Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kimisi de sormaz. Ama yanında olur olur dert etme demesi bile üzüyor insanı. Alnımda bebek mı yazıyor anlamıyorum

Bende bel ve karın ağrısı başladı regl olucam diye çok korkuyorum. Nasıp bakalım.

Asıl bizi yoran bu insanlar zaten ben anlamıyorum ne geçiyor ellerine. İçimdeki fırtınadan haberleri yok oysaki. Hafta sonu yaşlı bir teyze güzel kadın ama keşke bebeği de olsa dedi. Dondum sadece
Bir de çocuğu olan insanlar gelip olur yaa, uğraşma, takma kafana diyorlar... Olmuyor ki uğraşıyorum. Uğraşan ben ve eşim olmasına rağmen onlara yükü biniyor...

Onlara neyse işte. Sözde teselli veriyorlar. İstemem böyle teselli
Gerçekten teselli böyle verilmez. Zaten canıma tak etmiş, sürekli hastanedeyim tedavi peşindeyim olur yaa diye alay ediyorlar. Bir de hastaneye gidiyorum dediğimde yine mi diyen bir kesim var. Evet, yine (!). Bu konuda çok doluymuşum, iyi geldi

Ayy gerçekten bu insan tipine hiç tahammülüm yok. Böyle insanlarla da yüz göz olduğumuza bazen inanamıyorum. Ve muhtemelen o an nezaketen gülümsüyorsundur. "Sana ne be, saanaaaa neee!!!" Diye haykırmak ister insan ama işte insanlık bizde kalıyor her defasında. Çünkü anlamıyorlar ve üstünde durunca da biz sorunlu gibi oluyoruz. Bana da bebek yap diyenlere, ay inşallah falan deyip geçiştiriyorum. Allah'tan duyurmadım ben. Ama işte tüp bebek işlerine girersem nasıl olacak bilemiyorum. O zaman her laf söyleyeni dövmek isteyebilir bu minnoş yürek

Test aldım ama yapmaya korkuyorum hep hayal kırıklığı Rabbim hepimize hayırlısıyla nasıp etsin

Canım sen 11. Günündesin. Yerleşme olma ihtimali yüksek. Ne renk geliyor? Kahverengi mi? Keşke test alsan da yapsan ya
Test yaptım ama negatif çıktı hayret içerisinde kaldım doktorum yarin kan ver dedi bilmiyorum kan gibi değil pembe sulu bi akinti gibi bu bekleyiş gerçekten beni çok yordu

Valla göğüs ağrım dışında hiçbir belirtim yok şuan için moralim bozuk sanki olmucak gibi çok üzülüyorum ama sonradan kendine gel diyorum daha hicbisey belli değil bilmiyorum ama göğüslerim ağrıyo oda ilaçlardan olabilir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…