2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynen öyle canım inşallah sağlıkla geçer her günümüz ama doktorum olumsuz düşünme olumsuzluk çekme dedi yeni modum bu o yüzden 🥰
İnşallah canım..evet benim de hiç bir sıkıntım yok çok şükür 🙏inşallah da sağlıkla kucağımıza alırız ..bebek uyumuyor gazı var nasıl yapacağız diye konuşuruz ..bu günler hala rüya gibi geliyor ...dün bebeğime mektup yazdım 😅

ben de bi emzik bi oyuncak aldım :KK70: daha almadım kardeşim geçen hediye göndermiş hastane çıkışı yarın 20 haftalık oluyoruz nasipse 6-7. ayda başlarız diye düşünmüştük eşimle
Ay masallah .. hediyesi de gelmiş..
Benim arkadaşım geçen hafta bir takım getirdi ..😅
Sağlıkla ilerlesin inşallah bnde 20 haftalık bugün tetonoz için gidecem birazdan ..🙏

evet canım öyleymiş birde ne diyeceğim ya ben yan yatınca sonra kalkıyoz ya yataktan karnımın içi acıyor neden ki korktum bende 2 gündür böyle yarın doktora gitçem sorcam bakalım seninde oluyormu
Benin de karnım içi çekiliyor gibi oluyor yan yattigim taraf sanki içten yirtiliyor gibi ...
Ama hiç doktora söylemedim herşey normal modundayim artık 😅😅geçen nefesin cikmiyor eşim dedi ne oldu hamileyim yemek yedim ondan diyorum hiç aklıma anormal birşey gelmiyor gelmiyor 😅😅rabbim yasatmasin inşallah 🙏🙏

Kızlar selam, bugün 11+5 im doktorum fitili birak dedi. Bırakınca bir aksilik olur diye çok endişeleniyorum. Yarın sabahta kontrolün var 1 ay görmemiştim bebeği ins iyidir. Fitili bırakanlar yardımcı olabilir mi? Bı sıkıntı oldu mu?
..ben de 11. Hafta da bıraktım.. canım zaten lekelenmen olursa tekrar başlatır..ve leke olunca çok endişe etme ..

Ben tam olarak böyleyim. Hiçbir şekilde olumsuz düşünmüyorum. Her şey olacağına varır moral bozmaya gerek yok🌸
Alışverişe ben de başladım sayılır. Pazar günü e bebekte sleepy indirimleri vardı biraz bezle ıslak mendil aldım. Birkaç parça tulum zıbın falan aldım. Ben internetten alışveriş yapmayı çok sevmiyorum. Hastalık var bende kumaşa dokunmam lazım 😅 hazır hala rahat hareket edebiliyorken en iyisi gidip almak 🤩
Gerçekten en güzeli o şekilde bakıp seçip rahat rahat almak 🥰 Sağlıklı günlerde kullanalım inşallah canım ♥️

İnşallah canım..evet benim de hiç bir sıkıntım yok çok şükür 🙏inşallah da sağlıkla kucağımıza alırız ..bebek uyumuyor gazı var nasıl yapacağız diye konuşuruz ..bu günler hala rüya gibi geliyor ...dün bebeğime mektup yazdım 😅
O rüyalar gerçek olacak inşallah çünkü bugünler de bize rüya gibiydi şimdi 5 ayı dolduruyoruz çok şükür 🥰

Ay işte ona korkuyorum
Canım nerdeyse buradaki herkes yaşadı ..galiba tüp bebeğin kaderi ..
5. Hafta da kanamam oldu kese randevusundan bir fun önce..ve 7.hafta kalp atışı randevusundan bir gün önce ..5. haftalık kanamada çok korktuk ağlaya ağlaya gittim kliniğe ve doktorum bulugundum yerden 1.20 dk ..yolda da ağladım ..Allah'ım gitmesin siye ağlıyordum ..ayy günler gitsin birdaha gelmesin ..ama doktorum korkulacak birşey yok kanama çok yoğun olup durmazsa o zaman tedirgin oliriz ve o zaman bile bebeği kaybettiğimiz anlamına gelmez dedi .o yüzden ikinci kanama da daha rahattım sonradan leke oldu hiç aldırmadım ..işte her işin zorluğu var annelik de böyle kaybetme korkusu hep oluyor .Allah'ım saglikla kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin..🙏🙏

Benin de karnım içi çekiliyor gibi oluyor yan yattigim taraf sanki içten yirtiliyor gibi ...
Ama hiç doktora söylemedim herşey normal modundayim artık 😅😅geçen nefesin cikmiyor eşim dedi ne oldu hamileyim yemek yedim ondan diyorum hiç aklıma anormal birşey gelmiyor gelmiyor 😅😅rabbim yasatmasin inşallah 🙏🙏
aa benimde aynı sol tarafım yırtılıyo gibi sanki gerçekten Allahım korusun canım meleklerimizi sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah 🥰🤗

Ay masallah .. hediyesi de gelmiş..
Benim arkadaşım geçen hafta bir takım getirdi ..😅
Sağlıkla ilerlesin inşallah bnde 20 haftalık bugün tetonoz için gidecem birazdan ..🙏
bende yarın olcam muhtemelen canım sağlık ocağınada gideceğim tecrübeni anlat acıyormu :KK70:
Ben de doktoruma iki hafta sonra sorup olucam sanırım beni bilgilendirin ikiniz de 😂♥️♥️

bende yarın olcam muhtemelen canım sağlık ocağınada gideceğim tecrübeni anlat acıyormu :KK70:
Vurduğun da an hafif açısı var onun dışında bir sıkıntı yok ..iki gün boyunca ağırlaşır dedi şimdilik bir şey yok ..kan verdim idrar aldılar .tansiyon ölçümü ..yarın tekrar gel sonuçlar için dedi..

Ben de doktoruma iki hafta sonra sorup olucam sanırım beni bilgilendirin ikiniz de 😂♥️♥️
Bende dün msj attım iğneyi vurayım mı diye vur dedi..
Sadece vurunca hafif ağrı oldu ..onu. Dışında şimdilik birşey yok ..bakalım ağırlaşır dedi akşama kadar bir durum olursa söylerim ..

Bende dün msj attım iğneyi vurayım mı diye vur dedi..
Sadece vurunca hafif ağrı oldu ..onu. Dışında şimdilik birşey yok ..bakalım ağırlaşır dedi akşama kadar bir durum olursa söylerim ..
Tamam canım inşallah olmaz çok hafif geçiren de varmış 🌸

evet canım öyleymiş birde ne diyeceğim ya ben yan yatınca sonra kalkıyoz ya yataktan karnımın içi acıyor neden ki korktum bende 2 gündür böyle yarın doktora gitçem sorcam bakalım seninde oluyormu
Tam olarak bende öyleyim alt tarafda karnimin icinde yara car gibi aciyor sonra geciyor 30 dk sonra 1 saat sonra yine aciyor yara gibi neden acaba

X