Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Aslında bende umutsuzum ama öylesine yapmıştım tabi hala iğnenin etkisi olabilir bakalim yarin sabah tekrar yapicam aynı testten bulamadim ama başka test aldim
Canım aynı marka olsun testlerin. Hepsinin hassaslık derecesi başka oluyor. Yarın yapacağınla sonraki günler yapacağın aynı marka olsun kuzum.

Negatif bence kızlar
Canım evet negatif görünüyor Allah'tan ümit kesilmez, adet olana kadar umut var ama olmadıysa hiç üzülme bu yeni bir başlangıç olacak, önemli olan sağlıkla gelmesi bebeğinin, tutmadıysa bir sebebi vardır. Sen şimdi gelecek ay neler yapacaksın yavaş yavaş onu planla kuzum. Bana en iyi gelen şey sonraki ay için plan yapmak oluyor, yoksa aşırı depresifleşiyorum. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur canım bunu aklından çıkarma ne zaman istersen destek için buradayız

Safransari canım dilersen bu topiğe gelebilirsin. Burda Eylül ayında aşılama olanlar birbirimize destek oluyoruz. Bana yumurta geliştirmek için hangi ilacı kullandın? Kaç yumurtan oldu? Aşılama tarihin? Ve kaçıncı aşılaman bu bilgileri verirsen seni tablomuza eklerim.. umarım aşılaman bebeğine kavuşmanda vesile olur

Çok teşekkür ederim regl günüm çarşamba perşembe ama kendimi kandrmayacagım demek hakkımda böyle hayırlıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…