Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Ve ben birşey yaptım. Çok çok erken biliyorum ama dayanamadım. Merakımdan kendimi tutamadım ve beta hcg verdim bir kereliğine. 8.günüm ve 3.88 çıkmış sonucum. Acaba yükselir mi merakı sardı şimdide içimi 🥹 öğrenmeseydim daha iyiydi kimse gününden önce yaptırmasın böyle şeyler düştüm ben bi gaflete sardı beni merak korku şimdi

Ve ben birşey yaptım. Çok çok erken biliyorum ama dayanamadım. Merakımdan kendimi tutamadım ve beta hcg verdim bir kereliğine. 8.günüm ve 3.88 çıkmış sonucum. Acaba yükselir mi merakı sardı şimdide içimi 🥹 öğrenmeseydim daha iyiydi kimse gününden önce yaptırmasın böyle şeyler düştüm ben bi gaflete sardı beni merak korku şimdi
Ah yavrum balım gülüm ☺️🤗 Allah bundan sonrası için bekleme sabır versin kuzum. Bu çıkan iğne şuan muhtemelen. Anca rahme tutunup, kana karışacaktır. İnşallah artar canım 🍀🙏 çok tatlısın ya. Sana ben kıyamam 😍🥰

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-16-17-59-14-751_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-16-17-59-14-751_com.android.chrome.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 23
İnşallah canım senin sonucun iyi çıksın🥰 sana bir evlat evladına da bir kardeş olsun Allahım hayırlısı ile sana nasip etsin inşallah 🥰

9 yaşında kızım canım küçük olsa bir şekil kandırırsın inan herseyin farkında olması beni iki kat üzüyor inşallah pozitife döner birsey olur da kızıma güzel bir haber verebilirim ama negatifi görünce kendimi bile toplayamadım daha 😢
Allah bağışlasın.
Benim de 8 yaşında kızım var.
Bizde kızım okula başlayınca kardeş dilinden düşürmeyince istedik, ama kısmet olmadı hamilelik

Ah yavrum balım gülüm ☺️🤗 Allah bundan sonrası için bekleme sabır versin kuzum. Bu çıkan iğne şuan muhtemelen. Anca rahme tutunup, kana karışacaktır. İnşallah artar canım 🍀🙏 çok tatlısın ya. Sana ben kıyamam 😍🥰
Amin canım amin inşallah çok saol 🥰 Valla bende kıyamam bize hepimize allahım güzel sonuçları nasip eylesin ya 🥹 nolur yükselsin güzel güzel pozitifler görelim nolur 🥹

Evet canım çok yanlış bir hareket, keşke yaptirmasaydin.
Bu süreç çok uzun olabiliyor ondan hastanede kan vermeyi, kaset teste pozitif görmeden olumlu bulmuyorum ben. Her defasında bunu görmek, bunun heyecanını hayal kırıklığını yaşamak vücudu daha çok strese sokuyor.

Evet canım çok yanlış bir hareket, keşke yaptirmasaydin.
Bu süreç çok uzun olabiliyor ondan hastanede kan vermeyi, kaset teste pozitif görmeden olumlu bulmuyorum ben. Her defasında bunu görmek, bunun heyecanını hayal kırıklığını yaşamak vücudu daha çok strese sokuyor.
Ben 8 gün dayanabildiğime şükrettim bir an. 8 gündür kaset test bile yapmadım. Bekleyeceğim dedim ama malesef. Şeytan çok dürttü beni kalk bi yaptır git yaptır diye yenildim😂🥹 Kimseye önermem tabi ki üzüyor.

Ben 8 gün dayanabildiğime şükrettim bir an. 8 gündür kaset test bile yapmadım. Bekleyeceğim dedim ama malesef. Şeytan çok dürttü beni kalk bi yaptır git yaptır diye yenildim😂🥹 Kimseye önermem tabi ki üzüyor.
Canım inşallah yükselir inan bende aynı durumdayım zorrrr dayanıyorum ama nasıl zor anlatamam 😃 2 gün sonra yeniden yaptır bakalım yükselecek mii 🥰🤲🏻

@

damlasu14 damlasu14 kuzum bak daha çok erken. Senin test günün cumartesi. Aslında bir grup bilim adamı, doktor ve tecrübe sahibi anneler, en erken hamilelik belirtisinin adet gecikmesi olduğunu, adet gecikmesinden önceki belirtilerin plasebo etkisi olduğunu söylüyorlar.

Bu çerçeveden bakınca; biz bi de iğneli grubumuz. Bizdeki zaten belirtiler iğne etkisi. Sen şuan bebişin varsa bile bunu hissetmiyor olabilirsin. Ve eğer varsa bu kadar strese o bebişin halini düşün. Biraz rahatla kuzum. Bebek varsa şuan ona da yazık. Aslında en erken belirti adet gecikmesi. Bunu hatırla.
Sağol teşekkür ederim yanımda olduğunuz için hepinize tek tek yanlız kalınca düşün düşün işin içinden çıkamıyorum gözlerim doldu keske hepinize ayrı ayrı sarılabilsemmm 😔 ama dualarımla yanınızdayım ben sizden razıyım Allahımda olsun muradınıza kavuştursun ❤️🤲🏻 tamam sakin kalmaya çalısıcam haklısın sabretmek cok zor 😞

Canım inşallah yükselir inan bende aynı durumdayım zorrrr dayanıyorum ama nasıl zor anlatamam 😃 2 gün sonra yeniden yaptır bakalım yükselecek mii 🥰🤲🏻
Sabretmek çok zor bitanem evet ama normalde pazar günü yaptırmam lazım. 2 gün sonra değil de en azından cumayı beklicem tam 12.gün oluyor. Cuma birdaha kan vereceğim. İnşallah yükselir 🥹🥰💕

Sabretmek çok zor bitanem evet ama normalde pazar günü yaptırmam lazım. 2 gün sonra değil de en azından cumayı beklicem tam 12.gün oluyor. Cuma birdaha kan vereceğim. İnşallah yükselir 🥹🥰💕
İnşallah yükselir evde deneseydin alıp çizgi koyulasıcak mı diye 😊 sımdı suan yüksek ya ben daha da heycan yaptım senin için ☺️ inşallah yükselir tutmuştur 🤲🏻❤️😍😘

Sağol teşekkür ederim yanımda olduğunuz için hepinize tek tek yanlız kalınca düşün düşün işin içinden çıkamıyorum gözlerim doldu keske hepinize ayrı ayrı sarılabilsemmm 😔 ama dualarımla yanınızdayım ben sizden razıyım Allahımda olsun muradınıza kavuştursun ❤️🤲🏻 tamam sakin kalmaya çalısıcam haklısın sabretmek cok zor 😞
Koocamaaann sarılıyorum sana kuzum. Yalnız değilsin. Senin bu yaşadığın duygular benim de içimde emin ol , haykırmak, bağırmak istiyorum ama sonra kendime ediyorum deyip sakin kalmaya çalışıyorum. Negatif görmeye hiç hazır değilim. Olurda Perşembe negatif çıkarsa nasıl bi ruh halim olur tahmin edemiyorum. Allah hepimize iyiye de kötüye de dayanma gücü versin kuzum.

Canımmm benim ağlattın beni zaten yazdıklarınla 🥹 daha iyiyim biraz markete gittim kızımla dolaştım iyi geldi sen nasılsın ❤️❤️❤️
İyi çok şükür kuzum. Dağıt kafanı moral çok çok önemli. Bebek varsa da yoksa da moralimiz iyi olmalı ki sağlıklı planlar yapabilelim. Ben de senle aynıyım kuzum. Sadece sakin kalmaya çalışıyorum. Herşey Allah'tan 🙏 bazı şeyler elimizde değil bunu kabul etmeye çalışıyorum, ama tabiki beceremiyorum 🤣🤣

X