Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar bende doktora gittim bugün çok şükür bir sıkıntı cıkmadı gonal f 37,5 başladık cuma günü kontrole gideceğim lütfen bana dua edin pcos olduğum için yumurtalarım fazla sayıda büyüyebilir duacınızım 🥺 birde ağrım var normal mı yaşayanınız var mı acaba
Gonal-f bende ağrı yapmamıştı kuzum ama kişiden kişiye değişiyordur. İnşallah sağlıkla yeterli sayıda yumoşun gelişir 😍

Anladım bu ay mi tüp bebek olacaksın bende napiö cumartesi doktora gideceğim baya oldu gitmeyeli sanırım 3 aylık olduk😊
Evet canım inşallah bir aksilik olmazsa yumurta geliştirmeye bu ay başkayacağız ama transferi hemen yapmıylr benim doktor. Muhtemelen transfer için bir iki ay bekleyeceğim

Kese var canım gerçek keseymis yumurta catladiktan sonra karında sıvı olabiliyor normal dedi.kanama alanından bahsetti progesteron kullanıyor musun dedi evet dedim devam et dedi kan alındı 1.5 da görüşelim dedi
Oh çok şükür çok sevindim gözün aydın 🌸
Kuzenim de gebe sürekli kanaması oldu kesin düşecek dediler filan dinlendin progesteron kullandı iğne vuruldu fln smdi cok iyi hersey normale döndü cinsiyet öğrendi hiç canını sıkma Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️ çok güzel bir sey yapmıssın oda bir kaç doktora gitmişti içi daha rahat etti seninde eminim öyledir birde kan degerlerin güzel gelirse cok güzel olur 🥰

Oh çok şükür çok sevindim gözün aydın 🌸
Kuzenim de gebe sürekli kanaması oldu kesin düşecek dediler filan dinlendin progesteron kullandı iğne vuruldu fln smdi cok iyi hersey normale döndü cinsiyet öğrendi hiç canını sıkma Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️ çok güzel bir sey yapmıssın oda bir kaç doktora gitmişti içi daha rahat etti seninde eminim öyledir birde kan degerlerin güzel gelirse cok güzel olur 🥰
Ayy ne iyi geldi mesajınız çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin bizlere de sağlıkla kucağimiza almayı.

Ayy ne iyi geldi mesajınız çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin bizlere de sağlıkla kucağimiza almayı.
Ne demek 🥰 ama hiç canınızı sıkmayın onada baska doktorlar neler demişti ama tutundu bebişi ☺️aminnn aminn Allahım hepimize bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin sizde güzel canınızı sıkmayın ❤️

insallah kuzum sen napıyorsun
K keug0 güzel sonucunu bekliyoruz .🥰🫶♥️
Arkadaşlar ben de rahim filmi çekildim sonomed Kadıköy de anestezili
Rahim filminden korkanlar için ben anestezili çektirdim hiçbirşey anlamadım
Bilseydim daha önceden çektirirdim
Film sonrası da hiç bir sıkıntı yaşamadım …
Rahim filmi düşünenlere orayı öneriririm😌♥️

X