Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Ne güzel sevindimmmm öyle sabır dayanıklılık Rabbim veriyor işte sabrını hepsinin hayırlısıyla inşallah tabi senin süreç ne durumda canım ?
Canım benim ben mayıs gibi rahim filmi çektirdim kapalı tüplerim açıldı. Ondan bu yana deniyoruz hormonlar normal sperm de iyi. Bir çatlatma bir aşılama denedik. Geçen ay es geçtik bu ay ve önümüzdeki ay da es geçelim sonra tüp bebeğe gidelim diyoruz.son zamanlarda stres ve takıntı yapmıştım ama onu büyük ölçüde attım.Şimdi oluruna bıraktım aslında biraz kendime yöneldim spor düzenli beslenme derken iyi hissetmeye başladım. Geçen ay reglim gecikince bu ay bir haftalığına soğan kürü yaptım bugün bıraktım. Öyle bir süreçteyim

Bunuda kahvaltıdan sonra şimdi yaptım canım dualarım her zaman sizinle her zaman yanınızdayım kuzum sizin haberlerinizede sevineceğiz hep birlikte en kısa sürede
Eki Görüntüle 3353359
Ay geliyor gelmekte olan kuzum benim tahlilini yap seninle ilgili hissettiğimi net söyleyeceğim sana
Bir kere daha hislerim beni yanıltmadı diyeceğim ya

Hamilesin inşallah kuzum aşılamadan sonra 12. Gün çıkan test %90 doğrudur bir yanlışlık yoksa hamilesinnn. Kızlar 12. Günü görmeden umutsuz olmayın. 11. Gün bile negatif çıkabiliyor
Sen de nasıl güzel yürek var kendin için bu stresli dönemi yürütürken burdaki herkese destek olan güzel kalbine sarıldım

Mesajı yeni gördüm ay Allahım sana şükürler olsun …
Sen buraya umutsuz yazınca bile sana yazcaktım ben hissediyorum senin bu alışman tuttu diye
Ama dedim olur bir aksilik olur kızı yanlış umut ettirmem dedim
Ama o kadar hissettimki bu aşılamanın tuttuğunu
Çok şükür rabbime sağlıkla sıhhatla kucağına almayı da nasip etsin Allahım
Kahve içerek kutlayacağım bunu

Bitanem çok teşekkür ediyorummmm gerçekten herkes o kadar içten ben kadar sevindi ki hepinizi çok seviyorum sen baba hep umut verdin Allah razı olsunn iyiki varsınız sıra sizde beni fazla bekletmeyinn

Sen de nasıl güzel yürek var kendin için bu stresli dönemi yürütürken burdaki herkese destek olan güzel kalbine sarıldım
Sağol kuzum. Sanırım psikolojik olarak en kötü zamanımı yaşıyorum. Eski ben olsam çok daha destek olurdum hepinize ayrı ayrı ama kendime mecalim kalmadı şu sıralar. Hepiniz gönlümdesiniz kalbimdesiniz ❤ ben de sana çok çok sarıldımmm kocamaaan

Cok sevindim tüplerinin açılmasınaaa
Maşallah hiç bir sıkıntı kalmadı o zaman
Bende stresimi azalttım baya bi ılk zamanlara göre daha cok rahat hissediyorum kendimi zaman gerçekten herşeyin ilacı soğan kürü rahim duvarını inceltiyor diyenler var canım yanlış hatırlamıyorsam bi araştır istersen dikkatli kullan ama cok şifa bulan var en cok soğan küründen birde çörek otu tarçın baldı sanırım ondan benim rahim zor kalınlaşıyor zaten yumurtaları büyütürken hatta kanamam oluyor ondan soğana yönelmedim korktum kür olarak yapıp hamile kalan cok var. Birde yanlıs anlamazsan ne zamandır düşünüyorsun ne kadar bir zaman oldu

Canım aslında biz evlendiğimiz ilk günden beri istiyoruz 4 ay sonra 2 sene olacak. Tüplerden dolayı zaten 1 sene boşuna denemişiz. Yaş olarak da 35 i devirdik biraz ondan telaş yapmıştık ama herşey zamanını bekliyor işte..
Ben de o rahim durumundan korktuğum için sadece 6 gün yaptım ama o bile iyi geldi sanki içim temizlenmiş gibi hissettim. Şükürler olsun herşey yolunda ama tabi kısmetinde ne varsa onu yaşıyosun. Pko fln hiç engel gibi düşünme inan bana Allah yazdıysa herşekilde oluyor o yüzden sen hiç düzeninle vs ilgili asla olumsuz düşünme. İnş herşey güzel olacak

Öyle herşey zamanını bekliyor umarım kolaylıkla sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize 15 gün kullanılması lazım sanırım cok memnun kalanlar var ama ben korkudan yapamadım onu aslında daha korkutucu şeylerde yaptım kendimce ama pcoya iyi gelmiyor dıyor doktorlar bilmiyorum umarım sizde güzel şeylere vesile olur öyle herşey Allahtan yeterli Rabbim ol desin oluyor en yakın arkadaşıma asla olmucak dendi 2. Bebegini dünyaya getirdi büyütüyor nasip kısmet sanırım insallah herşey güzel olacak

Dış gebelik hakkında bilgim yok ama oldukça sağlıklı ilerleyor gibi geldi bana. İkiZse eğer etiketle beni mutlaka csnı

K keug0

Kızlar bende doktora gittim bugün çok şükür bir sıkıntı cıkmadı gonal f 37,5 başladık cuma günü kontrole gideceğim lütfen bana dua edin pcos olduğum için yumurtalarım fazla sayıda büyüyebilir duacınızım birde ağrım var normal mı yaşayanınız var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…