Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım ben Adet gecikmesi yaşamadım ama kullandığım Klomen ve türevleri ilaçlar adet süremi uzatmıştı Sen bu ay ilaç kullanmadın ama yine de gecikti Bana normal gibi geliyor Çünkü benim kloman kullanmasam da adetlerim artık hep 25 güne çıktı Normalde 23 günde bir adet olurdum

Son düzenleme:
B bernaad Ben 4 aşılama oldum kuzum altıncıya kadar yolu var fakat Benim tavsiyem iki aşılamada kalman bütçen Ve zamanın varsa 3 aşılamayı yaptırman aşılamada %10-15 civarı şans var tabii tüp bebekte bu %45 55 civarına çıkıyor Bu topiğin ilk sayfasına bakarsan kim ne ilaç kullanmış kaç yumurtası olmuş kimlerin aşılaması tutmuş görebilirsin

Kuzucumm teşekkür ederim hemencik incelemeye başlayım hiç bilgim yok çünkü
Bende tüp bebek düşünmeden deneyim birkaç kere diyorum bebeğim inşallah güzel sonuçlar alırım

Kuzucumm teşekkür ederim hemencik incelemeye başlayım hiç bilgim yok çünkü
Bende tüp bebek düşünmeden deneyim birkaç kere diyorum bebeğim inşallah güzel sonuçlar alırım
Tüp bebek çok maliyetli Bence de tüp bebekten önce kesinlikle en az 1-2 defa aşılama denenmeli aşılamada da tutma ihtimali var Özellikle ilk aşılamada tutanların sayısı daha fazla ve gonal F ilaç kullananların da tutma olasılığı benim yaptığım tabloya göre daha fazla görünüyor Sen Aklına takılan soruları Bana istediğin gibi Sorabilirsin canım Buradan arkadaşlar da sana Yardımcı olacaklardır

Canımsınn edoşum Her konuda yardım elini uzatıyorsun yicem senii kalbi güzelim
Ben aslında çatlatma iğnesi denemek istemiştim ama eşimin sonucunu gmrünce aşılama sanki daha mantıklı geldi bende o ilk aşılamada tutturanlardan olurum umarım
Bekleyen herkese yakın zamanda nasip etsin Rabbim inşallah

Oy ben de seni yer yutarım canım benim iyi ki varsınız şu da olabilir tabii ki ilk etapta yumurta sürecinde takip edebilirdi doktorun Mesela benim ilk ayımda sadece Klomen verildi çatlatma iğnesi bile vermedi o ay normal akışta yumurtamın büyüdüğünü ve çatladığını görüp değerlendirmiştik Bu da yapılabilir tabii ki ama bekleyecek süren varsa acele ediyorsan aşılama mantıklı görünüyor

Ay o kadar yoğun gecıyor kı gunler fnd_50 kankama böyle yazısamıyoruz özledim seni ve sizi eski tayfayı yani @melisaa93 sen napıyorsun
Aşkımmm haberleri vereyim o zaman adetin birinci günündeyim. Arayıp doktorumu haber verdim. Perşembe çağırdı. Önce aşılama ile başlayacağız. Tedavi ortasında bendeki o sıvıyı tekrar görürse aşılamayı yarıda bırakıp kamera ile rahme girip o bölgeyi temizleyecek ve sonra süreç nasıl işleyecek göreceğiz beraber

Oy oyy sende iyi ki varsın ballı lokumum
Bebeğim ben önveki senelerde 6 ay kulkandım klomen ve ovitrelle ama sonuç alamadık o yüzden sanırım bu sefer direkt aşılama önerdi. Doktor kararını ver hemen başlayalım demişti ben şimdi regl bekliyorum 12 aralık bat. Ondan sonra sanırım süreç başlar dimi

O zamannnmn start verılıyor tekrardan desene bebeğim

O zaman hiç oyalanmadan aşılama en mantıklısı kuzum. Adetin 2. Veya 3. Günü doktora gidersin ilaçlar başlar canım

O zaman hiç oyalanmadan aşılama en mantıklısı kuzum. Adetin 2. Veya 3. Günü doktora gidersin ilaçlar başlar canım
Öyle görünüyor bebeğim denemekten birşey kaybetmem, umarım güzel sonuçlar alırım
Yukarda biraz okudum da ağrılı acılı oluyormuş sanırım, ürktüm biraz

Canım demekki etkileyebiliyor bunlar senin de genel düzenini etkilemiş bak belki soğan kürü yaparım bu vesileyle diye düşündüm hatta . O sanki sıfırlama yapmak gibi geliyor bana. Bu arada seni görmek sendenbhaber almak çok güzel

Öyle görünüyor bebeğim denemekten birşey kaybetmem, umarım güzel sonuçlar alırım
Yukarda biraz okudum da ağrılı acılı oluyormuş sanırım, ürktüm biraz
O bir kaç arkadaşta öyle olabiliyor. Rahim ağzıyla alakalı bi durum var . Sen nasıl yapıldığı konularını pek okuma. Biraz "cahil" Git öyle daha kolay oluyor. Benim Doktor'um çok kolay bir işlem demişti. Ben de hiç bakmadan gitmiştim. Ultrason gibi sanıyordum gerçekten de kolay oldu kuzum. Kendini korkutma hiç.

Eskisi gibi Çok sıkı takip edemesem de buralardayım kuzum. Adımı etiketlemenize bakar ❤ saniyesinde gelirim yanınıza, hep yanınızdayım canım. Evet ilaçlar benim resmen regl süremi genel olarak uzattı. Etkili diye düşünüyorum canım. Soğan kürüne de çok iyi diyorlar. Ben de denemiştim bi ara.

Kıız aşılama mı olacaksın ❤ Rabbim kolaylaştırsın. İnşallah su mu engel olmazda kolaycacık kısa yoldan hallolur canım ben de tüp bebeğe başladım hakkımızda hayırlısı kuzum

Kıız aşılama mı olacaksın ❤ Rabbim kolaylaştırsın. İnşallah su mu engel olmazda kolaycacık kısa yoldan hallolur canım ben de tüp bebeğe başladım hakkımızda hayırlısı kuzum
Aşkım aşılamaya başlayacak o yumurta büyüme sürecinde eski sezaryenden kalan iyileşmeyen bölgeyi tekrar görürse aşılama tedavisini yarıda bırakacak. Operasyon yapacak kamera ile girip. Yani ertelenebilir o sürecim de. Bu ay belli olacak her şey. İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun kuzum sen de pozitif görürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…