2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar şuan haftası değil ama şeker yüklemesi hakkında bilgisi olan yada yaptıracak olan varmı ? Benim doktorum yapılmasından yana.

Kizlar şuan haftası değil ama şeker yüklemesi hakkında bilgisi olan yada yaptıracak olan varmı ? Benim doktorum yapılmasından yana.
Ben de yaptirirm canım..kimisi zararlı diyorda bilmiyorum oturduğu yerde üç dilim baklava yiyen de var bardak bardak meyve suyu icende onlarda şeker çok var ..

Son düzenleme:
Vurduğun da an hafif açısı var onun dışında bir sıkıntı yok ..iki gün boyunca ağırlaşır dedi şimdilik bir şey yok ..kan verdim idrar aldılar .tansiyon ölçümü ..yarın tekrar gel sonuçlar için dedi..
Ben olamadım bacım ya ölçüm için çağırmış beni 5 martta olcam sağlık ocağı sisteminde 18 hafta çıkıyomuşum😁

Tam olarak bende öyleyim alt tarafda karnimin icinde yara car gibi aciyor sonra geciyor 30 dk sonra 1 saat sonra yine aciyor yara gibi neden acaba
benim uzun süereli değil canım 10 saniyelik falan yataktan kalkarken oda dün sordum endişelenme dedi bağlar geriliyor çocuk büyüyor dedi ayrıca çocukda geriniyormuş ondan olurmuş korkma dedi çok şükür 🥰

Ben yaptircam iki dilim baklava yemekle eş değer olduğunu söyledi doktorum. Ola ki gebelik şekeri varsa önlem alınması açısından çok önemli olduğunu biliyorum

Kizlar alışverişe basladiniz mi ..
Valla belki size saçma gelebilir ama ben tüp bebek tedavisinden önce bebek istedigimiz ve ugrastigimiz için ben çok heves edip bir iki şey alıyordum . Çok şükür hamile olunca da üzerine almaya başladım hep en kotu diyordum kardeşime eşime dostuma veririm eğer hiç anne olamazsam ama içimdeki heves varken almak istiyordum şimdi iyiki almışım diyorum olumsuzu düşündükçe sadece bebek için degil her an hersey başımıza gelir mantigindayim. Hatta şimdi fiyatlari görünce iyiki önden almışım diyorum :)

Ben olamadım bacım ya ölçüm için çağırmış beni 5 martta olcam sağlık ocağı sisteminde 18 hafta çıkıyomuşum😁
Benim de pek çevresindekiler ağrısı çok uyuşuyor falan dedi ..ama hiç bir şey yokmuş ..onlar acı gormemis dedim 😉hmm orda daha minik duruyor ..benim de sağlık ocaginda 5 gün büyük kaydetmişler 😅

Selam teyzeler dün kontrolümüz vardı 20 +3 çıktık 345 gram olmuşuz 5 martta ayrıntılı ultrasonumuz var çok hareketli bir kısçem varmış Allahım kavuşmayı nasip etsin😇😍❤️🤲🏻
Ayy maşallah .yarım kiloya yaklaşıyoruz bu günümüze şükürler olsun 🙏senin detaylı ultt da geç ..ben yarın gidecem yarın 20+3 olacağız insalah ...

Valla belki size saçma gelebilir ama ben tüp bebek tedavisinden önce bebek istedigimiz ve ugrastigimiz için ben çok heves edip bir iki şey alıyordum . Çok şükür hamile olunca da üzerine almaya başladım hep en kotu diyordum kardeşime eşime dostuma veririm eğer hiç anne olamazsam ama içimdeki heves varken almak istiyordum şimdi iyiki almışım diyorum olumsuzu düşündükçe sadece bebek için degil her an hersey başımıza gelir mantigindayim. Hatta şimdi fiyatlari görünce iyiki önden almışım diyorum :)
Maşallah canım ..tabiki içinden gelmiş Allah'ım saglikla nasip etsin ..benim çok fazla başarısız denemem oldu ..hayata kayınvalidem vefatından sonra sandığını açtığımızda kumaş elbise dikmiş kizlar için üstüne de nakış işlemis ..hep kızım olursa giydiririm diye düşünmüş ama onun iki oğlu oldu ..onlarda öylece sandikda aradan 40 yıl geçmiş ama hiç eskimis gibi durmuyor..onları aldım iki yıl önce kızım olursa ilk kıyafeti bu olsun diye ..çok şükür ki kızımiz olacak ..kıyafetleri eşime bilen göstermedim..😁içinden geldigi için aldım onları geri kalan herşeyi ni dagittik ..
Tabi ki heran herşey olablir ama bu tedavimde de benim gibi yıllarca uğraşan üç kişinin kucağına almadığını gördüm onlarda öyle olunca hep korku vardı içimde .hep 7 aylık olsun başlık dedim ..AMA ARTİK LİSTE BİLE YAPTİM YAVAS YAVAS BASLARİN İNSALAH ..yaz bebegi olduğu için kıyafet almiyacam ..teyzesi nenesi Almanya da onlardan bekliyorum 😅bu yaz gelen Almancı akrabalar getirsin ona göre eksikleri Alaçam

Ben de yeni dogan bol bol zıbın aldım bir de misafir gelirse bebek gormeye diye bebeğe güzel bıkac muslin takım aldım geri kalan ayları alıyorum ama indirimde buldukça :) kayinvaliden de iyi yapmış kızı olmamış ama torununa nasipmis illaki değerleniyor biyerde heves etmiş iyide yapmış içinde kalmasından sa:)

Maşallah canım ..tabiki içinden gelmiş Allah'ım saglikla nasip etsin ..benim çok fazla başarısız denemem oldu ..hayata kayınvalidem vefatından sonra sandığını açtığımızda kumaş elbise dikmiş kizlar için üstüne de nakış işlemis ..hep kızım olursa giydiririm diye düşünmüş ama onun iki oğlu oldu ..onlarda öylece sandikda aradan 40 yıl geçmiş ama hiç eskimis gibi durmuyor..onları aldım iki yıl önce kızım olursa ilk kıyafeti bu olsun diye ..çok şükür ki kızımiz olacak ..kıyafetleri eşime bilen göstermedim..😁içinden geldigi için aldım onları geri kalan herşeyi ni dagittik ..
Tabi ki heran herşey olablir ama bu tedavimde de benim gibi yıllarca uğraşan üç kişinin kucağına almadığını gördüm onlarda öyle olunca hep korku vardı içimde .hep 7 aylık olsun başlık dedim ..AMA ARTİK LİSTE BİLE YAPTİM YAVAS YAVAS BASLARİN İNSALAH ..yaz bebegi olduğu için kıyafet almiyacam ..teyzesi nenesi Almanya da onlardan bekliyorum 😅bu yaz gelen Almancı akrabalar getirsin ona göre eksikleri Alaçam
Yaa ne güzel hatıra olmuş 😍 ben de dikiş kursuna giderken sergi için bir yaş kız bebek elbisesi dikmiştim o duruyor. Nasipse kızıma giydiricem inşaallah 😍

X