Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
En az 2 gün ama 3 gün de diyen oluyor aşılama veya sperm testi öncesi

Bu igne ne kadar çok yakıyor penisilin gibi. Sağdan vurdum sağ kasığımda ağrı var normal mi bunlar.

Hamile olduğunu öğrenen arkadaşları tebrik ederim çok sevindim maşallah Allah kucaklarına almayı nasip etsin Benimde bugün muayenem vardı sadece bir yumurta gelişmiş oda 17mm dedi normalde ilaç kullanmasam da böyle oluyordu sanki femara kullandım benim gibi tek yumurta gelişen var mı

Aşılama tarihim 25 ekim bir yumurta gelişmiş canım

Ben 5 gün femara kullandım. Şimdi 3 gün iğne vuruyorum. Pazartesi gidicem yumurta gelişimine bakacaklar. Ama hissediyorum sağımda gelişmiş yumurta var ağırlık hissi gibi. Yazarım mutlaka ne olduğunu. Biraz ümitsizlik aldım yazından. 3 yıldır bu bebek deniyoruz. Ve 3 yıldır her ay muayene oldum. O oldu bu oldu olmadi. Tam olacaktı annem rahatsızlandı ve rahmetli oldu. Anca ilk kez aşılama yaptıracağım hayırlısıyla bu ay. Eğer doktoruna guvenmiyorsan içine sinmiyorsa ozelede gidiyorsan değiştir doktorunu hiç düşünme. Devletede gidiyorsan kurum değiştir. Bide umudunu hiç kaybetme bu ilaç olmazsa başkası olur.

En az 2 gün ama 3 gün de diyen oluyor aşılama veya sperm testi öncesi
canım bize çatlatmada her gün ilişki önermişti ama aşılamada 3 gün perhiz verdi. Aşılamanın ertesi günü de ilişki önerdi geriden gelen yumurta olabilir dedi.

Doktora güveniyorum aslında canım benim annemde meme kanserinden vefat etti fazla hormon almak istemiyorum demiştim belki de o yüzden bunu verdi olmazsa doktorum tüp bebeğe geçelim diyor ama ekonomi olarak bizi zorlayacak hemen yapamayız onu artık yazın belki

Başın sağolsun. Benim annemde rahim kanserinden vefat etti. Femara aynı zamanda meme kanseri tedavisinde de kullanılıyor. Gerçi sen zaten biliyorsundur. Hakkında hayırlısı olsun.

Herkesin farklı oluyor bence ya benimde perşembe yapıldı aşılama ilk gün çok ağrıdı şuan hiçbir belirti vs yok sadece oturup kalkarken kasıklarım acıyor o kadar benim tutmadı gibi hissediyorum ben
Bende aynı şekilde çok ayakta kalınca ağrı oluyor kasıklarımda normalde yok gibi birde benim çok gaz şişkinliğim var

canım bize çatlatmada her gün ilişki önermişti ama aşılamada 3 gün perhiz verdi. Aşılamanın ertesi günü de ilişki önerdi geriden gelen yumurta olabilir dedi.
Evet aşılamadan önce perhiz veriyor sonra bana o aksamda iliski dedi sonra bi gün ara bi gün ilişki demişti sperm kalitesi de önemli tabi sorunu olmayanlara her gün diyenlerde var

Evet aşılamadan önce perhiz veriyor sonra bana o aksamda iliski dedi sonra bi gün ara bi gün ilişki demişti sperm kalitesi de önemli tabi sorunu olmayanlara her gün diyenlerde var
Bizim de sınırdan geçiyor sperm kalitesi bakma çok iyi değil eşim sigara kullanıyor illaki olumsuz etkiliyodur

Cinsel perhizi bana doktorum şu yönden yapmam gerektiğini söylemişti , iki gün yada üç gün ilişkiye ara verildiğinde daha çok sperm birikiyormuş ve hızını vs etkiliyormuş. Perhiz yapmadan gidildiğinde ister istemez bu sonuç daha aza düşebiliyormuş.
Canımmmm hayırlı uğurlu olsunn öpüyorum seni coookca Allahım hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun size vatana millete tebrik ederim cok mutlu oldum
Canıımın içii amin inşallah bir an önce senden de güzel haberler duymayı bekliyorum
Sol tek yumurta gonal f ile yüksek doz vurmama rağmen en son 18 mm falandı. İlk Çipli aşılamamda tuttu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…