Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
😍 Sanırım azcık umutlanabilirsin. Normalde yükselmez düşer. Senin değerin yükselmiş kuzum. Normalde henüz erken çıkması için. Çok acele etmişsin test yapmak için. Belirsizlik var evet ama yükselmesi umut verici
Değil miiii 😍😍 ay çok teşekkür ederim gönlüme su serptin resmen 🥰🥰🥰

iyi akşamlar kızlar, bir şey sormak istiyorum. Çarşamba sabah 6da ovitrelle çatlama iğnesini vurundum. Hiç yan etki yapmamıştı. dün akşam 5te aşılamam yapıldı. Dün akşam 8den beridir karnımda kasıklarımda gaz sancııs gibi sancı var. Tam anlamıyla doğrulamıyorum bile. Aynılarını yaşayan var mı? İlaçlardan mı aşılamadan mı oluyor bilemedim

iyi akşamlar kızlar, bir şey sormak istiyorum. Çarşamba sabah 6da ovitrelle çatlama iğnesini vurundum. Hiç yan etki yapmamıştı. dün akşam 5te aşılamam yapıldı. Dün akşam 8den beridir karnımda kasıklarımda gaz sancııs gibi sancı var. Tam anlamıyla doğrulamıyorum bile. Aynılarını yaşayan var mı? İlaçlardan mı aşılamadan mı oluyor bilemedim
Selam iyi akşamlar canım bende öyle oldum pazartesi iğne vurdum çarşamba sabah 11 de aşılama oldum o ağrılar oluyor bugün bile ara ara var

Yarım edin aşılama.yaptiracagim bu değerlerle olur mu

Eklentiler

• IMG_20231110_224935~2.jpg
    IMG_20231110_224935~2.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 47
Yaaa ne diyorsun 😍😍😍 hoşgeldin o zaman tekrar canım. İnşallah bu sefer olacak 🥰😍 maşallah yumoşların da bissürü 😍 mikroçipli de ihtimal artabiliyor sanırım. Gonal-F mi kullandın peki? Ben de tüp bebeğe başlayacağım adetimi bekliyorum. Test de yapamadım korkudan. Negatifi görmeye hala hazır değilim 😅
İnşallah gerek kalmaz kuzum yok letu kullandım ama bu ay güzel büyüdüler bizde şaşırdık çok güzel hisler var içimde hiç umutsuz olmadım bu ay inşallah tutmuştur 7.gün yarısı bitti 🙏🙏🙏

Kızlar kimler şafak sayıyor nasıl gidiyor bana şu zaman hiç geçmiyor bel ve kaşık ağrısıyla cebelleşiyorum biraz da göğüs ağrısı aşılamadan sonra ağrım olmaz diyordum çünkü hiçbir ilaç kullanmıyorum ama yine ağrılarım var

Kızlar kimler şafak sayıyor nasıl gidiyor bana şu zaman hiç geçmiyor bel ve kaşık ağrısıyla cebelleşiyorum biraz da göğüs ağrısı aşılamadan sonra ağrım olmaz diyordum çünkü hiçbir ilaç kullanmıyorum ama yine ağrılarım var
Çarşamba günü aşılama oldum düne kadar ağrım vardı az da olsa şuan ağrım yok midem bulanıyor normalde midesi bulanan biri değilim garip bir şekilde canım tv de kuru fasülye görünce aşure istedi yarım saat sonra Çiğköfte eşimi gönderdim aldı yedim iştahla son lokma da yine midem kalktı bu kadar erken bu belirtiler olmaz zaten belki de psikolojiktir

Çarşamba günü aşılama oldum düne kadar ağrım vardı az da olsa şuan ağrım yok midem bulanıyor normalde midesi bulanan biri değilim garip bir şekilde canım tv de kuru fasülye görünce aşure istedi yarım saat sonra Çiğköfte eşimi gönderdim aldı yedim iştahla son lokma da yine midem kalktı bu kadar erken bu belirtiler olmaz zaten belki de psikolojiktir
Canım bence aşermeyi çatlatma iğnesi yapıyor hcg hormonu var yA bende 4 aydır çatlatma iğnesini ne zaman yaptırsam senin gibi aşeriyorum 😂😂 benim 3 gün başladı bel kaşık ağrım bu gün tavan yaptı bakalım nasıl ilerleyecek

Kızlar benim bugün 12. Günüm evde test yaptım negatif çıktı kanda verdim pazartesi çıkacak sonuç ama içimde kötü hissiyat var bakalım rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah

Canım çatlatma iğnesi olmayacak mısın? Çatlatma iğnesiz aşılama yapıldığını ben duymadım hiç.

Muayene yapılmıyor genelde.

Yaa kız sizleri merak ettiğim den topikten gidemiyorum. Halbuki çoktan tüp bebek topiğine geçmem lazımdı. Aşılamaya karar vermene sevindim kuzum. Bir kez daha şans vermekte fayda var. Güzel haberler vereceksin inşallah bize inanıyorummm 🙏🙏🙏😍😍🥰🥰

Kullanılan ilaçlar hamilelik belirtisi yaratıyor. Genelde belirtiler ilaçtan kaynaklanıyor. Bebek mi ilaç mı şuan için ayırt etmen zor canım. Adet gününü saymadan ertesi günü 1. Gün sayarak, 12. Günde yaptığın idrar testinde pozitifi görürsen bebeğin %90 var demektir kuzum.
Bugün yaptım negatif çıktı kan sonucu pazartesi

Canım bence aşermeyi çatlatma iğnesi yapıyor hcg hormonu var yA bende 4 aydır çatlatma iğnesini ne zaman yaptırsam senin gibi aşeriyorum 😂😂 benim 3 gün başladı bel kaşık ağrım bu gün tavan yaptı bakalım nasıl ilerleyecek
Hiç bilmiyorum ilk kez aşılama oldum bugün evi süpürüp sildim eğildim bir şey olur mu acaba ilk 3 gün hiç bir şey yapmadım ilk gün uzandım 2 3 gün çalışıyorum mecbur oturuyordum ama korkuyorum işte ya tutmazsa diye

Benim hafta sonu yapıldı 2 gün dinlendim sonra çalışmaya devam ben bi zararının olacağını düşünmüyorum mecbur ev işlerini de yaptım çok zorlanmadan yinede kendini çok zorlama bence ev işlerinde

İlaçtan oluyor canım. Çatlama sancısı. Benim de çoğu aşılamamda öyle oldu. Aşılamadan sonra çatlama sancısı çektim.

Yarım edin aşılama.yaptiracagim bu değerlerle olur mu
Canım doktorun daha iyi yorumlayacaktır. Değerler sanıyorum düşük gibi moral bozmak istemem ama yapılır ya da yapılamaz diyemedim kuzum 🙏 ayrıca pek çok değeri çok çok çok Düşük olup aşılamasız bile hamile kalanlar var. Mucizeler bizler için kuzum. Doktorun en iyi şekilde yönlendirecektir sizi.

X