2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

transfer bugün mü oldu canım?
evet canım inşallah sende en kısa surede tedavıne baslarsın. ıgnelere baslamam ve transfer arasında gecen sure toplam 15 gün ama bu kısıden kısıye degısıyor. daha erkende olabılır daha gecte. bana sorarsan tayın ısı bellı olmadan gırme bu ıse. kafan rahat olmalı canım

Canım rabbim bağışlasın sağlıkla kucakladığın günleride görürüz inşallah.

Hoşgeldin Allah gönlüne göre versin inşallah

Canım bazı merkezler ilişki öneriyor bazı çalışmalarda tutunmayı kolaylaştırdığına dair çalışmalar var. Drun önerdiyse kaçırma derim. Birde ben hergün karnıma elimi koyup şu duaları ettim alta ekliyorum fotoğrafını hafız bir hanım tavsiye etmişti rabbim büyük. Birde her namaz sonrası elimi karnıma koyup yedi ayetel kürsi okudum birde niyetimi alıp hatime başladım
Eki Görüntüle 2227422
Dualar bımlar canım belki vesile olur
Teşekkür ederim canım hepimiz sağlıklı sıhatli kucağımıza alırız inşallah ben hala şoktayım giremedim hiç siteye :)

inşallah canım ben burda guzel haberler adıkca ınancım artıyor gercekten umutla doluyorum. ufaklık babasına sğrpriz yaptı deseneee :)
Öyle oldu :)
Şimdi ikimizde olayın şokundayız en başından beri mide bulantım vs vardı ama dile bile getiremiyodum umutlanmamak için şimdi bile inanamıyorum abla iyi ki aldırmamışım
Siz bana hep inandınız güzel enerjinizi gönderdiniz şimdi sıra ben de.
Bütün dualarım seninle inşallah senden güzel bir haber alırız da sevincimiz ikiye katlanır

Teşekkür ederim canım hepimiz sağlıklı sıhatli kucağımıza alırız inşallah ben hala şoktayım giremedim hiç siteye :)
Sevin tabii doyasıya yaşa canım bizde seninle sevindik rabbimin mucizesine şahit olduk

evet canım inşallah sende en kısa surede tedavıne baslarsın. ıgnelere baslamam ve transfer arasında gecen sure toplam 15 gün ama bu kısıden kısıye degısıyor. daha erkende olabılır daha gecte. bana sorarsan tayın ısı bellı olmadan gırme bu ıse. kafan rahat olmalı canım
evet canım haklısın şu tayin meselesi belli olmalı ayaklarımı uzatıp dinlenmem lazım doktor da öyle diyor yardımcı olan da yok kendi işimi ayarlayıp sonra tedavime bakacağım inşallah önce sana sevinelim sonra diğerlerine de inşallah kuzum amin

Evet duyduk çok şükür sadece 2. gittiğim doktor kese bebeğe göre biraz küçük takip edicez dedi 15 gün sonra tekrar çağırdı inşallah bir sıkıntı çıkmaz iyi ki aldırmamışım
çok çok sevindim canım senin adına hayırlarla sağlıcakla evladını kucağına da alıp gülerek büyütürsün inşallah amin

çok çok sevindim canım senin adına hayırlarla sağlıcakla evladını kucağına da alıp gülerek büyütürsün inşallah amin
Allahım hepinize nasip etsin inşallah olmaz diye birşey yokmuş bunu anladım
Birde kullandığım vitaminleri yazmıştım sen de bir dene istersen onları kullandığım ay oldu benim

Direk ekran resmini almıştım zaten :) yarın bir güzel duş alıp şükür namazı kılcam peşinede onları okurum teşekkür ederim canım benim:)
Allah gönlüne göre versin canım evladını sağlıkla kucaklamak da nasip etsin inşallah onun Sevincini de hep birlikte yaşayalım

X