Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bi de burda foto paylaşmıştım. 11. Gün negatif görüp 12. Gün pozitife dönen testi vardı birisinin. umut etmek bazen acı verse umut etmek istiyorum
Artık umut edecek psikolojim kalmadı. Cünkü öyle düsünüp yarın yine negatifi görünce bi yıkım daha olacak. Yarında yaparım cıkmazsada zaten negatife kendimi hazırladığım icin cok bi yıkım olmaz diye düsünüyorum. Ben anlamıstım tutmadığını hatta bence kiste cevirdi ama zaten adetle atılıyor kist. Bugün dahada adet belirtileri başladı.

Gonal f 21 Eylül sağ 1 sol 2 toplam 3 yumurta 3. Aşılamam gebeyiiiiiimmmmm
Kız ne diyorsunnnnnn as as as as bayrakları halay çekelim birşey yapalımmmm hayırlı uğurlu ollsunnnn seni listemize ekliyorum bize uğur getir inşalah canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hem de üçüncü aşılamada ay ağlayacağım sevinçten. Kaçıncı gün öğrendin kuzum? Rabbim bizlere nasip etsin, ümitsiz bırakmasın. merryliya bak gör inşallah Rabbim bize de nasip edecek.

Benim hiç belirtim yok bugün 10.gün ama göğüs hassasiyeti bile yok. Pek umudum yok o yüzden. Olsa en azından göğüste hafifte olsa bir dolgunluk olurdu
Canım hiç öyle düşünme bak T TOMURCUK_27 ' a hiç belirtisi yoktu diye hatırlıyorum. Belirtisiz gebe kalan çok var. Umudunu dhaa yolun başında kaybetme canım

Benim hiç belirtim yok bugün 10.gün ama göğüs hassasiyeti bile yok. Pek umudum yok o yüzden. Olsa en azından göğüste hafifte olsa bir dolgunluk olurdu
Benim ilk aşılamamda göğsümde hic ağrı yoktu 12. Gün falan olmustı sanırım oda adet zamanı olan ağrıdan cok bi belirtide olmamıstı tutmadı. 2. Aşılamamda ilk günden itibaren göğüs şişliği ve ağrısı oldu. İlk gün bel ağrısı uykundan uyandırdı. Çok ağrılarım oldu ama bıda tutmadı. Yani aslında cokta belirtiye bakmıyor. İcini ferah tut kendini dinleme hiç vücudunda ağrı arama hayırlısıyla güzel sonuc alırsın inşallah

İnşallah canım. Sabırla bekliyoruz

Evetttt aminnn cümlemiziiii evlat hasreti çeken herkese Rabbim evlat nasip etsin okunmuş pirinç mii en sevdiğim anne şefkatiiii öyle yapabilirim inşallah ama çok korkuyorum acı duyucam diye uyuyamıyorum hiç

İnşallah. Sabahtan beri ağlıyorum gizli gizli . En kötüsü de insanlar sanki mutsuz olduğumu hissediyorlar mı ne eve davetsiz misafirler geliyor. Bu dönem de hassasım yalnız kalmak istiyorum. Aksine millete hizmet ediyorum.

Bende çok ağlıyorum en son eşim sarıldı o sarılınca daha da ağladım. Karnım 5 aylık hamile gibi çok büyüdü. Heran patlayacakmış gibi hissediyorum kendimi. Eşim mola verelim ilaclar ağır geldi bence dinlen diyor. Ama ben ara verirsem kendimi kötü hissedebilirim. Çok tuhaf bi çıkmaz bu. Allah yardımcımız olsun.

Kızlar ikinize de kocaman sarılıyorum. Gözyaşım gözümün ucunda damladı damlayacak benzer duygulardayız sadece isimlerimiz farklı, bu çaresizlik duygusu çok kötü bir şeymiş.

Benim de ikinciden sonra bırakma sebebim göbeğimin davul gibi olmasıydı. Sanırım bu sefer ikinci de bırakmayacağım, üçüncüyü de üst üste yaptırıp, sonrasında tüp bebek düşüneceğim.

Ben de tüp bebek istiyorum çok uçuk fiyatlar okudumbu forumda. Şu an o bütçemiz yok. Devlette de sebepsiz infertilitede 3 sene evli olma şartı varmış. Benim gelecek ağustosta 3 sene olacak. Bu da canımı sıkıyor. Her geçen ay yumurta rezervinin azalması demek Bunlar düşündükçe kar topu gibi büyüyüp üzerime devriliyor sanki

Ben bugün hiç iyi değilim. Kendimi cok kötü hissediyorum eşimle biraz dışarı çıkıcam. Ama bende pes etmiycem doktorlar tamam diyene kadar devam edicem. Hiç olmazsa kışın işte tüp bebek transferine türkiyeye gelicem o da olmazsa bilmiyorum. O zaman bakarım caresine

Ben geçen sene hastaneye 1000 euro vermiştim o zaman 20 bindi. Hadi ilaclarada 10 bin vermiş oluyum. Bu sene yazılanları okuyorum çok uçuk fiyatlar anlamadım.

6 gün kullandım 7.gün kontrole gittim gelişmemiş 3 gün daha 100 dozda kullanıcam yarın da kullanıp ertesi gün muayeneye gidicem işte inşallah iyi sonuç alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…