Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bizim de sınırdan geçiyor sperm kalitesi bakma çok iyi değil eşim sigara kullanıyor illaki olumsuz etkiliyodur
Benimkide aynı bide stres yaparsa aşılama olcak diye orda sıkıntı yaşıyor bizimde sınırdaydı ama aşılama zamanı dibi gördük stresten

Benimkide aynı bide stres yaparsa aşılama olcak diye orda sıkıntı yaşıyor bizimde sınırdaydı ama aşılama zamanı dibi gördük stresten
Spermler borsa gibi cidden bir yükseliyor bir düşüyor inş bir dahaki sefere tavanı görürüznasipse önünde hiçbir engel duramıyor varsa kısmetimizde gelecek artık öyle düşünüyorum. İnş güzel haberlerimiz çok yakın olsun

Evet canım benim öyle oldu. Femara genellikle bir tane yumurta çıkarıyor. Klomen 2-3 çıkarıyor. Rivayete göre femara daha kaliteli yumurta yapıyormuş ama benim doktorum aynı dedi. Ben iki ay femara kullanıp tek yumurta olunca, klomene dönmüştüm.

teşekkür ederim bizde perhize dikkat edelim o vakit

Yaa çok sevindim inşallah bizimde tutar

İlk çocukta çatlatma yapmıştık sadece o zaman klomen kullanmıştım 3 tane yumurta olmuştu doğru ama gebelik olmamıştı

Canım nasılsın hamişlik naıl gidiyor ne yapıyor yeğenimiz mide bulantısı vs. var mı kuzum? Keseyi ne zaman görecekmişsin?
Keseyi gördük canım çok şükür sıkıntı çıkmadı yarın kalp atışını dinleyeceğiz. Ama mide bulantısı çok çok kötü oluyor hiç bişey yiyemiyorum nasıl geçecek bilmiyorum ya

Oyyy maşallah maşallah kuuzum kalp atışını da sağlıkla duyun inşallah. Belirtilere de ben çok seviniyorum varsın bulansın bişi olmaz ben tüp bebeğe başladım canım. Bu ay kist çıktı bende ondan yapamadık. Kasımda tüp bebeğe geçiyorum nasipse hamişsin bana dua et kuzum. İkiz olsun artık bu yaştan sonra iki tane yapamam, tek seferde oldu oldu.

Kuzum senin kaç yumoşun olmuştu? Kendini bugün nasıl hissediyorsun? Dinlenebiliyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…