Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Şimdi bak kuzum hemen kendimce yorumluyorum 😍 böyle ovuslayon koyu çizgi, HCG negatif çıkan ama sonra hamile olduğunu anlayan bir sürü yorum da okudum, böyle çıkıp hamile olmayan da bir iki tane okudum.... 🙏🥰🍀 Allah'ım inşallah bebektir
2 gün önce falanda yapmıştım daha ince çizgiydi. Acaba dedim tekrar mı yumurtluyorum. 😄 ama hamilelik olsa incede olsa gebelik testinde de cıkardı diye düsünüyorum.

2 gün önce falanda yapmıştım daha ince çizgiydi. Acaba dedim tekrar mı yumurtluyorum. 😄 ama hamilelik olsa incede olsa gebelik testinde de cıkardı diye düsünüyorum.
Yok çıkmayabilir. Ben böyle örnekler okudum. Adet günü geçene kadar negatif çıkıyor. Lh pike yakın oluyor. Ama tabi kendimizi kaptırıp ümitlenmeyelim. Tam zıtttını da gördüm çünkü. Böyle olsa bile negatif çıkan da oldu... çok ağrın oldu ya acaba ikinci yumurta mı geliyor ne oluyor acaba. 🍀🙏 bebek olsun ama tabi 😍

Yok çıkmayabilir. Ben böyle örnekler okudum. Adet günü geçene kadar negatif çıkıyor. Lh pike yakın oluyor. Ama tabi kendimizi kaptırıp ümitlenmeyelim. Tam zıtttını da gördüm çünkü. Böyle olsa bile negatif çıkan da oldu... çok ağrın oldu ya acaba ikinci yumurta mı geliyor ne oluyor acaba. 🍀🙏 bebek olsun ama tabi 😍
Herşey olabilir 😄 artık herşeyi bekliyorum. Ama o yumurtayla çatlama akıntısını biliyorum olursa anlar değerlendiririm. Enfeksiyonda olabilir aslında çünkü afedersiniz idrarda cok batma ve sonrası daha cok ağrı oluyor.

Hanımlar bi sorum daha olucak cevaplarsanız çok sevinirim❤ gonal f 900 75 olarak kulanmaya başlıycam ama bunu kullanırken tekstilde günlük işe gidebilirmiyim acaba ağır bişe kaldırmıyorum ama 10 saat ayaktayım doktor sana kalmış dedi ama ilgisiz bi doktor soru soramıyorum doğru dürüst
Canım yumurta takibin yapıldı mı? Doktora gittin mi? Kaç mm olmuş, kaç yumurta olmuş belli oldu mu 🙏🍀

edahandro edahandro teşekkür ederim umarım seninde güzel haberlerini alırız aramızda 1 gün var aşılama zamanı olarak burda hep birlikte takip etmek insanı mutlu ediyor 🙂 isteyen herkese çift çizgi görmek nasip olur umarım 🥰

Hoşgeldin canım aramıza 🥰🙏 umarım topik san uğur getirir güzel haberlerini alırız. Hemen ekliyorum tablomuza 🐣

Canım öncelikle Allah sabır versin, çok çok zor bi süreç geçirmişsin . Çok şükür ki aşılama ile hamile kalabiliyorsun onu görmüşsün. İnanıyorum ki bu aşılaman da tutacak ve güzel haberlerini beraber alacağız canım 🍀🥰🙏

Kızlar aşılamadan çıktım. Sperm sayımız gittikçe düşüyor. İlk aşılamamın yarısına düştü öyle diyeyim. Üstelik Bu ay eşim klomen de kullanmıştı. Neyse moral bozmak yok. Doktorum sperm sayımızın yeterli olduğunu söyledi. 12.30 civarı oldum. Kolay geçti. 45 dakika yattım orda. Şimdi de evde yatmaya devam ediyorum. Doktorum pazar ve pazartesiyi değerlendir dedi ama ben bu akşam yine değerlendirmeyi düşünüyorum. Dün gece baya ağrım oldu. Gece çatladım sanırım. 24 saat geçmeden yumurtamı tekrar değerlendirmek istiyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Tüp bebek henüz düşünemediğimi söyledim. Öyle deyince Bu ay tutmazsa da, sonraki ay için adetliyken gelme dedi , kendin klomen kulllan gel dedi 🤣 10. Gün bakalım dedi. Çünkü doktora gidip gelmek de benim psikolojimi bozmaya başladı. Zaten kendim üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum artık günlerimi.
Peki sadece sperm yıkamamı yaptı doktor canım inşallah bu defa tutar

Kızlar haftaya 12. Günlerinizi söylüyorum. İdrar testi yaparsanız çıkma ihtimali var 😍🙏🍀 hissediyorum bereketli bi hafta olacak ve birden fazla pozitif çıkacak 🧿🧿🐣🐣

9 Ekim : merryliya merryliya

10 Ekim: H hayaldunyasi92 K kuppkuppkupp K karkedkah

11 Ekim: K keug0 Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri

14 Ekim: Safransari Safransari

:anneadayı: :halay: :emir_bebek::anne:
Aynen canım test günüm çarşamba aslında ama pazartesi belli olur. Ben pozitif beklemiyorum kendimi 3. İcin hazırlamaya calısıyorum psikolojik olarak. İnşallah çok çok pozitif görürüz

Kızlar haftaya 12. Günlerinizi söylüyorum. İdrar testi yaparsanız çıkma ihtimali var 😍🙏🍀 hissediyorum bereketli bi hafta olacak ve birden fazla pozitif çıkacak 🧿🧿🐣🐣

9 Ekim : merryliya merryliya

10 Ekim: H hayaldunyasi92 K kuppkuppkupp K karkedkah

11 Ekim: K keug0 Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri

14 Ekim: Safransari Safransari

:anneadayı: :halay: :emir_bebek::anne:
Ay inşallaaahhhhh 🤲🤲 9 ekim pazartesi günü 12.gün oluyor benım. Kan vericem bakalım. Rabbim kimsenın kucağını boş bırakmasın hislerin doğru çıkarsa. Ne dilersen dile kız benden 😘😘😘😘

Umudunu tüketme canım sorun olan çiftlere çipli öneriyorlar çip bebeğin tutması daha yüksek çünkü bizde sorun yok canım ama garantili olsun diye çipli yaptırdım
Biz laboratuvarda yıkatıp doktora götürüyoruz. Acaba laboratuvar çipliyi hazırlayabilir mu. Sonraki ay sorarım olmazsa. Hiç bilmiyorum ben çipli nasıl oluyor.

Ay inşallaaahhhhh 🤲🤲 9 ekim pazartesi günü 12.gün oluyor benım. Kan vericem bakalım. Rabbim kimsenın kucağını boş bırakmasın hislerin doğru çıkarsa. Ne dilersen dile kız benden 😘😘😘😘
Kuzum aşılama gününü saymıyoruz. 24 saat geçince Ertesi günden itibaren döllenmenin birinci günü oluyor ama kan testi vereceksen pazartesi de çıkacaktır inşallah 🙏🙏 zaten idrara geç düşüyor. Rabbim muradına erdirsin inşallah kuzum 🍀🐣

Aynen canım test günüm çarşamba aslında ama pazartesi belli olur. Ben pozitif beklemiyorum kendimi 3. İcin hazırlamaya calısıyorum psikolojik olarak. İnşallah çok çok pozitif görürüz
Negatif çıktığımızı düşünmek istemiyorum ama ola ki negatif çıkarsak bir aşılama daha yaptıracağım sanırım. İnşallah gerek kalmaz ama olur da aşılama yaptırırsan sonraki ay ben sana eşlik ederim 🥰 anca beraber kanca beraber.

Negatif çıktığımızı düşünmek istemiyorum ama ola ki negatif çıkarsak bir aşılama daha yaptıracağım sanırım. İnşallah gerek kalmaz ama olur da aşılama yaptırırsan sonraki ay ben sana eşlik ederim 🥰 anca beraber kanca beraber.
Ayyy yok canım sağol teşekkür ederim düsüncen icin ama ben sonra ki ay seni yanımda görmek istemiyorum.😄 Bebişinle görmek istiyorum ❤️inşallah.

X