Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
İyi akşamlar kızlar
Aşılama tedavisine başlamak için adetin kaçıncı günü doktora gitmem gerek
Ne zaman başlatıyor doktorlar tedavi sürecini
Hiç bilgim yok
Bu ay adet olunca rahim filmi çekileceğim aradan çıksın diye

T TASUU Niqu imagination forever Safransari D dra21 Tikabasa aynurland destinesiaa Papatyamaviss Perlitik fnd_50 sezen0782 melisaa93 bebekheyecani A Afratafrac beyons Mervenur277 melegim can mutluanne2779
Eski bir topicten kopya çektim isimleri bu arada mümkün değil ezbere yazamazdımetiketlemediklerim de dahil buradaki yeni arkadaşlar da dahil merhaba canım kızlarsahalara geri döndüm diyecem de ıssız buralar artık.bikaç haftadır takip etmeye başladım gene.etiketlemediklerim de dahil tüm hamile olanlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, kimisi doğurdu bile Allah sağlık sıhhat versin, benim gibi hala uğraşanlara da Allah bir an önce bize de nasip etsin o mucizeyi inşallah..
hatırlayanlar vardır ocakta başlayan diş maceram zehirlenmede dahil başıma gelmeyen kalmadığı için martta soğuyup çıkmıştım burdan.Hala bitmedi dişim 11 ay oldu şaka gibi ama bir heves yine başladım bu ay aşılama yaptırdım tutmadı şaşırmadık tabi şimdi bir hevesle vitamin şu bu sarıldım yine. Sizlerden de hayır duanızı istiyorum, beni de ekleyin ne olur dualarınız arasına

Ayyy canım benim ya nerelerdesin sen kaç defa yazdım sana özelden çok merak ettim. Çok geçmiş olsun kuzum iyi olacaksın inşallah. Burası sana şans getirsin bebegin seni bekletmeden gelsin alsın güzel haberlerini alalım valla etiket gelince hamilesin diye düşündüm inşalalh o günleri görmek de nasip olsun bitanem çok sevindim tekrar dönmene

Canimmmnmn
Seni gördüğüme sevindim.
Tekrardan sürecin hayırlı olsun, hayırla sonuçlanır inşallah.
Bende hamile kalamadim hala. Aşılamada oldum ama sonuç negatif.
Tüp bebek surecine başladım bunda da çok umudum yok yaş faktorunden dolayı.

Canım inşallah hayırlısıyla güzel haber alırsın ve anne topiği açarsın inşallah bu arada bende Ocak şubat Mart grubundaydım Mart'ta hamile kaldım şuan diğumu bekliyorum 12 gün kaldı dilerim sen ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor cinsiyeti ne bebişin

Etıketı gorunce ayy dedım nolııyy hoşgeldin kuzum Rabbim gönlüne göre versın Ben doğurangıllerdenım peşimde Niqu var sahı nasıl gıdıyor ne kadar kaldı

Sahii sizin cinsiyet ne en son hıcbı teorim tutmadı dıyordun

Allah razı olsun canım çok sağol sana baktım hep çok şükür tekrar tebrik ederim Allah sağlıkla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah inşallah bir sonraki etiketim gebelik haberim olur. Canımsın

Nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor cinsiyeti ne bebişin
İyi canım çok şükür sen nasılsın. Kuzum 12. Haftada gittim hiç bir tahminde bulunmadı çok küçük daha dedi inan daha gidip ögrenmedim tam 4 aylık olduk nasipse bu hafta gidecegim inşallah ögrenirim bu sefer

Sagol canım çok teşekkür ederim sana her gün dua edecegim canım benim

Sağol canım evet gördüm seni burda ( Bizim nasibimizde zorlu yolla olacak demek ki sonu güzel olsun yeter ki , umudumuzu yitirmeyelim yine de Allah büyük. 48 yaşında tüp bebekle bile oluyorsa senin neden olmasın canım. Ben de eğer olmazsa yaza doğru tüp bebek deneyeceğim artık, anca o zaman maddi olarak yer verebiliriz. Bakalım bir kez daha aşılama yapacağım ama bir ay ara mı versem üst üstemi olsam karar veremedim. Sen hangi aşamasındasın şimdi onu yazdığını görmedim

Eklentiler

• 89853D0C-23CC-4502-8EEC-3272B09D3378.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 22
  • 66C759B7-7442-4348-98EB-27CB85261E6A.jpeg
    123,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 9815E563-16FC-4F2A-B271-3B324AB10B8B.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 21
  • 14B04B4C-7CD2-4205-97AB-6C38CDBDDF0C.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 22
  • C2972FB8-D0FD-4C5D-9CC9-E86961C24180.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…