Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canlarım bize moral olsun diye atıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-17-12-17-51-589_com.instagram.android.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 39
Canlarım bize moral olsun diye atıyorum
6 ay oldu bende rahim filmi çekineli. Hiç bir sıkıntı çıkması herşey gayet güzel. Ve içimde sanki bu ay ilk aşılamam tutmadı gibi bir hissimde doğuyor
kızlar ecxzaneden test aldım denedim negatif yine adetim demekki ilaçlardan vs kistten gecikti
Kist olduğunu nasıl anlıyosun canım bende pcosum normalde ilaçsız asla adet olmam ovitrelle vurduktan sonra en geç 16.günde adet oldum. Bi 16.günde birde tam gününde 14.günde oldum.

Anlamıyorum canım tahmin ediyorum 19.günü bugun çatlatma gününü saymazsak hala olmadım

Kızlar merhaba ben de 6 Ekimde femara ile aşılama yaptırdım femara ve oritvelle kullandımö dayanamadım ve aşılmadan sonra 10. gün yani dün kan verdim. Sonuç 2 den küçük çıktı değer bile yok. Beni de tabloya ekler misiniz. Daha önce 3. ayımda doğal yollardan gebe kaldım ancak 24. haftada bebeği kaybettim. 1 Eylül 2022 de doğum oldu. 14 aydır tekrar gebe kalamadım. 1 ay femara ve çatlatma iğnesi denedik bu ay da aşılama ekledik tedaviye sanırım bu ay da tutmadı sonuçta 10. gün negatifse artmaz diye düşünüyorum.

edahandro ben tüp bebek sayfalarıni takip etmeye başladım
Bu konunun her şeyine fransizim.
Biraz bilincleneyim dedim.
İyi yapmışsın kuzum. Değişik birşeyler görürsen bizi de bilgilendir. Kopmayalım birbirimizden birazdan gruba güzel bi haber vereceğiz. Sana da umut olur belki. Takipte kal canım
Canım aramıza hoşgeldin.hemen tabloya ekliyorum . Bir yumurtan mı oldu kuzum? Canım yarın idrar testinde çıkma ihtimali var. Değer ikiye katlayıp 5in üstüne çıkarsa idrar testleri yakalayabiliyor. İnşallah artarak ilerler değerin.
Yerleşmedir inşallah yarın sabah yapabilirsin ama sen bilirsin tabi. Bence kan vermeden önce idrarda görmeye çalış kuzum

Burayıda takipteyim canım.
Bakalım kısmet olursa bahane hangisi olacak.
Rabbim ol deyince olacak ancak biliyorum.

Kıızlarrr
Size çok güzel bir süprizle geliyoruz.
Tablomuzdaki canımız bir arkadaşımız
Aşılamadan sonra tam tüp bebeğe hazırlanırken doğal yollarla hamile kaldı bu mucizeyi anlatması için sözü M minadilda 'ya veriyorummmmm. Canım bize sürecinden bahseder misin? Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hemen tabloya ekledim haberi

Msj arada kaynamasın, mucizeyi kaçırmayalım diye aklıma gelenn tüm kızları etiketliyorum damlasu14 Safransari B Babyboy05 K keug0 Hayvanseverbiri K Kbude U ugurbocegi72 Teletabi kuzu_ B blue2104 turuncummm sumeyye 1306 G Gzzdtk S seldakayavuz B balkalp GulcanKarakayaTurker NZ merryliya K kuppkuppkupp

Son düzenleme:
Yaa gerçekten mii çok mutlu oldumm ya gerçekten herşeyin zamanı var demekki çok şükür rabbime hepimize bu mutluluğu tattırsın

Arkadaşlar merhaba ilk aşılmam olumsuz olmuştu benim eşim varikasol ameliyat geçirdi iki yumurtalığında sorun vardı doktor önce ilk yumurtalığı tedavi ettti ve ilk 3 ay ameliyatn sonra test verdik normal den de yine düşüktü değer en son aşılama deneyelim dedik tabi doktor şansın çok az olduğunu belirtti ben yine denemek istedim ameliyatin 5 ayında aşılama oldum ve başarısız oldu tabi aşılama olmadan test eski 2 ay önceki testi götürmüştük doktor da sormadı neyse aşılama günü eşimin değeri daha düşük olduğunu doktor söyledi tabi biz yine şansımızı denemek istedik aşılamamı oldum malesef tutmadı ben ardından ikinci aşılamamı hemen olmak istedim fakat doktorum 1 yumurtanın çatlamadgni ve bir dahaki ay testle gelmemizi istedi benim regl günüme bi kaç gün kala eşim test vermeye gitti veeeeeee hüsranla karşılaştık baya düşmüştü tabi eşim test verirken konstre olmadım vs da dedi belki etkisi var bilmiyorum eşimin doktoru bu sonuçla tekrar aşılama olmaz tüp bebek tek şansınız dedi ve benim regl günüme de 4 gün falan vardı neyse artık dedik tamam tip bebek yapacağız kendimizi ona göre hazırladık benim yumurtam çatlamamıstı diye doktor 21 günlük divina diye bi
İalç verdi ve folik asitli dahi kesti gerek yok dedi 21 gün kullandım ilacı adetim 1 gün gecti hemşireye belirttim tüp bebek için geleceğim ama adetim gecikti kullandığınız ilaçtan gecikebilir dedi 2 günü evde test vardı sabah hadi dedim kendi kendime bu sefer belkiiii dedim veeeee bir baktım çiftttt çizgi yaşadıklarımı anlatamam size 4 gün önce doktor bu testle aşılama bile olmaz derken demek hamileymişim ve ben testi almaya giderken eşimin sonuçlarını kendi yoğun calısyor diye ben doktoruyla konuşmuştum hatta doktorun yanında ağladım artık bitti bizim çocuğumuz olmaz demiştim içimden maddi açıdan da çok iyi dgldık Allah şahit o hastahaneden çıkarken ettiğin dualar şimdi hepinize söyleyeceğim inanın herşey allahtan geliyor bugün bi kez olsun anladım sadece tamamen kafadan çıkarın ben bu ay hiç dikat etmedim çünkü kendimi aşılama tüp bebeğe hazırlamıştım evde işler yaptım düğünlere gittim asla dikkat etmedim çokkk çok şükür şimdi eşimin bile haberi yok akşam ona güzel bi süpriz yapacağım 2 yıldır hayalini kurduğum süprizi yapacağım rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin hepiniz dualarımdasınız yol arkadaşlarım pes etmeyin ve inanın

Arkadaşlar merhaba ilk aşılmam olumsuz olmuştu benim eşim varikasol ameliyat geçirdi iki yumurtalığında sorun vardı doktor önce ilk yumurtalığı tedavi ettti ve ilk 3 ay ameliyatn sonra test verdik normal den de yine düşüktü değer en son aşılama deneyelim dedik tabi doktor şansın çok az olduğunu belirtti ben yine denemek istedim ameliyatin 5 ayında aşılama oldum ve başarısız oldu tabi aşılama olmadan test eski 2 ay önceki testi götürmüştük doktor da sormadı neyse aşılama günü eşimin değeri daha düşük olduğunu doktor söyledi tabi biz yine şansımızı denemek istedik aşılamamı oldum malesef tutmadı ben ardından ikinci aşılamamı hemen olmak istedim fakat doktorum 1 yumurtanın çatlamadgni ve bir dahaki ay testle gelmemizi istedi benim regl günüme bi kaç gün kala eşim test vermeye gitti veeeeeee hüsranla karşılaştık baya düşmüştü tabi eşim test verirken konstre olmadım vs da dedi belki etkisi var bilmiyorum eşimin doktoru bu sonuçla tekrar aşılama olmaz tüp bebek tek şansınız dedi ve benim regl günüme de 4 gün falan vardı neyse artık dedik tamam tip bebek yapacağız kendimizi ona göre hazırladık benim yumurtam çatlamamıstı diye doktor 21 günlük divina diye bi
İalç verdi ve folik asitli dahi kesti gerek yok dedi 21 gün kullandım ilacı adetim 1 gün gecti hemşireye belirttim tüp bebek için geleceğim ama adetim gecikti kullandığınız ilaçtan gecikebilir dedi 2 günü evde test vardı sabah hadi dedim kendi kendime bu sefer belkiiii dedim veeeee bir baktım çiftttt çizgi yaşadıklarımı anlatamam size 4 gün önce doktor bu testle aşılama bile olmaz derken demek hamileymişim ve ben testi almaya giderken eşimin sonuçlarını kendi yoğun calısyor diye ben doktoruyla konuşmuştum hatta doktorun yanında ağladım artık bitti bizim çocuğumuz olmaz demiştim içimden maddi açıdan da çok iyi dgldık Allah şahit o hastahaneden çıkarken ettiğin dualar şimdi hepinize söyleyeceğim inanın herşey allahtan geliyor bugün bi kez olsun anladım sadece tamamen kafadan çıkarın ben bu ay hiç dikat etmedim çünkü kendimi aşılama tüp bebeğe hazırlamıştım evde işler yaptım düğünlere gittim asla dikkat etmedim çokkk çok şükür şimdi eşimin bile haberi yok akşam ona güzel bi süpriz yapacağım 2 yıldır hayalini kurduğum süprizi yapacağım rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin hepiniz dualarımdasınız yol arkadaşlarım pes etmeyin ve inanın

Eşin ne kadar mutlu olur şimdi gözlerim doldu yogun duygulu dönemde geçiyorum iş yerinde olmasam aglardım ben de hep hayal ederim süpriz yapacağım derdim bu ayda olmadı çok sevindim rabbim sağ sağlim nasip etsin çok mutlu oldum eşin ve senin adına

Tam bir mucize canım sağlıkla kucağına al inşallah. Hepimize umut oldun çok teşekkür ederiz paylaştığın için en umutsuz olduğumuz anlarda mucizelere inanmamız gerektiğini hatırladım sayende

Gözünüz Aydın olsun ınsaallah selametle kucağınıza alın cok mutlu oldum

Canım benim cok mutlu oldum senin adına gercekten bu tabloda hamilelik asılamayla olusmayınca kim bilir ne ysadın ama bak allah sabredenlerle birlikte bizleride duanda eksik etme saglıkla kucagına al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…