Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Galiba şuan hepimiz aynı psikolojideyiz kuzum. Gözyaşım gözümün ucunda. Tutuyorumm

Amkn Amin amin hepimize inşallah

Ben ayın 15 inde aşılama oldum yani ayın 15i 1.gün olarak mi hesaplanıyor? Öyleyse salı günü 12.gün oluyor. Ben Çarşamba olarak hesaplanmıştım canım

Ben sabah evde idrar testi yapıp hastaneye kan vermeye giderim. inşallah adet sancısı yaşamamda birde benim sağ kasığımda iğne batması oluyor sürekli sizde de aynı şeyi yaşayan var mı
İnşallah güzel haberini alırsın kuzum. Ben de hiçbir belirti yok. Bugün 10. Günüm.

Can
Canım bi arkadaş için soruyorum da sadece 5 gün Letu kullandın değil mi

Galiba şuan hepimiz aynı psikolojideyiz kuzum. Gözyaşım gözümün ucunda. Tutuyorumm
Hayırlısı olsun üzülme ağlama lütfen Rabbim hayırlı olanı nasip eylesin inşallah yarın kan vericem ama şimdi yaptığım teste baktım kuruma çizgisi çıkmış o bile umut verici nolcak benim bu hallerim hiç bilmiyorum iyicene kafayı üşüttüm …

Bu marka 10 dakika sonra kuruma çizgisi çıkarıyor kuzum. 10 dakikadan önce çıktıysa olabilir de yoksa hiç ümitlenmeyelim. ama evet ben de böyle görünce mutlu oluyorum ah içimizdeki şu yangın. Kız gün yaklaştıkça depresifleşiyorum işte. Herkese umut dağıtırken günüm yaklaştıkça içimdeki yangın ortaya çıkıyor. Dua ediyorum hepimiz için

Evet bu markayı bildiğim için zaten kesin dedim kuruma çizgisi bile bile nakış duruyorum kafayı yedim iyice .. evet hepimize umut oldun kaybetme umudunu sen hiç test yaptın mı ?? Bende çok dua ediyorum Allahım hepimiz bu ay güzel haberler alalım diye inşallah olur

Yaaa inşallah hamilesin.
Kaç dk sonra çıktı ?
Neden şimdi yaptın, beklemiş idrarla sabah daha koyu cikar

Amin amin .... Yok canım hiç yapmadım. Çok korkuyorum. Cumartesi yapacağım inşallah.

Yaaa inşallah hamilesin.
Kaç dk sonra çıktı ?
Ya çok tatlısın kuzum ya senin güzel niyetini yerim. İnşallah gerçek pozitifi de görecek sumeyye 1306 .... .. kuruma çizgisi canım. O marka yalancı pozitif çıkıyor, 10 dakikdan sonra.

Yaaa inşallah hamilesin.
Kaç dk sonra çıktı ?
Canım bunu işe gitmeden önce sabah yapmıştım test negatif baya bekledim 1 saat sonra çıktım evden hiç çizgi yoktu işten eve geldim ellerimi yıkarken kenarda gördüm kuruma çizgisi olduğunu biliyorum yinede bakıp bakıp duruyorum dertleşirken paylaştım öyle hamilelik yok maalesef canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…