2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım tecrübelerime gçre yumurtlama akıntımın en yogun oldugu gün yumurtlamıs oluyorum takıp edıyorum dogruda cıkıyor yanı 14 gün sonra adet oluyorum. buna gore senınde o akıntıyı gordugunde yenı yumurtladıgını dusunuyorum. umarım o dönemi degerlendırmıssınızdır. bunlar dısında o kadar erken belırtı olacagını sanmıyorum.

doktor ne dedi yatacaksın falan mı dedi ağır iş yapma zaten dinleniyorsn demi
günlük aktivitelerini yap ama yorucu ıslerden kacın , agır kadırma, yukarlara uzanma dedı arada yat arada yürüyüş yap ama cok uzun yuruyusler olmasın dedı. bı de ılgınctır bu gece ilişki önerdi . onu hıc anlamadım.

oooooo incik boncuk ta burdaymis bebisler nasil..
msjimi bégendide ondan gordum:)

bu sefer akintim cok fazla olmadigi icin anlayamadim, yani adetten hemen sonra da akintim oldu ama o yumurta aki kivaminda degildi diye hatirliyorum. O haftayi degerlendirmedik. Ama cok az yumurta aki kivaminda geldigi zaman en yogun oldugu gunden bir gun once ve bir gun sonra denedik

ama soyle soyleyeyim, telefonumdaki uygulamadaki haftayi gun asiri degerlendirdik

kiz ne isin var burda cik ozaman doktoru dinle git calis :))))

o zaman yakalamıssınızdır o gunlerı . inşallah hayırlısıyla olur canım

Ben iyiyim cok sukur, bugun doktora gittik. Tup bebek tedavisine basliyoruz. Bakalim insallah hayirlisiyla guzel olur. Sen nasilsin :)
hayirlisi olsun Rabbim emeklerinin karsiligini versin inisAllah. ben iyiyim Sukur ayni Allah im bugunumu arattirmasin Amin

Çok şaşkınım ne yapcağımı bilemiyorum çok teşekkür ederim Allahım korur inşallah:)
Canım rabbim bağışlasın sağlıkla kucakladığın günleride görürüz inşallah.
Listeden haberim yok Bu ilk denememiz ama 5 yillik evliyim.
Hoşgeldin Allah gönlüne göre versin inşallah
Canım bazı merkezler ilişki öneriyor bazı çalışmalarda tutunmayı kolaylaştırdığına dair çalışmalar var. Drun önerdiyse kaçırma derim. Birde ben hergün karnıma elimi koyup şu duaları ettim alta ekliyorum fotoğrafını hafız bir hanım tavsiye etmişti rabbim büyük. Birde her namaz sonrası elimi karnıma koyup yedi ayetel kürsi okudum birde niyetimi alıp hatime başladım

Dualar bımlar canım belki vesile olur

her gün 1054 kere mi okudun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…