Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Test yaptım canım negatif
Umarım henüz idarara düşmemiştir, ama ola ki gerçekten negatifse vardır Allah'ın bir bildiği. En doğru zamanda sağlıkla bebeklerimize kavuşmak önemli. Nasıl yapılır ben de bilmiyorum ama içini ferah tutmaya çalış kuzum 🙏

B Babyboy05 G Gzzdtk damlasu14 damlasu14 U ugurbocegi72 kızlar yarın sizin için büyük gün 🥰🍀🙏 Rabbim ellerinizden tutsun sizi bebiişlerinize sağlıkla kavuştursun inşallah... içimden size başarılar dilemek geliyor 🥰😅 okunmuş pirinç bile yediresim var 😊🍀 inşallah herşey yolunda gidecek, o esnada bol bol dua edip bebeğinize kavuştuğunuzu hayal edin 🥰

Umarım henüz idarara düşmemiştir, ama ola ki gerçekten negatifse vardır Allah'ın bir bildiği. En doğru zamanda sağlıkla bebeklerimize kavuşmak önemli. Nasıl yapılır ben de bilmiyorum ama içini ferah tutmaya çalış kuzum 🙏
Öyle yapmaya çalışıyorum tüm değerlerimiz her şey güzeldi ama olmadı vardır Allah'ın bir bildiği nasibi ne zamansa o zaman olur demek ki

Özelde kuzum. Doktorum hiç çipli demedi. Belki kendi öyle yapamıyordur bilemedim vala. Veya laboratuvar yapamıyordur canım.
Hmm bilmiyorum canım o zaman bilet diyemiyorum çipli sperm sayısı düşük şekli bozuk kişilere yapıyorlar bizim spermlerde falan sorun yoktu ama yinele biz garanti olsun diye çipli yaptırdık iyikide yaptırmışız ya peki ne kadar ücret ödediniz

B Babyboy05 G Gzzdtk damlasu14 damlasu14 U ugurbocegi72 kızlar yarın sizin için büyük gün 🥰🍀🙏 Rabbim ellerinizden tutsun sizi bebiişlerinize sağlıkla kavuştursun inşallah... içimden size başarılar dilemek geliyor 🥰😅 okunmuş pirinç bile yediresim var 😊🍀 inşallah herşey yolunda gidecek, o esnada bol bol dua edip bebeğinize kavuştuğunuzu hayal edin 🥰
Allah razı olsun canım umarım hepberaber güzel sonuçlar duyarız 🥹🥹❤️❤️

Kızlar günaydın bugun aşılama gününü sayarsak 10 günümdeyim kasık agrılarım var ama ayırt edemiyorum kasıklarımmı agrıyor karnımmı birde akıntım var ve gögüslerim çok kötü iç çamaşırsız yürürken bile acıyor

Hmm bilmiyorum canım o zaman bilet diyemiyorum çipli sperm sayısı düşük şekli bozuk kişilere yapıyorlar bizim spermlerde falan sorun yoktu ama yinele biz garanti olsun diye çipli yaptırdık iyikide yaptırmışız ya peki ne kadar ücret ödediniz
10 bin civarı kuzum. Sizin kaç tuttu? Bizim ileri hız bence az ama benim fikrim bu. Doktor yeterli diyor.

IMG_3357.jpeg
benim 2. De tutmadı olsa ince bir çizgi bile çıkardı. Zaten iyice adet belirtileri başladı. Ben elendim kızlar. İnşallah sizden bol pozitifler gelir.

Kızlar günaydın bugun aşılama gününü sayarsak 10 günümdeyim kasık agrılarım var ama ayırt edemiyorum kasıklarımmı agrıyor karnımmı birde akıntım var ve gögüslerim çok kötü iç çamaşırsız yürürken bile acıyor
Canım 10. Günler beni hep heyecanlandırır. Tutunma zamanı gibi geliyor bana 10. Gün. İnşallah bebek tutunuyordur 🙏

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
T TOMURCUK_27 21 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
1. Aşılama
Çipli​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
B balkalp 25 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
merryliya merryliya 27 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
@kuppkuppkupp28 Eylül
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
@karkedkah28 EylülGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
@Hayvanseverbiri29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
@Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
@Kbude6 EkimGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
💜
4. Aşılama​
damlasu14 damlasu14 9 EkimLetu
Fostimon
1​
💜
1. Aşılama​
G Gzzdtk 9 EkimFemara
2​
💜
1. Aşılama​
B Babyboy05 9 EkimGonal-F
3​
💜
1. Aşılama
Çipli​
U ugurbocegi72 9 EkimKlomen
2​
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
@12sevgi12💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@Melyy1026Femara
💜
1. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

merryliya merryliya @festina lente @Mimeily @mucver veya mucver @sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 @-nelly @kardrbc @fresa @esray35
Gonal f 21 Eylül sağ 1 sol 2 toplam 3 yumurta 3. Aşılamam gebeyiiiiiimmmmm😍🥰

Olsun nasip değilmiş 🥹 belki birgün anne olurum bunun hayaliyle kendimi teselli ediyorum.
Elbette olacaksın kuzum. Hem inşallah ihtiyacımız olmaz ama belki ben de senden cesaret alıp seninle birlikte tüp bebek yaparım. Bir şekilde o bebişlerimize kavuşacağız inşaşah öyle ya da böyle.

X