Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Yok bebeğim ya doktorum konuşmuyor. Başka bi yardımcı doktor var. Ona dedim havuz mu olscak evet olabilir falan dedi. Şimdilik sonraki adet ve sonraki yumoş lar bekleniyor. Yine bir çıkarsa havuz yapılacaktır muhtemsln
Bu arada bende de pcos var 29 yumurta toplandı ama 8 i döllendi. Önemli olan kaliteli olması galıba

Arkadaşlar merhaba Ocak veya şubat gibi aşılama yaptırcaz öncesinde tavsiye edeceğiniz beslenme veya takviyeler var mı erkek ve kadın için
Sigara zaten kullanmıyoruz
İdeal kilolardayız
Folik asit kullanıyorum doktorumun verdiği
Yumurta kalitesi için öneriniz var mı
Paylaşırsak herkese faydası olur🥰

Arkadaşlar merhaba Ocak veya şubat gibi aşılama yaptırcaz öncesinde tavsiye edeceğiniz beslenme veya takviyeler var mı erkek ve kadın için
Sigara zaten kullanmıyoruz
İdeal kilolardayız
Folik asit kullanıyorum doktorumun verdiği
Yumurta kalitesi için öneriniz var mı
Paylaşırsak herkese faydası olur🥰
Merhaba canım hoşgeldin aramıza
Yumurta kalitesi için
Omepa q10
D vitamini
Günde iki incir
Çiğ badem fındık ceviz
Paketli gıdadan uzak dur.Kahve çay azalt.

Takviye olarak şunlari araştırabilirsin

Kadın için;
Maxijuno
Promotil
Elenatal 1
Impryl (agrifertil incir muadili)
Agrifertil f

Erkek için
Proxeed plus
Maxigo
Promen k
İmpryl
Promotil men

Merhaba canım hoşgeldin aramıza
Yumurta kalitesi için
Omepa q10
D vitamini
Günde iki incir
Çiğ badem fındık ceviz
Paketli gıdadan uzak dur.Kahve çay azalt.

Takviye olarak şunlari araştırabilirsin

Kadın için;
Maxijuno
Promotil
Elenatal 1
Impryl (agrifertil incir muadili)
Agrifertil f

Erkek için
Proxeed plus
Maxigo
Promen k
İmpryl
Promotil men
Canım benim çok çok teşekkür ederim dediklerine dikkat edeceğim Allah çıktığımız yolda yüzlerimizi güldürsün 🥰

edahandro edahandro canım bende bir defa devlette aşılama oldum. İkincisi olacaktım. Fakat özel hastanede tüp bebek yapmaya karar verdik.

Yasemin çekmez hakkında bilgisi olan var mı

edahandro edahandro canım bende bir defa devlette aşılama oldum. İkincisi olacaktım. Fakat özel hastanede tüp bebek yapmaya karar verdik.

Yasemin çekmez hakkında bilgisi olan var mı
Hadi bakalım aşılamadan tüp bebeğe geçiş yapanlar grubu olacağız yavaş yavaş 😅 devlette iki aşılamayı tamamlasan da bir yılda anca sıra geliyormuş sanırım canım. Bütçeniz varsa özeli tercih ederek iyi yapmışsınız. Be prof ahmet erdem hocaya gidiyorum. Yasemin hanımı duymadım. Nakit 40 bin + ilaçlar dendi. Sen ne kadar ödeyeceksin? Bu arada ilk denemede yumurta oluşmadı. Bir tanecik çıktı dün. Acayip moralim bozuldu. Sen ne zaman başlıyorsun?

Ben yasemin hocanın adını bugün duydum. Ama çok daha emin olduğum fatih öğüç var fiyat aşağı yukarı aynı ise düşünmeden giderim. Bugün yasemin hanımın kliniğini aradım 40+ilaçlar dediler. 37 bin ilaçlar dedi
Ben bu hafta ön görüşme için gitmek istiyorum. Adetim aralık ilk haftası adi bakalım aşılamadan tüp bebeğe geçiş yapanlar grubu olacağız yavaş yavaş 😅 devlette iki aşılamayı tamamlasan da bir yılda anca sıra geliyormuş sanırım canım. Bütçeniz varsa özeli tercih ederek iyi yapmışsınız. Be prof ahmet erdem hocaya gidiyorum. Yasemin hanımı duymadım. Nakit 40 bin + ilaçlar dendi. Sen ne kadar ödeyeceksin? Bu arada ilk dönemde yumurta oluşmadı. Bir tanecik çıktı dün. Acayip moralim bozuldu. Sen ne zaman başlıyorsun?

Ben yasemin hocanın adını bugün duydum. Ama çok daha emin olduğum fatih öğüç var fiyat aşağı yukarı aynı ise düşünmeden giderim. Bugün yasemin hanımın kliniğini aradım 40+ilaçlar dediler. 37 bin ilaçlar dedi
Ben bu hafta ön görüşme için gitmek istiyorum. Adetim aralık ilk haftası adi bakalım aşılamadan tüp bebeğe geçiş yapanlar grubu olacağız yavaş yavaş 😅 devlette iki aşılamayı tamamlasan da bir yılda anca sıra geliyormuş sanırım canım. Bütçeniz varsa özeli tercih ederek iyi yapmışsınız. Be prof ahmet erdem hocaya gidiyorum. Yasemin hanımı duymadım. Nakit 40 bin + ilaçlar dendi. Sen ne kadar ödeyeceksin? Bu arada ilk dönemde yumurta oluşmadı. Bir tanecik çıktı dün. Acayip moralim bozuldu. Sen ne zaman başlıyorsun?
Kız benim düşük amh çıktı ve bana rapor çıktı bilio musun. Yumurta rezervim düşük olduğundan rapor çıktı yani. Gonal-f 900lük 5600 tl idi, raporla 3te bir gibi bir fiyat ödeyeceğim sanırım. Rapor çikinca eczacıyla hesaplaşacağız, tam net değil şimdilik. İlaçlar da tedavi kadar tutuyor diyorlar. 70 bini buluyor sanırım toplamda. Sen amh baktırdın mı hiç?

Kız benim düşük amh çıktı ve bana rapor çıktı bilio musun. Yumurta rezervim düşük olduğundan rapor çıktı yani. Gonal-f 900lük 5600 tl idi, raporla 3te bir gibi bir fiyat ödeyeceğim sanırım. Rapor çikinca eczacıyla hesaplaşacağız, tam net değil şimdilik. İlaçlar da tedavi kadar tutuyor diyorlar. 70 bini buluyor sanırım toplamda. Sen amh baktırdın mı hiç?
Bir kaç ay önce bakmıstım iyiydi

Canım nasılsın ne var ne yok? Tüp bebeğe başladım ben. Yumoşlarım geliştiriliyor. Düşük yumurta rezervi çıktı bende. Gebeliğe ve kaliteye engel değilmiş ama hamile kalabilme sürem azalıyormuş.
Canımmmm inşallah çifter çifter bebişlerimiz olur. Çok sevindim güzel haberlerini bekliyorum. Benimde yumurtalar geliştiriliyor 3. Aşılama için

X