bugün 13. Günüm ve ben çatlatma iğnesinin 10. Gününden itibaren yaptırdığım gebelik testleriyle süphelenip kan vermem üzerine bugün öğlen saatlerinde gebe oldugumu öğrendim diyeceğim o ki Rabbim ne zaman derse o zaman oluyor siz en ümidinizi kestiginiz zaman o beklediğiniz güzel haberleri alıcaksınız. Dilerim isteyen herkese bu duygu nasip olsun kimseden mahrum etmesin hamilelerde hayırlı huzurlu sağlıklı şekilde çocuklarını evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin beni de içinden ayırmasın Rabbim Hayırlı geceler kafanızı sisirdim kusura bakmayın 🤲💙 Duayı hayatınızdan eksik etmeyin
Ya maşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🏻🧿

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum. Bize umut oldun ♥️😍 gerçekten güneş gibi doğdun tabiri buraya çok uydu. Umut etmeye devam etmemiz gerektiğinin canlı kanıtısın. Teşekkür ederiz 🙏🍀

Merhaba arkadaşlar Allah hepınızın yardımcısı olsun ben de 5 ekımden berı gonal f kullanıyorum hersey yolunda gıderse ctesı gıbı aşılama yapılacak korkuyorum tedırgınım burdakı başarılı sonuçları okuyup umut depoluyorum Allah hepımıxın evını senlendırsın inş

Merhaba arkadaşlar Allah hepınızın yardımcısı olsun ben de 5 ekımden berı gonal f kullanıyorum hersey yolunda gıderse ctesı gıbı aşılama yapılacak korkuyorum tedırgınım burdakı başarılı sonuçları okuyup umut depoluyorum Allah hepımıxın evını senlendırsın inş
Canım aramıza hoşgeldin 🍀♥️ inşallah güzel haberlerini birlikte alırız. Pozitifler arttıkça moralimiz de yükseliyor 🙏 kaç yumoşun olmuş doktor birşey dedi mi?

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
1. Aşılama
Çipli​
@mirasanne21 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
3. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
@balkalp25 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@merry5827 EylülGonal-F
4​
🍀
2. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
@kuppkuppkupp28 Eylül
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
@karkedkah28 EylülGonal-F
2​
🍀
2. Aşılama​
@keug0329 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri 29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
@Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
@Kbude6 EkimGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
💜
4. Aşılama​
damlasu14 damlasu14 9 EkimLetu
Fostimon
1​
💜
1. Aşılama​
G Gzzdtk 9 EkimFemara
2​
💜
1. Aşılama​
@GRCLK9 EkimGonal-F
3​
💜
1. Aşılama
Çipli​
U ugurbocegi72 9 EkimKlomen
2​
💜
1. Aşılama​
kediannesinino kediannesinino 14 EkimGonal-F
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
@12sevgi12💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@Melyy1026Femara
💜
1. Aşılama​
@kuzu_Gonal-F
💜
1.
Aşılama
Çipli​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

@merry58 @festina lente @Mimeily @mucver veya mucver @sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 @-nelly @kardrbc @fresa @esray35
kediannesinino kediannesinino ekledim kuzum seni de tablomuza 🍀♥️

X