Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Hayırlı olsun canım saglıkla kucagına al senin arına cok sevindim bizede dua et lütfen

Aşkımm hiiiiiiiç önemli değil hatta en küçük faydam dokunduysa ne mutlu bana ben gebelik testlerini hep yaptım daha içim rahat ediyor ama stres olacaksan hiç yapma
Sorunumuz seninle aynıymışşş ah benim kader ortağım
Ovulasyon takip etmeni asla önermem çöp ve para tuzağı. O görselini eklediğim foto benim yumurtalarımın büyümediği ve çatlamadığı zamanlar bana yalandan umut pompaladığı zamanlardı..
Herşey gönlünce olsun ama yorumunu da okudum benimde eşimin spermi 570 milyondan 120 milyon gibi bir rakama düştü ve 80 milyon sperm washta seçilmişti o yüzden eşinin o durumunu bence sorun olarak görme bütün dualarım seninle aşkımmmmm herşey gönlünce olsun..
Özelimiz diye birşey yokki biriciğim beniiim merak ettiğin heeerşeyi yanıtlarım yeterli minicik bile olsa fayda sağlasın..

Ay senin belirtiler baya baya bebiş belirtisii gibi ben stabil sırt bel ağrısı aynı arada sağ kasıkta çekilme gibi bi şey oluyor o kadar gögüslerde 0 ağrı hassasiyet inşallah değildir inşallahhhh

Yaaa herkesin göğüslerde bi hassasiyet ağrı var sanırım bi ben hariç kendimizi dinlerken kafayı yicez sanırım dk başı gögüslerime fılan elliyorum acaba değişir mi diye yok ya hiççç ağrı sızı yooook

Canımsın canım enerjin öyle güzel kiiii bana çok iyi geldi valla inşallah bana da nasip olur bu duyguları yaşamakkk

Burdayım canım ne durumdasın sen igne etkisine baktınmı
Valla ne test yaptım ne bir şey sadece beklemeye çalışıyorum. İğnenin etkisi dünden beri yok farkındayım bitti kasık ağrılarım filan kalmadı cok şiddetliydi simdi ara ara oda çekilme gibi belim sırtım ağrıyor göğüslerim aynı sıfır acı ağrı

Bizim taze annemiizz göz bebeğimiz senin hamişliğin nasıl gidiyor kuzum kanda mı takip ediyorsun? Doktora gittin mi? Son durumun nedir
Suanlik birşey hissedemiyorum ya keseyi bu hafta sonu görücegiz Allah izin ederse sanırım kese görene kadar ne olduğunu anlamayacagım ben öğrendiğimde de kalakalmıştım tepki vermemiştim çünkü inşallah herkesin sağlıklı bir gebeliği olur hastane arayışı içerisindeyim tedavi olduğum hastane uzak kalıyor biraz Avrupa yakasında hastane arıyorum güzel takibini yapabileceğim önerilere açığım lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Polikistik over sebebiyle aşılama tedavisi gördüm çatlatma iğnesinin 10. Gününden itibaren test yapmaya başlayarak öğrendim silik çizgiden belirgin olmaya başladı o şekilde öğrendim aşılama 12. Gün kan verdim değerim 52 çıktı o şekilde öğrendim belirti bence tamamen psikolojik bende sadece göğüs hassasiyeti vardı oda ilaçtan kaynaklı olduğunu düşünüyorum aşılama yaptıran arkadaşlara tek tavsiyem bol bol incir ve badem tüketin ben onunda faydasını gördüğümü düşünüyorum Rabb'im dileyen herkese nasip etsin inşallah bu duyguyu

Hakkında hayırlısı olsun kuzum

boşuna demiyorum sana taze anne diye tabi daha çok yeni inşallah kesenizi de göreceksiniz, sağlıkla ilerleyecek kuzum herşey bizi unutma, bizlerin hala umuda ihtiyacı var arada yaz bize süreci

özel küçükçekmece hastanesine yakınsan güzel orası canım

OVÜLASYON TESTİN VAR MI CANIM ELİNDE

Ben bu sabah test yaptım hem erken gebelik heö normal slik çizgi var . İgne etkisi bende devam ediyor adet agrısı bel agrısı ara ara cekiyorum birde gpgus hasasiyeti nasıl oluyor ya bende o hic olmuyor sadece adete yakım içi doluyor dokununca agrıyor sadece yine aynı sekilde .tek duam hepsi bebekten olması

Keçiboynuzu özünü nereden aldınız internetten mi? Öyleyse bende sipariş vereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…