2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canim benim sen ilk once kendini bi rahatlatki psikolojik olarak etkilenme artik
anlatmak zorunda degilsin.

yaaa peki sizin adet dongunuz duzenli miydi? Yani su 14 gun oncesi yumurtlama mevzusu diye bi sey yok muydu ben o haftayi atlamistim
sen normalsin. ben anormal::))))
benim hastaligim vardi duzeldim Sukur hamilede kaldim Allah a sukur . hucre buyumesi polipler rahim kalinligi pregesteron dusuklugune bagli kanamam hic durmuyodu

sen normalsin. ben anormal::))))
benim hastaligim vardi duzeldim Sukur hamilede kaldim Allah a sukur . hucre buyumesi polipler rahim kalinligi pregesteron dusuklugune bagli kanamam hic durmuyodu

yaaa insallah hic yasamazsiniz o rahatsizliklari tekrar. Hamileliginize de cok sevindim

Peki size bir sey daha sorsam?

canım cennetkokulumda hamıle yaa

sor canim oyuzden burdayiz

Ovulasyon testi kullanmadim cunku karar verdigimizde telefonumdaki uygulamaya gore ovulasyon haftama giriyordum, birden basladik calismalara. ilk birliktelikten sonraki gun kasik agrim basladi, iki gun surdu. Fakat hic akintim olmadi. Ovulasyon haftamin bitimine yakinda yumurta aki kivaminda akintim basladi ama normal oldugumdan cok daha az miktarlarda. Kasik agrimda ara ara devam ediyor. Normalde bu kadar uzun sureli agrimazdi. Bide sehir degisikligi yapmistik 2 gunlugune, bagirsaklarda gaz sancisindan duramadim iki gun boyunca da. tum bu bahsettiklerim ovulasyon haftam icinde olanlar yani 1 haftada. Biliyorum bu kadar erken belirti olmaz ama sizinde bu tarz seyler oldu mu onu merak ettim? Ya da ben yeni mi yumurtlamis oluyorum akintidan dolayi?

bu tabi ayni zamanda tum arkadaslara sorum

benim bi kizim var 9 yasinda ona hamileyken hep su kusardim oyle kustum ozaman anladim baska belirtim olmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…