2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

A anneveoglusu canım sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

İyiyim canım epeyi ağırlaştım 19 kasımda kontrol 32. hafta raporu ile ayrılacağım artık işten
işe gelmek gitmekte bile zorlanıyorum
hazırlıklar başladı yatak kıyafet gibi kuzunun

sen nasılsın doğum yaklaşmış hayırlısı ile

GÜNAYDIN KIZLAR ..
birşey sorcam 2 aydır yumurtlama dönemi ve adet öncesi dönemde göğüs uçlarında kızarma sızı oluyor 2 aydır hayıt otu civanperçemi gibi bitkiler tükettim sizce normal mi bu durum

GÜNAYDIN KIZLAR ..
birşey sorcam 2 aydır yumurtlama dönemi ve adet öncesi dönemde göğüs uçlarında kızarma sızı oluyor 2 aydır hayıt otu civanperçemi gibi bitkiler tükettim sizce normal mi bu durum
Civan perçemini nasıl içiyorsun ben de adetimi söktürsün diye 2 gün içmeye çalışmıştım ama çok zorladı.
Uzun süreli kullanımda belki yan etkisi olmuş olabilir

Civan perçemini nasıl içiyorsun ben de adetimi söktürsün diye 2 gün içmeye çalışmıştım ama çok zorladı.
Uzun süreli kullanımda belki yan etkisi olmuş olabilir
Karişik bir çay içtiğim resim atarım yarın tadı de güzel ama koyu mu demliyorsun acaba.
bende cok ictim ot hala iciyorum ama oyoe bisey basima gelmedi
Bende de olmuyordu bu ay ve geçen ay oldu yumurtlama mı oldu diye de düşünüyorum

canım doktora gıttım esımden sperm dna testı ıstedı. bakalım ne cıkacak.
Canım mutlaka yaptırın inşallah sorun çözülür rabbim yüzünü güldürür
canım benımmm inşallah yaa ben cok umutluyum senın adına. dualarım senınle canım. öğrenır oğrenmez yaz olurmuuu
Aminnn inşallah kuzum. Öğrenir öğrenmez yazacağım canım sizlere inşallah güzel haberler olur paylaşacağım
dualarim

seninle cnm. ins gzl haberler gelir
Allah razı olsun canım inşallah aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…