2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ultrasona gidince bazen uyuyo olablir Ler..bende geçen hafta gittim kipirdamiyordu ..dün gene gittim hareket ediyor du..
Sadece biraz babası gibi tembel sanki 😀
Yaa yavrum uyuyormuyduki,🥰bizimde babamız tembel çektiyse demek 😂😂😂bende daha ufak diye düşünüyordum ayakları ince bacaklarini net gördük ama minicik

Çikolata bisküvi şekerli şeyler ve türk kahvesi hangisine imkanın varsa gitmeden ye iç canım farkı izle sonra 😂😂
Ben perşembe günü gittiğimde uyuyordu hareketlerini göremedim. Bugün yine randevum var eşime diyorum gitmeden önce iyice dürtücem uyansın ufaklık 😂😂

Yaa yavrum uyuyormuyduki,🥰bizimde babamız tembel çektiyse demek 😂😂😂bende daha ufak diye düşünüyordum ayakları ince bacaklarini net gördük ama minicik
Bnde uyuyor olma ihtimalini bilmiyordum geçen hafta ki komtrolde ee bu hareket etmiyor dedim..doktor uyuyor olablir mi dedi..hmm demek ki uyuyor dedim 😀şok oldum ne zaman büyüdü de uyumaya başladın sen..Allah'ım sağlıkla buyusunler ve kucağımıza alalım ..🙏🤲

Doktorumla konuştum fetal dna sonucuna göre kızım oluyormuş 🥰🩷🙏🏻 10. Haftadan beri erkeğe benziyor demişlerdi demek değişiyormuş 🙈
Bana da geçen hafta erkek demişlerdi bu hafta önündeki çıkıntı aşağı doğru eğilmiş kız dedi haftaya daha net belli olurmuş. Seninki gibi benimkinin de eller ayaklar hiç durmuyordu doktorun görüntü almasına izin vermedi 🙈🙈

Kızlar merhaba 12+2 olduk bugün gece karnımda bi acıma hissettim kısa süreli sonra geçti bazende kasık ağrım oluyo ama hafif tabi insanın aklına hemen kötü şeyler geliyor aranızdan benim gibi olan varmı 🙄😁

Fetal DNA testi .. kromozom Lara mi bakiyor..yoksa genel kontrol mu
Kromozomlara bakılıyor. Patau sendromu (Trizomi 13), Edwards sendromu (Trizomi 18) veya Down sendromu (Trizomi 21) ve nadir görülen diğer tüm kromozomal anomalilere bakılıyormuş. Bir tanıdığım bebeğimi trizomi 18 yüzünden 5 aylıkken aldırmak zorunda kaldı. Ultrasonda ancak ilerleyen vakitlerde görülüyor o da görülürse. Bununla doğan bebekler en fazla 1 yıl yaşıyormuş çok korktuğum için aklımda soru işareti kalmasını istemedim. İkili, Üçlü, dörtlü tarama testlerini de yaptırmaya gerek kalmıyor

Kızlar merhaba 12+2 olduk bugün gece karnımda bi acıma hissettim kısa süreli sonra geçti bazende kasık ağrım oluyo ama hafif tabi insanın aklına hemen kötü şeyler geliyor aranızdan benim gibi olan varmı 🙄😁
Merhaba canım ..benim de bazen karnında kasılma.. hafif sancı ve kasık ağrısı oluyor
.bnce bebek gelişimi ile ilgili..sonuçta rahim boyutu belli Bebek büyüdükçe karın ve rahim de değişiklik Ler olması normal bnce ..

X