Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlarım selam adetimi bekliyorum 2. aşılamaya başlsammı yaptırsammı gene olumsuz sonuçlanır diye düşünüyorum aşılamaya pek olur gözüyle bakmıyorum şubar mart gibi tüp bebeğe başlamak istiyorum ne kadar yıpratıcı şeyler ya
İkinciyi yaptır derim ama üçüncüyü bütçen varsa yaptır kuzum. Malesef canımın içi çok yıpratıcı

bi fikir olur mu bilmiyorum ama doktorum letu'nun pkoslarda çok güzel sonuçları olduğunu söylemişti bilmiyorum kullandın mı istersen letu al kullan aynı klomen gibi aşılamada da veriyolarmış. adetin 3.günü başlayıp 5 gün sabah akşam. belki yumurtalarına faydası olur hemencecık buyurler :)
Letu sadece asilamadami yoksa normaldede veriliyormu sadece hap tedavisi olarak doktora söylerim ama femara da iyi diyolar ama bı takmışlar kafayı klomen devlet hastanesi doktorlarında iş yok cidden birşey söylemeye gelmiyor

Letu sadece asilamadami yoksa normaldede veriliyormu sadece hap tedavisi olarak doktora söylerim ama femara da iyi diyolar ama bı takmışlar kafayı klomen devlet hastanesi doktorlarında iş yok cidden birşey söylemeye gelmiyor
Bende pco var letu kullandım 5 gün sabah aksam şeklinde 5. Gün 12 mm oldu sonra 2 gün fostimon iğne oldum 19 oldu bir tane letu sadece rahim duvarımı inceltti lekelenme tarzında kanama yaptı yumurtalarım büyüdükce rahım duvarımda kalınlastı ve kanamam durdu ama aşılamam tutmadı maalesef

Kullandığım zamanlar faydasını gördüm. Adet düzene giriyor. Henüz gebelik elde edemedim cokta düzenli kullanmadım aslında. Bence faydası var. Mfk setide almıştım hemde 3 set öylece evde duruyor. İstikrar lazım birkac gün sonra sıkılıyorum devam edemiyorum
Mfk bende cok almak istedim bütçemi zorladı aklımda kaldı bu ay 2. aşılama da olmazsa sanırım takvıyelere baslarım evde denerim 🙄

Bende pco var letu kullandım 5 gün sabah aksam şeklinde 5. Gün 12 mm oldu sonra 2 gün fostimon iğne oldum 19 oldu bir tane letu sadece rahim duvarımı inceltti lekelenme tarzında kanama yaptı yumurtalarım büyüdükce rahım duvarımda kalınlastı ve kanamam durdu ama aşılamam tutmadı maalesef
İnşallah en kısa sürede miniginiz olur

hayır normal kullandım canım ben letu kullanıp 5 gün sabah akşam kontrole gıttım sonra günleri değerlendirdim benım vücudum kendı kendıne yumurta çatlatıyor zaten ıkı gebelığımde böyle oldu.

rahim duvarı ıncelttığını ılk kez duyuyorum canım bende hıc oyle bı etkı yapmadı ebn ıkı gebeliğimde de letu ıle kaldım benım bı arkadaşım var ıs yerıınde aynı doktora gıdıyoduk onada aynı tedavıyı verdı oda sadece letu ıle 2.ayda kaldı

edahandro edahandro bugün kontrolün vardı galiba nasıl geçti
Ah kuzum hayal kırıklığı oldu bugün. Klomenle iki üç yumoşum gelişirdi. Gonal-f ile sadece bi tane gelişti. İnanamadım. Şok oldum. Yumurta falan toplanmayacak. Sonraki aya kaldı umudum. Agrifertil ve biosteron isimli iki takviyeyi almaya karar verdim. Amh değerim 0.44 çıktı. Bana rapor çıktı. Bu kısımları anlattım mı hatırlamıyorum ama yani baya zorlanıyorum psikolojik olarak. Beklemek, süreç gerçekten yıpratıcı. Sen nasılsın hangi aşamadasın kuzum?

Ah kuzum hayal kırıklığı oldu bugün. Klomenle iki üç yumoşum gelişirdi. Gonal-f ile sadece bi tane gelişti. İnanamadım. Şok oldum. Yumurta falan toplanmayacak. Sonraki aya kaldı umudum. Agrifertil ve biosteron isimli iki takviyeyi almaya karar verdim. Amh değerim 0.44 çıktı. Bana rapor çıktı. Bu kısımları anlattım mı hatırlamıyorum ama yani baya zorlanıyorum psikolojik olarak. Beklemek, süreç gerçekten yıpratıcı. Sen nasılsın hangi aşamadasın kuzum?
Gonal f in dozu neydi canım bende baya şaşırdım suan. Argifertil m eşim kullanıyor baya düzeldi değerleri biesteron hiç duymadım bılmıyorum. Rabbim neyi nasip etmiş bilemeyiz ki belli ki bizim de sınavımız bu.
Bugun adet oldum pazartesi gidicem doktora canım

Gonal f in dozu neydi canım bende baya şaşırdım suan. Argifertil m eşim kullanıyor baya düzeldi değerleri biesteron hiç duymadım bılmıyorum. Rabbim neyi nasip etmiş bilemeyiz ki belli ki bizim de sınavımız bu.
Bugun adet oldum pazartesi gidicem doktora canım
300 yapıyordum günde canım. Yüksek doz kullandım. Gerçekten sınavdayız Allah sonumuzu hayır etsin. Bakalım senin Doktor'un ne diyecek kuzum. Bu ay aşılamanı olursun inşallah 🙏 sorunsuzca

300 yapıyordum günde canım. Yüksek doz kullandım. Gerçekten sınavdayız Allah sonumuzu hayır etsin. Bakalım senin Doktor'un ne diyecek kuzum. Bu ay aşılamanı olursun inşallah 🙏 sorunsuzca
Evet yüksek dozmuş gercekten. Havuz yapıyorlar düşük rezervde doktorun bilgi verdi mi o konuda?
İnşallah canım

Evet yüksek dozmuş gercekten. Havuz yapıyorlar düşük rezervde doktorun bilgi verdi mi o konuda?
İnşallah canım
Yok bebeğim ya doktorum konuşmuyor. Başka bi yardımcı doktor var. Ona dedim havuz mu olscak evet olabilir falan dedi. Şimdilik sonraki adet ve sonraki yumoş lar bekleniyor. Yine bir çıkarsa havuz yapılacaktır muhtemsln

Yok bebeğim ya doktorum konuşmuyor. Başka bi yardımcı doktor var. Ona dedim havuz mu olscak evet olabilir falan dedi. Şimdilik sonraki adet ve sonraki yumoş lar bekleniyor. Yine bir çıkarsa havuz yapılacaktır muhtemsln
Belki bu ay böyle denk gelmiştir canım bır dahaki ay güzel oluşur inşallah 🙏 önemli olan bir yumurta bir sperm zaten stres yapma her sey guzel olacak 🙏

X