2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben daha evlenmeden once kiz olursa adi belliydi esimede evlenmeden once demistim kiz olursa ben koyucam diye rabbim kiz nasip etti MELEK olucak Allah in izniyle benim teyzemin adi ikinci annem gibi kendisi😇😇
Ben de cinsiyet belli olmadan 2 gün önce rüyamda gördüm ismini❤️❤️❤️❤️ Mercan🌸 eşim de sevdi inşallah şimdilik böyle düşünüyoruz 🤓
Peki gobekleriniz ne durumda 😅
Ben zaten kilolu hamile kaldığım için hiç bir şey belli olmuyor 😂 göbek mi bebek mi ikilemini baya hissetcekmişim gibi😁 77.5 la falan hamile kaldım şimdi 79 ama göbek bölgem çok şiş

Benim hamileliğimin başından beri var canım ekşimsi gibi rahatsız edici bir tat mide bulantısıda yapıyor ben diyorum kendimce herelde doğurana kadr bu tat kalacak ağzımda
Benimki ekşime gibi değil canım tarif bile edemiyorum 🫢 böyle rahatsız edici acımsı bir tat bir buçuk aydır falan var geçer diye düşünüyordum hormonlardan olabiliyormuş araştırdım biraz doğuma kadar devam ediyor diyenler fazlalikta😏 bu da su içmemi engelliyor onun yerine başka şeyler içmeye çalışıyorum devamlı doktor bebeğin suyu iyi diyince rahatladım en azından 😊

Yaa bana da erken gibi geldi ama zaten tam bir hareket gibi de değil pıt pıt yapıyor göbek deliğimin sol tarafında 😅
Hafta olarak önde olduğun için yazsammi bilemedim ama bizde durum şu şekilde oldu ben 12.haftadan beri göbeğimde bir atma hareket hissediyordum kıpır kıpır diyordum eşimde araştırıp imkansız seninki psikolojik diyordu ama yinede seviyorduk hareket ettiğini düşünüp sonra ben doktora anlattim durumu hareketini bu haftalarda hissedemezsin aort damarı atması o siz onu sevmissiniz bebek diye dedi güldük falan eşim haklı çıktı yani 😂😂

Benimki ekşime gibi değil canım tarif bile edemiyorum 🫢 böyle rahatsız edici acımsı bir tat bir buçuk aydır falan var geçer diye düşünüyordum hormonlardan olabiliyormuş araştırdım biraz doğuma kadar devam ediyor diyenler fazlalikta😏 bu da su içmemi engelliyor onun yerine başka şeyler içmeye çalışıyorum devamlı doktor bebeğin suyu iyi diyince rahatladım en azından 😊
Ben su içermediğim günler damardan alıyorum doktorum öyle ddi çnkü idrar yolu enfeksiyonu olursun ddi 1 2 kere az su içtiğim için oldumda ondan kuzum

Yaa hayırlısı inşallah sağlıkla büyüsünler❤️❤️❤️🥹🥹 çok mutlu oldumm ben de ilk ikiz olur sanmıştım seninkini tek deyince şaşırmıştım

Bende de oluyor ya böyle garip bi his önce sinir atması gibiydi şimdi sanki pıt pıt bir şey var gibi artık karnımda bir şey olduğunu hissediyorum😂😂 yüzüstü yatamıyorum😅 bir balon var midemde belli😁😁😁 ama hareket de aslında çok erken ama ne bileyim belki de psikolojiktir. Vera sen kaç haftalıksın??

Bu arada isimlere karar veren var mı ya biz sanki seçtik gibi tabi uzun zaman var ama bir favorimiz var❤️ isim konusunda da listelerimizi paylaşalım birbirimize fikir olsun❤️🥹
Canım biz bugün 17+3 olduk. Bana da biraz erken geldi hissetmek için ama oluyor demekki 😍 isim konusuna daha giremedik çünkü cinsiyet belli değil. Aklımızda bir şeyler var ama bakalım 🥰

Hafta olarak önde olduğun için yazsammi bilemedim ama bizde durum şu şekilde oldu ben 12.haftadan beri göbeğimde bir atma hareket hissediyordum kıpır kıpır diyordum eşimde araştırıp imkansız seninki psikolojik diyordu ama yinede seviyorduk hareket ettiğini düşünüp sonra ben doktora anlattim durumu hareketini bu haftalarda hissedemezsin aort damarı atması o siz onu sevmissiniz bebek diye dedi güldük falan eşim haklı çıktı yani 😂😂
Haftaya pzt randevum var doktora sorayım bebek mi aort mu diye 😂😂😂

Ben su içermediğim günler damardan alıyorum doktorum öyle ddi çnkü idrar yolu enfeksiyonu olursun ddi 1 2 kere az su içtiğim için oldumda ondan kuzum
Senin belki ikiz olduğu için su ihtiyacın daha fazla olabilir canım hepimiz için şu haftalarda su icmek çok önemli tabide benim doktor illa içeceksin diye zorlamıyor bulantilarimda olduğunu bildiği için hiç damardan verelim falan demedi aslında dediğin doğru canım idrar vericem bende bakalım sonucuna göre sorarım tekrar

Benim artık belli ediyor yaa. İki kilo anca aldım şimdilik ama göbek çıktı. Bir gece portakal büyüklüğünde bir sertlik hissettim göbek deliğin sol tarafında. Çok değişikti o da
Onu bende hissettim sertlik vardi gercekten degisikti benimde belli ama bilmeyen icin kilo gibide duruyor ama bi kucuk kavun buyuklugunde suan

Senin belki ikiz olduğu için su ihtiyacın daha fazla olabilir canım hepimiz için şu haftalarda su icmek çok önemli tabide benim doktor illa içeceksin diye zorlamıyor bulantilarimda olduğunu bildiği için hiç damardan verelim falan demedi aslında dediğin doğru canım idrar vericem bende bakalım sonucuna göre sorarım tekrar
İkiz olduğu için değil canım hafif idrar yollarımda enfeksiyon başlangıcı vardı 2 kere oldu midem bulandığı şu içemediğim için ilaçta vermek istemedi ondan damardan sıvı aldırttı bir zararı yok zaten oda su

Göbek deliğinin sol yanında canım
Benim kuzu tam sola kaymış ..bugün tekrsr kalp atışını dinlemek istedim ..resmen yana gitmiş ..orda ne işi var yukarı cikmasini bekliyordum ..😊
Genelde göbek deliğinin hafif solunda olurdu ..ama.iki günde baya kaymış ..🫠

X