Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Ya arkadaşlar birşey soracağım ben dün gece test yaptığımda ikinci çizgi 1 dakika sonra belirdi fakat ince beyaz bir çizgiydi yani öncekiler gibi tamamen bembeyaz değildi bu konuda fikri olan varmı ?
Canım sen her ihtimale karşı git kan ver zor bir şey değil en azından kafanda netleşir acaba mı demezsin yakınında sağlık ocağı varsa ver öğleden sonraya sonucun çıkar

merhaba bende 19 ekimde aşılama yaptırdım bekleme sürecindeym ama hiç bi belirtim yok kasıklarım ilk günden beri hafif agrılr var bir gün bel agrısı ile uyandım 4 gün önce çok merak ediyorum nasıl belirtiler oluyor ben bide 6. gün dayanamayıp test yaptım aptal gibi tabiki negatif

Erken yapmışsın canım iğnenin etkisi geçmiştir bebek yerlesmeye 6 gün başlıyor en erken 12. güne kadar sürebilen varmış canını sıkma inşallah pozitife döner. Bel kasık ağrıları bende de çok oldu iğnenin erkisi olabilir 9.da aşılama oldum hala çekiyorum bugün anca adetim geldi. Umutsuzluğa kapılma inşallah pozitif sonuç alırsın

hiç bir belirti yok bunların dısında kasık agrım hala var ama bilemedim cnm

Maşallah kuzum sağlıkla kucağına al inşallah mucizeni
Çok teşekkür ederim amin hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım keseyi gördüm çok şükür şimdi bebeğin kalp sesini bekleyeceğim 3 ay olana kadar bu sabırsız tatlı heyecan devam edecek ne zor bir süreç cidden anne olmak gerçekten bu kutsal göreve hazır mısın bunun için adım adım hazırlanmak

Ya çok güzel bir heyecan hadi gözün aydın hayırlı olsun canım. Rabbim kucağına almayı da nasip etsin. Şimdi sırayla kese kalp atışı cinsiyet hep bir heyecan bekleyecek bizi benimde 5 hafta oldu keseyi gördüm şükür kalp atışını da duymak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…