2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allahım hepinize nasip etsin inşallah olmaz diye birşey yokmuş bunu anladım
Birde kullandığım vitaminleri yazmıştım sen de bir dene istersen onları kullandığım ay oldu benim
vitaminleri yazdığın msjı okumadım canı tekrar yazar mısın doktor mu verdi özel kendin mi aldın

bide çift kese görürmüşsünn :))) ne kadarda güzel olurr.

İnşallah canım neden olmasın Rabbim nasip ederse. Sağlıklı olsunlar da artık gerisi Rabbimin takdiri. Sende hemen gel arkamdan canım şu transferin inşallah çok güzel sonuçlanır. Hepiniz dualarımdasınız Rabbim uğraşlarını boşa çevirmesin kucaklarınızı doldursun inşallah. Senin de inşallah yeni ayın başlangıcıyla mübarek cuma gününde güzel haberlerin gelir canım. Ben 1 şubat cuma diye hesapladım test gününü de doğru herhalde dimi canım. @Eren61 de dediği gibi bol bol dua hacet namazı kılmaya çalış canım. Mübarek günde yapılan testler benim çok hoşuma gidiyor inşallah senin de testin pozitif çıkacak canım.

vitaminleri yazdığın msjı okumadım canı tekrar yazar mısın doktor mu verdi özel kendin mi aldın
Ben bunu tesadüf birinden gördüm iletişime geçtim kullanıp tüp bebek tedavisinde başarıya ulaşan ve normal yoldan gebe kalan çok kişi var doktoruma danıştım çok iyi yapmışsın üreme sistemine faydalı bunlar dedi başka bir markanın aynı vitaminlerini biz öneriyoruz zaten demişti
Red krill oil omega 3
Solgar coenzyme Q-10 200 mg
Solgar L-Arginine tb 1000 mg
Solgar Selenium 100 mg
Bunlar vitaminler en az 3 ay kullanın diyorlar hatta limoncicegi41 abla da farklı markanın aynı içerikli vitaminlerinden önermişti denemekten zarar gelmez vitamin sonuçta erkek için de varmış

aaa bilmiyorum gerçekten de anam kaynanam yüzünden düzenli yazılanları da takip edemedim dur onu da ekleyeyim :) aay çok sevindim

Evet canım hamileyim çok şükür Rabbim tamamına erdirirse.

Canım senin kayınvaldende dolayı böyle olman çok normal. Ben ne sıkıntıların var bilmiyorum hamile kalamaman ile ilgili ama kayınvaldeni memleketine bırakman her yönden iyi olacak. Yani normal yoldan da olsa, tüp bebekde olsa stres varken herşey olumsuz gider. İnşallah tez zamanda herşey yoluna girer canım. Anladığım kadarıyla bir tayin belirsizliği de yaşıyorsunuz Allah yardımcınız olsun inşallah.

erkekler icin bcaa
L karnitin ve arginine de faydali

Canım senin bu tayin işi olmadan başlaman dediğin gibi sakıncalı olur gibi geliyor bana da. Yardım eden kimsende yoksa kendini hiç zora sokma. Değilse senin belki de dinlenmen yataktan kalkmaman zamanlara denk gelecek bu seferde taşınma vs baya zorlar seni. Yine söylüyorum tam durumunu bilmiyorum tek bildiğim tayin sıkıntın vardı aylardır. Sanki bundan mıdır nedir bebiş bunların yoluna mı girmesini bekliyor acaba. Kendimden bir örenk vereyim oğlumda bende 7 ay denedim herşeyleri yaptım olmadı bir türlü ama stresli günler geçiriyordum çok iş yerimin kapanma durumları vardı bir belirsizlikle aylarım geçti. Artık ne olacaksa olsun belirsizlik daha zor diyordum kapanacaksa kapansın dedim. Hani derler ya en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. Sonra iş yerim kapandı ve başka birileriyle çalışmaya başladık onlarla da yapamadım ayrıldım. Ama o stresli günler bittiği için bir oh çekmiştim. Sonra bir de baktım hamile kalmışım o ay. İnşallah senin de şu stresli günlerin geçer herşeyi rayına oturtursunda ondan sonra ama doğal yoldan ama tüp bebekle gelsin bebişin sağlıcakla.

Bebek bekleyen arkadaslara hayirli ve saglikli olsun temennilerimi sunuyorum Kizlar benim adetime 9 gun kaldi, telefonumda iki farkli uygulama var, ovulasyon gunum gecti olarak gosteriyor ikisi de. Dunde bahsetmistim kasik agrim, bel agrim vb ara ara ovulasyon haftamin baslangicindan beri (pazartesi) devam ediyor. Ama afedersiniz yumurta aki kivamindaki akintim cumadan beri cook az olacak sekilde basladi ve hala az az devam ediyor. Bu ne demek anlamiyorum Normalde daha yogun akintim olurdu benim. Bu sefer iliski sebebiyle mi boyle oldu, noluyor anlamiyorum Tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum

gecen haftaki pazartesiden bahsediyorum bu arada.

Ayy çok mutlu oldum benim kese bozulmamış demenle umudum olmuştu maşallah maşallah minigine inşallah kalp atışı da duyacaksiniz
Aldırma deme yaa umudunu koru Allah'ın izniyle güzel haberlerini alacağız

Allah razı olsun güzel duan için

Rabbim senide korktugunla sinamasin inşallah guZel haberlerini alırız bende kalp atışı duymadan söylemedim kimseye haklısın.

Ayyy şükür üçüncü hamiş oldu yerim
Benden sonra bu sayfadasbol bol hamiş cetveli göreceğiz inşallah kızlar donemdas oldunuz yaa one süper ...
mucizene maşallah Allah tamamına erdirsin rabbim şükürler olsun bu ay üç hamiş haberi aldık E Eren61 cennetkokulumm I am mad darısı limoncicegi41 ne aaynaa ve diğer arkadaslara olsun

Çok sevindim canım gözün aydın

A anneveoglusu bebis nasil sen nasilsin
hala gazlimi anason mu ne bisey veriliyodu ben vermedim oyuzden hatirlamiyorum galiba.
denemiş sindir sen kar etmedimi

İyiyim genel olarak hala sezeryandan dolayı hareketlerim kısıtlı Dr ile görüştüm telden çok normal senin sezeryan değil rahim ameliyatı oldu fulya hanım dedi. Zamanla düzelecek iç dikişlerin çok dedi

Oğlana iki gündür anason kaynatıp birer çay kaşığı veriyorum birde çocuk Dr relactaz diye bir damla verdi onu aldık etkisi bugün yarın belli olur

Sen nasılsın canım hamislik nasil gidiyor

Gönlü güzel.kardesim inşallah 12 gün sonra senin için bayram günü olur ve bizde seninle mutlu oluruz orta kalite olmasına takılma pgt NGS yapılmış kaliteli embriyo tutmuyor ikinci gün embriyosu tutuyor rabbim ol desin oluyor inşallah rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile nasip eder canım

Bol bol su iç rahim içi kasilmalarini azaltıyor buda tutunmayi kolaylaştıyor protein ağırlıklı beslenme ye dikkat et canım

Sukur iyi gidiyo sorun yok sonra ne olur bilemem hayirlisi . sezeryanda beni simdide korkutuyo(
inisAllah omere iyi gelir yarasin anason ve ilaci :))

Canım anlattığına göre tam gerekli günleri değerlendirmişsin bundan sonrası Rabbimin takdiri. Benim yumurtlama zamanımı son aylarda takip ettiğime göre adetten sonra 12 günde akıntı en yoğun gününe ulaşıyor ve bir gün süren kasık ağrım oluyor ertesi güne akıntı da azalıyor ağrıda kalmıyor. 14 gün sonrasında da adet oluyorum benim döngüm 25 gün. Bu ay da öyle oldu tam o zamandan 2 gün önce ve kasık ağrısı olduğu gece ilişki oldu. İlişkiden 1 hafta sonra hafif bir baş dönmesi gibi bişey yaşadım 20 dk falan süren. Sonra ara ara kasıklarda iğne batmaları bata doğru sıklaştı hatta bıçak saplanır gibi olmaya başladı. Ben bunları daha önce hamile kaldığımı öğrendiğim zamanda yaşamıştım o yüzden bunlardan umutlandım. Daha önceleri hiç faketmedim adet olacağımda bu tarz belirtileri. Yaşadıysam da bilmiyorum ama yaşasama farketmem lazımdı diyorum. Ben bi kaç aydır takip ediyordum vücudumu tanımak için. Bunalr benim belirtilerimdi canım herkesin vücudu farklı olabiliyor bu belirtiler belkide bi başkasında hamilelik yerine adet belirtisi de olabiliyor. ama ben hep söylüyorum insan kendisini tanımaya başlayıca aradaki farkı anlaması çok da zor değil gibi. Her ay aynı şeyleri yaşayan insan farklılıkları çok rahat anlayabilir.

Ayy canım benim ya neler yaşadın atlattın. Ablamda senden önce doğurmuştu onunda baya sıkıntılı oldu ve hala da devam ediyor. Yarın kürtaj olacak o da pıhtı oluşmuş sanırım parça kalmış kanaması çok fazlaydı. Anne olmak ne kadar zor kutsal bir meslek Rabbim neler yaşatıyor sınav ediyor bizleri. Boşuna demiyorlar anne hakkını ödemek mümkün değil diye. Allah'ım anne babalarımızı korusun onları her iki dünyada en güzel yerlerde tutsun. Bizlere de evlatlarımıza hakkıyla anne babalık yapmayı nasip etsin. evlatlarımıza da hayırlı evlat olup kadir kıymet bilmeyi nasip etsin.

Canım gaz için bende muskat cevizinden çok fayda görümüştm. Benim oğlanda çok gazlıydı damlalar vs hiç işe yaramadı bizde muskat cevizini bıçakla toz haline getirip anne sütüyle yumuşatıp 1 çay kaşığı veriyordum sabah akşam. HEr çocuk farklı canım Allah kolaylık versin deneye deneye buluyor insan. İnşallah sizde şifasını bulursunuz gaz baya sıkıntı yapıyor.

cevabiniz ve ilginiz icin cok tesekkur ederim:) hayirli olsun insallah sizinde:) benim su an hala az da olsa yumurta aki kivaminda akintim olmasi sasirtiyor beni, telefonumdaki uygulamalar dogruyu belirtmedi mi anlayamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…