Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
yarın bi vermeyi düşünüyorum tekrar çatlicam duramıuyorum 😅

Ayy hayır gitme kal yinede 😍 inşallah ikizlerini görürüz herşeyin hayırlısı olsun 😍😍
Sizin pozitif haberlerinizi alıp öyle gideceğim kuzum 😍 sizi mezun edeceğim inşallah merak etme ♥️ inşallah yarın güzel haberini alırsın. Sizin ekipten ben çok umutluyum. Aranızdan en az biriniz hamiş çıkacak bence.

Sağol kuzum 🥰 çok sağol ♥️ karar verince ben de sevindim. Arafta gibiydim.

Evet kuzum ben regl oldum. Prof Osman Develioğluna sordum. 35 yaşında 4 aşılama yapılmaz dedi. Tüp bebek yaptırın dedi. Ben de karar verdim. Bugün oldum regl. Ağlamaktan canım çıktı. Zor bi karar oldu benim için.
Camım benim. Başarı şansı çok yüksek ama üzülme inş

yarın bi vermeyi düşünüyorum tekrar çatlicam duramıuyorum 😅

Ayy hayır gitme kal yinede 😍 inşallah ikizlerini görürüz herşeyin hayırlısı olsun 😍😍
edahandro edahandro benim eşimin sperm sayısı tam 5 milyon çıktı ve 4 doktora gittim 3 ude yasimizdan dolayı 1 kez aşılama deneyelim oda aklınızda kalmasın diye dediler. Ama en doğru tedavinin sadece yasimizdan dolayı tüp bebek dediler. Sadece biri dediki evet yaşın var ama yumurtaların çok iyi ve sağlıklı dedi. O ara anneciğim kaybettim falan iyice ertelendi. Sonunda bu ay aşılama olacağız ama eğer tutmazsa direk tüp bebeğe gecicem. Daha fazla zaman kaybetmeye gerek yok diye düşünüyorum🙂

edahandro edahandro ahhh içim bi değişik oldu şu 2-3 haftada çok alıştım bu gruba size ve sana rabbim herşeyin en iyisni çıkarsın karşına çok güzel kalbin var.. Sen ilk başta tüp bebek topiklerine git sonra peşinden bizde geliriz bence güzel dogru bi karar en kısa sürede çift çzigiyi görüceksin gönülden inanıyorum❤️❤️

edahandro edahandro benim eşimin sperm sayısı tam 5 milyon çıktı ve 4 doktora gittim 3 ude yasimizdan dolayı 1 kez aşılama deneyelim oda aklınızda kalmasın diye dediler. Ama en doğru tedavinin sadece yasimizdan dolayı tüp bebek dediler. Sadece biri dediki evet yaşın var ama yumurtaların çok iyi ve sağlıklı dedi. O ara anneciğim kaybettim falan iyice ertelendi. Sonunda bu ay aşılama olacağız ama eğer tutmazsa direk tüp bebeğe gecicem. Daha fazla zaman kaybetmeye gerek yok diye düşünüyorum🙂
Canım öncelikle Anneciğine Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.

Bizim doktorumuz hep olumlu konuşuyordu ama olmayınca olmuyor sanırım. Bizim sperm sayımız 130 milyondan 80 milyona düştü. Ama bu spermle bile hamile kalamadım. Olmayınca olmuyor işte kuzum. Sanırım ben de daha fazla beklemeyeceğim. Sağol kuzum paylaşımın için 🙏 içim ferahladı. Mantıklı olanı yapıyorum gibi hissettim şuan msjınla.

edahandro edahandro ahhh içim bi değişik oldu şu 2-3 haftada çok alıştım bu gruba size ve sana rabbim herşeyin en iyisni çıkarsın karşına çok güzel kalbin var.. Sen ilk başta tüp bebek topiklerine git sonra peşinden bizde geliriz bence güzel dogru bi karar en kısa sürede çift çzigiyi görüceksin gönülden inanıyorum❤️❤️
Siz hiç gelmeyeceksiniz inşalah kuzum. Direk anneler grubunda buluşalım sizinle. Ben de sizlere çok alıştım. Hiç ayrılmak istemem ama sanırım artık beni bambaşka bi süreç bekliyor. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin. İnşallah çift çizgilerimizi paylaşalım birbirimizle 😍🍀

Siz hiç gelmeyeceksiniz inşalah kuzum. Direk anneler grubunda buluşalım sizinle. Ben de sizlere çok alıştım. Hiç ayrılmak istemem ama sanırım artık beni bambaşka bi süreç bekliyor. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin. İnşallah çift çizgilerimizi paylaşalım birbirimizle 😍🍀
İnşallah bitanem aslında bende tüp bebeğe geçiş yapmak istiyorum ama daha 23 yaşındayım 1 kere aşılama denedim 2 kez daha denemek istiyorum bakalım

Kızlar ya başıma değişik korktugum bi olay geldi işten çıktım kasıgım ve vajinama sancılar girdi 1 saat kıvrandım yattım ağladım şimdide lavaboya gittim kan pıhtısı gibi kocaman bi parça gelmiş şok oldum hiç öyle bişey hayatımda yaşamadım o geldi agrılarım kesildi korktum ya

X