Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Aşılama tarihim 6 Ekim ilaç gonal f 300 ml yumurta sayısı dediğine oluyor çatlatma iğnesini vurmadan önceki sayımı
Evet canım. Yumurta takibine gittiğinde verdiği sayı. Ekliyorum hemen tabloya 🥰😍 inşallah birlikte güzel haberlerini alalım. Benim de 7 Ekim aşılama günüm. Çarşamba gün idrar testi yaparsan çıkma ihtimali var kuzum

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
1. Aşılama
Çipli​
@mirasanne21 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
3. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
@balkalp25 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@merry5827 EylülGonal-F
4​
🍀
2. Aşılama​
@bsrgnr585827 EylülGonal-F
Letu
2​
🧿🤰
1. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
@kuppkuppkupp28 Eylül
Gonal-F​
1​
🍀
1. Aşılama​
@karkedkah28 EylülGonal-F
2​
🍀
2. Aşılama​
@keug0329 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
@Hayvanseverbiri29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
@Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
🍀
1. Aşılama​
@blue21044 Ekim
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
@Teletabi5 EkimGonal-F
5​
💜
1. Aşılama​
K Kbude 6 EkimGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
C C120299 6 EkimGonal-F
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
💜
4. Aşılama​
damlasu14 damlasu14 9 EkimLetu
Fostimon
1​
💜
1. Aşılama​
@Gzzdtk9 EkimFemara
2​
💜
1. Aşılama​
@GRCLK9 EkimGonal-F
3​
💜
1. Aşılama
Çipli​
@ugurbocegi729 EkimKlomen
2​
💜
1. Aşılama​
@kediannesinino16 EkimGonal-F
1'den fazla​
💜
1. Aşılama​
@Melyy102618 EkimFemara
1​
💜
1. Aşılama​
@kuzu_Gonal-F
💜
1. Aşılama
Çipli​
S seldakayavuz Femara
💜
1. Aşılama​

🤰🧿 Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏
C C120299 ekledim canım tabloya. Yumoş sayın kaldı bi tek. K Kbude ile aynı günsünüz canım. Benimle de bir gün var aramızda.

Benim 3. Aşılama bende gonol f kullandım ama sonrasında sadece folikasit ilacına devam ettim bide progestan fitil kullandım sabah akşam onun dışında birşey yapmadım. Çok şükür brndede kanama veya akıntı olmadı. Rabbim inş sağlıkla nasip etsin 🤲
Topiğimizin ilk hamişi 🥰😍🍀🙏🧿🧿🧿 senin nasıl gidiyor canım hamişliğin? Keseyi görmüşsündür diye tahmin ediyorum 🙏😍💜

Evet canım. Yumurta takibine gittiğinde verdiği sayı. Ekliyorum hemen tabloya 🥰😍 inşallah birlikte güzel haberlerini alalım. Benim de 7 Ekim aşılama günüm. Çarşamba gün idrar testi yaparsan çıkma ihtimali var kuzum
Aaa çok iyi 😍 15 ve 16 diye hatırlıyorum inşallah alırız ya senin ilk mi benim ilk denemem test de aldım erken test diye bir test eczaneden

Aaa çok iyi 😍 15 ve 16 diye hatırlıyorum inşallah alırız ya senin ilk mi benim ilk denemem test de aldım erken test diye bir test eczaneden
İki yumoşunn olmuş o zaman çok çok iyi 🧿 bi bakıyormuşsun ikizin olmuş. Eskiden ikiz görünce tüp bebek sanardım. Şmdi ikiz görünce kesin aşılama diyorum 🤣🤣 sağlıkla gelsinler inşallah. Benim 4. Aşılama kuzum. Benim durumum biraz farklı . Ben tüp bebek fikrine alışamıyorum. O sebeple 5. Aşılamaya kadar deneyeceğim Canım Çarşamba yaparsan, İğnenin yalancı pozitif etkisi geçmiş oluyor ve haamişşsen eğer testte çıkma ihtimali yüksek. Rabbim nasip etsin inşallah 🍀🙏

Koocamaaann sarılıyorum sana kuzum. Yalnız değilsin. Senin bu yaşadığın duygular benim de içimde emin ol , haykırmak, bağırmak istiyorum ama sonra kendime ediyorum deyip sakin kalmaya çalışıyorum. Negatif görmeye hiç hazır değilim. Olurda Perşembe negatif çıkarsa nasıl bi ruh halim olur tahmin edemiyorum. Allah hepimize iyiye de kötüye de dayanma gücü versin kuzum.
Sağol çoook teşekkür ederim 🥹❤️ perşembeye az kaldııı 🤭 inşallah güzel haberler verirsin olumlu veya olumsuz hep yanındayım ❤️

Sağol çoook teşekkür ederim 🥹❤️ perşembeye az kaldııı 🤭 inşallah güzel haberler verirsin olumlu veya olumsuz hep yanındayım ❤️
Sağol kuzum eksik olma 😍🥰 destek çok önemli gerçekten, birlikte gülecek bir dost, ağlayacak bir omuz gerçekten çok kıymetli şuan 😍🤗 kız bu gidişle hepimiz "aşılama koçu" olacağız öyle hissediyorum 😅 ben de senin yanındayım kuzum sonuç ne olursa olsun

İyi çok şükür kuzum. Dağıt kafanı moral çok çok önemli. Bebek varsa da yoksa da moralimiz iyi olmalı ki sağlıklı planlar yapabilelim. Ben de senle aynıyım kuzum. Sadece sakin kalmaya çalışıyorum. Herşey Allah'tan 🙏 bazı şeyler elimizde değil bunu kabul etmeye çalışıyorum, ama tabiki beceremiyorum 🤣🤣
Ah işte elimde olsa keskeee 😩 ama sabredicezz dediğin gibiii ❤️🤲🏻

Sağol kuzum eksik olma 😍🥰 destek çok önemli gerçekten, birlikte gülecek bir dost, ağlayacak bir omuz gerçekten çok kıymetli şuan 😍🤗 kız bu gidişle hepimiz "aşılama koçu" olacağız öyle hissediyorum 😅 ben de senin yanındayım kuzum sonuç ne olursa olsun
Aynen öyle hele ki benim gibi kimseye demediyseniz valla cok zor yanlızlık sizde olmasanız napardım bilmiyorum 🤭😃 vallahi öyle sabah aksam oku oku doktora asistan olcak kıvama geldik 😅 teşekkür ederim 🤩

Gebelik haberi aldığımız annelere yazdım valla çok mutlu oldum onları görünce ya bi zahmet onlarda yazsanlar ne gibi belirti oldu onlarda bizde kendimize pay çıkartırdık 🤣

Aynen öyle hele ki benim gibi kimseye demediyseniz valla cok zor yanlızlık sizde olmasanız napardım bilmiyorum 🤭😃 vallahi öyle sabah aksam oku oku doktora asistan olcak kıvama geldik 😅 teşekkür ederim 🤩
Yok kuzum demedim ben de kimseye. Bi eşim bi doktor bi de siz biliyorsunuz. Bi de düşün 4. Aşılamam. Taş olsa çatlar dedikleri noktada, Eylül ayında bu topiği açtım da rahatladım 😅 en azından aynı süreci yaşadığımız arkadaşlarımla bir araya gelebildim burda 🥰😍

Yok kuzum demedim ben de kimseye. Bi eşim bi doktor bi de siz biliyorsunuz. Bi de düşün 4. Aşılamam. Taş olsa çatlar dedikleri noktada, Eylül ayında bu topiği açtım da rahatladım 😅 en azından aynı süreci yaşadığımız arkadaşlarımla bir araya gelebildim burda 🥰😍
Valla mıı uhh ben birinciyi söylemedim diye sucluluk duyuyorum 😂 ama en güzeli bu sefer insan acayıp strese girer insanlar sordukca🙄

Gebelik haberi aldığımız annelere yazdım valla çok mutlu oldum onları görünce ya bi zahmet onlarda yazsanlar ne gibi belirti oldu onlarda bizde kendimize pay çıkartırdık 🤣
Sizlerde o annelerimizi etiketleyip sorabilirsiniz kuzum. Benzer süreçler yaşadığımız için seve seve cevap vereceklerdir diye tahmin ediyorum 🧿🤰 hamişimiz var çok şükür 🐣💜🐞 sayı artarak devam edecek inşallah 🙏🍀

X