Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Ben zaten hastanede çalışıyorum kadın doğumda sekreterim doktorum haftaya bakarız dedi ama yarın tekrar kan verip bakıcaz değer nasıl diye. Doktorum değerim için çok iyi dedi. 👍
Kız sen tıbbi sekreter misin yoksa 😊 maşallah bence de değerin çok iyi ve dediğim gibi ikiz çıkarsa şaşırmayacağım 🙏🙏 gecikmeden 1 hafta sonra kese görünüyor sanırım 😍 sağlıkla gelsin Miniş

Kız sen tıbbi sekreter misin yoksa 😊 maşallah bence de değerin çok iyi ve dediğim gibi ikiz çıkarsa şaşırmayacağım 🙏🙏 gecikmeden 1 hafta sonra kese görünüyor sanırım 😍 sağlıkla
Evet canım tıbbi sekreterim. Hocamda benim bölümde. 😘 İnşallah sağlıkla ikiz olsun isterim ailede ikiz var zaten🤲🌺

E esray35 cığım nasılsın? Aşılaman nasıl geçti? Dinlenebiliyor musun kuzum? 🙏🤰 umarım bebeğin göbüşünde seninledir kuzum. Doktorun progestan verdi mi?
Güzel geçti canım dün sağ kasığımda baya ağrı vardı bugün yok sadece göğüs hassasiyetim var. Doktorum duphaston verdi bu bebeğin tutunmasını koylastirir dedi aslında adet söktürücü ama bunu aşılamada veriyoruz dedi. Birde bişey sorcam dün oldu ya aşılama bugün 2. Gün mü yoksa 1.gun mu?

Güzel geçti canım dün sağ kasığımda baya ağrı vardı bugün yok sadece göğüs hassasiyetim var. Doktorum duphaston verdi bu bebeğin tutunmasını koylastirir dedi aslında adet söktürücü ama bunu aşılamada veriyoruz dedi. Birde bişey sorcam dün oldu ya aşılama bugün 2. Gün mü yoksa 1.gun mu?
Ağrılar çok normal kuzum. Aslında aşılamadan değil de daha çok iğneden oluyor o ağrılar. İğnenin çatlatma etkisi. Bir kaç gün daha minik minik hissedebilirsin ağrıları. Evet ya duphaston ya progestan veriyorlar. Benim doktorum ikisini de vermedi. Ben de sabah duphaston akşam da progestan fitil kullanıyorum kendi kendime 🤣 biraz araştırmıştım, ikisi de kullanılabiliyor. Tutunsun bebişlerimiz inşallah 🙏🙏 bugün 1. Günün canım. İlk idrar testi mi kan testi mi yapmayı düşünüyorsun?

Ağrılar çok normal kuzum. Aslında aşılamadan değil de daha çok iğneden oluyor o ağrılar. İğnenin çatlatma etkisi. Bir kaç gün daha minik minik hissedebilirsin ağrıları. Evet ya duphaston ya progestan veriyorlar. Benim doktorum ikisini de vermedi. Ben de sabah duphaston akşam da progestan fitil kullanıyorum kendi kendime 🤣 biraz araştırmıştım, ikisi de kullanılabiliyor. Tutunsun bebişlerimiz inşallah 🙏🙏 bugün 1. Günün canım. İlk idrar testi mi kan testi mi yapmayı düşünüyorsun?
İlk evde kendim yaparım canım hayal kırıklığına uğramak istemiyorum o hastanede. Senin kaçıncı günün canım ben yorumlara pek bakamadım çok yorum var da🙈

İlk evde kendim yaparım canım hayal kırıklığına uğramak istemiyorum o hastanede. Senin kaçıncı günün canım ben yorumlara pek bakamadım çok yorum var da🙈
Canım 27 Eylül'de 12. Günün olacak. İdrar testinde görme ihtimalin var hayırlısıyla 🙏. Benim 5. Günüm canım.. kim kaçıncı gününde kaç yumurtası var kaçıncı aşılaması, sana yakın tarihte kim aşılama yaptırmış gibi özet bilgiler istersen 1. Sayfaya gidebilirsin 😍 orda tabloda herkesin bilgisi yazıyor 🧿🍀🤰 hepimize uğur getirecek buradaki enerji inanıyorum 🙏 güzel enerjilerle dualarımızla birbirimize uğur getireceğiz

Canım 27 Eylül'de 12. Günün olacak. İdrar testinde görme ihtimalin var hayırlısıyla 🙏. Benim 5. Günüm canım.. kim kaçıncı gününde kaç yumurtası var kaçıncı aşılaması, sana yakın tarihte kim aşılama yaptırmış gibi özet bilgiler istersen 1. Sayfaya gidebilirsin 😍 orda tabloda herkesin bilgisi yazıyor 🧿🍀🤰 hepimize uğur getirecek buradaki enerji inanıyorum 🙏 güzel enerjilerle dualarımızla birbirimize uğur getireceğiz
Aa olur canım incelerim şimdi bakarım. Ben zaten 14 gün bekleyemem 12 gün yaparım çok heyecan ve korku var :KK43: senin kaçıncı denemen canım

Evet şimdi baktım inceledim canım fazla kişi değilmişiz Allah'ım hepimize hayırlı olanı versin çok değişik duygular içerisindeyim

Aa olur canım incelerim şimdi bakarım. Ben zaten 14 gün bekleyemem 12 gün yaparım çok heyecan ve korku var :KK43: senin kaçıncı denemen canım
Bende aynıyım kuzum hem korkuyorum hem heyecanlıyım. Benim 3. Aşılama canım. İki aşılamamda da klomen kullandım. 3er tane yumurtam oluyordu. İkisi de tutmayınca depresif bi kaç ay geçirdim. Üç aydır mola vermiştim aşılamaya. Bu ay yine gücümü topladım, umutla aşılamamı oldum kuzum.. Topiğimizin ilk hamişi 3. Aşılaması da hamile kaldı. Umarım ben de üçüncü aşılamamda bebeğime kavuşurum 🙏🍀 Allah daha fazla aratmasın inşallah sağlıkla bebeklerimize kavuştursun bizleri. Senin aşılama olmandaki sebep neydi canım? Bu arada biz 17 aydır deniyoruz. Yaşım 35.. FSH 11.8, eşimde de biraz sperm hızı düşüklüğü var.

Çok çok az kalmış canım 4 güne idrar testine başlaybilirsin gibi. Ama haftaya cuma test yapacaktım diye hatırlıyorum 🙏🍀 az kaldı az. Bi de pozitifleri görürsek 🙏🍀 hayal bile edemiyorum, mutluluktan uçarım heralde
Valla günler geçtikçe her an ne yapacağımı bilmez durumdayım bazen kendimi o kadar hamile istiyorum zor sabrediyorum testleri inşallah pozitif hissettim gibidir
Hoşgeldin canım hangi ilaçla yumurtan geliştirildi? Hamiş haberlerimizi hep birlikte alalım inşallah turuncummm turuncummm seninle tarihi çok yakın arkadaşımızın 🙏🙏 bir kaç gün sonra sizden güzel haberleri alacağız inşallah
evwt canım 1 gün var aramızda ayy inşallah hepimize dua ediyorum bişi diyim mi göğüslerim kocaman oldu ve çok hafif sızı var ama yine de ümitlenmek istemiyorum kendimi sürekli frenliyorum 🥰🥰🥰
8 Eylül Cuma 1 yumurtam vardi
canım sende hiç belirti var mı nasıl ilerliyor sürecin

Valla günler geçtikçe her an ne yapacağımı bilmez durumdayım bazen kendimi o kadar hamile istiyorum zor sabrediyorum testleri inşallah pozitif hissettim gibidir

evwt canım 1 gün var aramızda ayy inşallah hepimize dua ediyorum bişi diyim mi göğüslerim kocaman oldu ve çok hafif sızı var ama yine de ümitlenmek istemiyorum kendimi sürekli frenliyorum 🥰🥰🥰

Kasiklarimda batma var çok fazla bide gergin çok orasi sanki yirtilacak gibi

Ay hadi İnşallah kuzum 🙏🍀 inşallah belirtilerinin sonunda hamiş haberini alırız 🙏🙏

X