Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
🚨🚨🚨 Canlarım 31 Ekimden sonra tablomuza yeni isim ekleyemeyeceğim, muhtemelen tüp bebek topiklerine doğru kaymaya başlarım diye tahmin ediyorum 🚨🚨🚨 yani size diyeceğim şu; topiğe devam etmek isteyen arkadaşlarım varsa aranızda Kasım-Aralık aşılama topiği açabilir 🚨🚨🚨 topiğimizin devamı olur, çok da güzel olur, birbirinizden kopmamış olursunuz. 🍀🍀

damlasu14 damlasu14 @merry58 Safransari Safransari B Babyboy05 @keug0 M Minik Mucizemi Bekliyorum @minadilda Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri zuzu3838 zuzu3838 Y yenibirhayal kızlar sanırım tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Prof Osman Develioğluna sordum 35 yaşta 4 tane aşılama olmaz. Tüp bebek dedi. Daha önce de böyle online sorduğum bir kaç hoca tüp bebek demişti. Hoççaagalın ben gidiyom 😢 ikiz bebik koyduracağım 🥰 35 yaş olduğum için koyabiliyorlarmış. Şuan kararım böyle, caymazsam eğer. Yarın randevu için arayacağım. Adetimin üçüncü günü gitmeye çalışacağım.
Karar vermek yolun yarısıydı zaten 🥰 inan sürece başladıgında bosuna yıpranmışım diyeceksin. Sormak istediğin ne varsa sorabilirsin 🥰 hayırlı olsun Rabbim emeklerini boşa cıkarmasın inşallah 🙏 ben 26 yasındaydım tüp bebek yaptırdıgımda yıne de 2 tane koydular ama tek tuttu. Nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz hakkında hayırlısı neyse kolaylıkla nasip olur ınsallah

Karar vermek yolun yarısıydı zaten 🥰 inan sürece başladıgında bosuna yıpranmışım diyeceksin. Sormak istediğin ne varsa sorabilirsin 🥰 hayırlı olsun Rabbim emeklerini boşa cıkarmasın inşallah 🙏 ben 26 yasındaydım tüp bebek yaptırdıgımda yıne de 2 tane koydular ama tek tuttu. Nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz hakkında hayırlısı neyse kolaylıkla nasip olur ınsallah
Tabi kuzum. Sen bana soruyordun. Artık ben sana soracağım. İnşalah randevu bulup cuma gün gidebilirim de bir an önce süreç başlar. 🥰😍 sağol kuuzum

Tabi kuzum. Sen bana soruyordun. Artık ben sana soracağım. İnşalah randevu bulup cuma gün gidebilirim de bir an önce süreç başlar. 🥰😍 sağol kuuzum
Evet ya bende yeni aşılamaya adım atacaktım sen kacıyorsun 😂 şaka bi yana karar vermene cok sevındım. Hangi şehirdesin doktor arastırdın mı hiç? Mikroçipli tüp bebegı mutlaka sor. Ben yaptırdıgım zaman cok meshurdu o hala yapıyorlar mı bılmıyorum

Evet ya bende yeni aşılamaya adım atacaktım sen kacıyorsun 😂 şaka bi yana karar vermene cok sevındım. Hangi şehirdesin doktor arastırdın mı hiç? Mikroçipli tüp bebegı mutlaka sor. Ben yaptırdıgım zaman cok meshurdu o hala yapıyorlar mı bılmıyorum
Evet duydum onu da. Aşılamanın da çiplisi var bu arada. Sanırım spermlere yapılan işlemler aynı ikisinde de. Sağol kuzum. Listeme yazdım mikroçipi de. Prof Ahmet erdemi e gitmeyi düşünüyorum. Ankaradayım canım ben. Sen hangi şehirdesin

damlasu14 damlasu14 @merry58 Safransari Safransari B Babyboy05 @keug0 M Minik Mucizemi Bekliyorum @minadilda Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri zuzu3838 zuzu3838 Y yenibirhayal kızlar sanırım tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Prof Osman Develioğluna sordum 35 yaşta 4 tane aşılama olmaz. Tüp bebek dedi. Daha önce de böyle online sorduğum bir kaç hoca tüp bebek demişti. Hoççaagalın ben gidiyom 😢 ikiz bebik koyduracağım 🥰 35 yaş olduğum için koyabiliyorlarmış. Şuan kararım böyle, caymazsam eğer. Yarın randevu için arayacağım. Adetimin üçüncü günü gitmeye çalışacağım.
Canim bence dogru karar 😊🙏cok sevindim senin adina 🤍

Regl mi oldun ki kuzuşum niye öyle diyorsun

Evet duydum onu da. Aşılamanın da çiplisi var bu arada. Sanırım spermlere yapılan işlemler aynı ikisinde de. Sağol kuzum. Listeme yazdım mikroçipi de. Prof Ahmet erdemi e gitmeyi düşünüyorum. Ankaradayım canım ben. Sen hangi şehirdesin
Aşılama da oldugunu bilmiyordum adet olsam gidicem doktora da daha gelmedi 47 idi beta gelmesı gerekmıyor mu dunden beri ya 😮‍💨 mikro çip de spermin kalitelisini seçip yumurtayı kendi döllüyor embrıyologun. Mikroçip yapılmazsa yumurtanın yanına spermler konuyormus hangisi döllerse artık. Ben karsta görev yapıyorum canım tüp bebegi izmir de yaptırdım.

Canım oncesinde vitamin vs kullandin mi hiç ?
Adetin 3. Günü gidip direk tüp bebek ilaclari mi başladın ?

Sağol kuzum, netleştirince kafam rahatladı şükür, ağlamam kesildi, ağlamaktan yorulmuştum. Bu ayı burda doldururum. Ekim aşılamalarını mezun ederim. Kasımda dükkanı kapatırım inşallah. Sizin de hiç ihtiyacınız kalmayacak Allah'ın izniyle. Ben seni çok hamile hissediyorum 🙏 Rabbim boş çıkarmasın inşallah.
Şükür diyelim en azından artık acaba mı demiyosun ne diyim herseyin iyisini düşünür olduk 🥺 hersey ihtiyac değil kiii biz sana cok alıştıkk 😩 insallah hayırlısı olsun hakkımızda ınan olsa da cok sevinemicem gibi keske hepımız aynı anda mutlu haberi alsaydık 😔 Allah yardımcımız olsun

Canim bence dogru karar 😊🙏cok sevindim senin adina 🤍
Sağol kuzum 🥰 çok sağol ♥️ karar verince ben de sevindim. Arafta gibiydim.
Regl mi oldun ki kuzuşum niye öyle diyorsun
Evet kuzum ben regl oldum. Prof Osman Develioğluna sordum. 35 yaşında 4 aşılama yapılmaz dedi. Tüp bebek yaptırın dedi. Ben de karar verdim. Bugün oldum regl. Ağlamaktan canım çıktı. Zor bi karar oldu benim için.

Şükür diyelim en azından artık acaba mı demiyosun ne diyim herseyin iyisini düşünür olduk 🥺 hersey ihtiyac değil kiii biz sana cok alıştıkk 😩 insallah hayırlısı olsun hakkımızda ınan olsa da cok sevinemicem gibi keske hepımız aynı anda mutlu haberi alsaydık 😔 Allah yardımcımız olsun
Evet özellikle böyle sevdiğimiz arkadaşlarımızla aynı anda anneler grubuna geçmeyi çok arzu ediyorum 🥰😍 inşallah birlikte geçeriz kuzum anneler grubuna. Sen pozitifi göreceksin inşalah

Hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız hepimiz 😍

Hiç üzülme hakkında hayırlısı olsun inşaAllah Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur. Sen teslim ol. O seni en hayırlı zamanda müjdeleyecektir.💕❤️🥰🥹

Sen yarın mı kan vericeksin
yarın bi vermeyi düşünüyorum tekrar çatlicam duramıuyorum 😅
Ayy hayır gitme kal yinede 😍 inşallah ikizlerini görürüz herşeyin hayırlısı olsun 😍😍

X