Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bende heycanla bekliyorum güzel haberlerini hiç strese girme Allahın izniyle güzel haberler alacağız

Kızlarım salı 285 bugun 1133 cıktıııııı beta

Geçmiş olsun canım ben de anestezili yaptırmıştım sonra biraz sancım olmuştu ama geçmişti. Başlangıç için çok önemli bir adım bence.. kafan rahat olur artık

İnşallah istenilen boyuta gelir kuzum hiç sıkıntı etme deneme yanılmayla oluyor zaten
İnsallah letuyla fostimonla hemen büyümüştü bilmiyorum gonal da niye böyle oldu cok üzüldüm ama vardır bi hayır yarın kontrol var inşallah gelişme olmuştur

Kızlar Gonal f kullanan var mı aşılama için nasıl kullandınız ben 37,5 kullandım 5 gün hiç gelişmedi 2 gün 50 vurdum yarın gidicem siz nasıl bir yol izlediniz yumurtanız gelişti mi çok stresliyim lütfen yardım edin yumurtalarım neden cevap vermedi ki gonal f ye iki kutu 450 var elimde umarım yeter ve umarım saglıklı sekilde büyür aşılama yaptırırım

Canım endişe etme hiç yarın kontrolden sonra bir yol belirlersiniz. Herkesin bünyesi farklı cevap veriyor. Pko olmamasına rağmen benim çok sayıda yumurtam gelişmişti hatta çoğul gebelik olur mu diye endişe etmiştim ama şansa hiçbiri tutmamıştı.100 doz gonal kullanmıştım kaç gündü onu pek hatırlamıyorum. Burda tek yumurta ile aşılaması tutan çok kişi okudum.o yüzden hiç moralini bozma. İnş nokta atışı olur senin de.

Hiç üzülme kuzum güzel haberlerle gel
Kızlar sağolun desteğiniz için Allah razı olsun
Geçen hafta pazartesiden bu cumaya kadar 37,5 vuruldum cumartesi pazar 50 vuruldum bugün kontrole gittim perşembeye kadar 50 vurul dedi perşembede büyümezse 75 e cıkıcaz dedi arttırmadı dozunu doktor maalesef bakalım nolucak bilmiyorum
Tek yumurta olsun ben razıyım ama büyümüyor

Büyür kuzu stres yapma hepeimiz aynı yollardan geçtik

Heycanlı geçiyor kuzum çarşambayı bekliyorum keseyi görüceğiz inşallah bid ekalp atşını duysam rahatlıycam kasıklarım agrıyor bugun biraz
İnşallah aminnn hepsi hayal gibi ama sen yaşıyorsun inanması da güç geliyordur olumsuzluklar yaşadığımız için ama içini ferah tut insallah keseyide görürsün kalp atışlarını da duyarsın sağlıkla kucağına da alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…