2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

cumartesi memlekete bırakacağım kaynanamı ondan sonra kafam biraz rahat olacak zaten bu sene daha ramazana kadar gelmez tedaviye gireceğimiz için şiştim gerçekten de kadın sıkıntı veriyor bana çok anlamıyor ki
canim benim sen ilk once kendini bi rahatlatki psikolojik olarak etkilenme artik
anlatmak zorunda degilsin.

yaaa peki sizin adet dongunuz duzenli miydi? Yani su 14 gun oncesi yumurtlama mevzusu diye bi sey yok muydu:cry: ben o haftayi atlamistim:KK61:
sen normalsin. ben anormal::))))
benim hastaligim vardi duzeldim Sukur hamilede kaldim Allah a sukur . hucre buyumesi polipler rahim kalinligi pregesteron dusuklugune bagli kanamam hic durmuyodu

sen normalsin. ben anormal::))))
benim hastaligim vardi duzeldim Sukur hamilede kaldim Allah a sukur . hucre buyumesi polipler rahim kalinligi pregesteron dusuklugune bagli kanamam hic durmuyodu

yaaa insallah hic yasamazsiniz o rahatsizliklari tekrar. Hamileliginize de cok sevindim:KK68:

Peki size bir sey daha sorsam?:KK33:

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a :anneadayı: :anneadayı: ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera

8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35

11.@Greeneliton

12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir

15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc
17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161 :anneadayı:
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@Efembahya
29.@ Meyra_naz
30.@olmazsanOlmaz01
31.@sivas5858
32.@Bebegim2019
33.@I am mad :anneadayı:
34.@sstsessizol

HAMİŞ SAYIMIZ :):anneadayı::KK200::emir_bebek:=====> ŞUAN 3
canım cennetkokulumda hamıle yaa

sor canim oyuzden burdayiz

Ovulasyon testi kullanmadim cunku karar verdigimizde telefonumdaki uygulamaya gore ovulasyon haftama giriyordum, birden basladik calismalara.:KK23: ilk birliktelikten sonraki gun kasik agrim basladi, iki gun surdu. Fakat hic akintim olmadi. Ovulasyon haftamin bitimine yakinda yumurta aki kivaminda akintim basladi ama normal oldugumdan cok daha az miktarlarda. Kasik agrimda ara ara devam ediyor. Normalde bu kadar uzun sureli agrimazdi.:deli: Bide sehir degisikligi yapmistik 2 gunlugune, bagirsaklarda gaz sancisindan duramadim iki gun boyunca da.:KK53: tum bu bahsettiklerim ovulasyon haftam icinde olanlar yani 1 haftada. Biliyorum bu kadar erken belirti olmaz ama sizinde bu tarz seyler oldu mu onu merak ettim? Ya da ben yeni mi yumurtlamis oluyorum akintidan dolayi?:olamaz:

Ovulasyon testi kullanmadim cunku karar verdigimizde telefonumdaki uygulamaya gore ovulasyon haftama giriyordum, birden basladik calismalara.:KK23: ilk birliktelikten sonraki gun kasik agrim basladi, iki gun surdu. Fakat hic akintim olmadi. Ovulasyon haftamin bitimine yakinda yumurta aki kivaminda akintim basladi ama normal oldugumdan cok daha az miktarlarda. Kasik agrimda ara ara devam ediyor. Normalde bu kadar uzun sureli agrimazdi.:deli: Bide sehir degisikligi yapmistik 2 gunlugune, bagirsaklarda gaz sancisindan duramadim iki gun boyunca da.:KK53: tum bu bahsettiklerim ovulasyon haftam icinde olanlar yani 1 haftada. Biliyorum bu kadar erken belirti olmaz ama sizinde bu tarz seyler oldu mu onu merak ettim? Ya da ben yeni mi yumurtlamis oluyorum akintidan dolayi?:olamaz:

bu tabi ayni zamanda tum arkadaslara sorum:olamaz::KK17:

benim bi kizim var 9 yasinda ona hamileyken hep su kusardim oyle kustum ozaman anladim baska belirtim olmadi.

X